Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek čudežni tek

čudežni tek

Saj ne boste verjeli, da sem se že več kot 2 leti mučila s kilogrami, ki niso in niso skopneli, čeprav sem hodila v hribe in doma telovadila, manj jedla itd. potem sem se tolažila z mislijo, da je za vse kriva mena.
No sedaj pa vsak dan tečem, pa saj nisem verjela, da sem že kaj kg izgubila, ko sem slučajno našla v omari hlače, ki so stare že vsaj 15 let in…………prav so mi, ostala sem brez besed in se gledala v ogledalo, pa kje hudiča se sploh kaj pozna, nič se ne vidi, samo hlače pa so gor, ko prej niso šle že kar nekaj let, se pravi vsak dan reden tek, dosti vode, nič kave, sladkarij in normalne porcije hrane, pa gre,
superca

Jz bi te zdej uženu

Tek ti zelo preoblikuje telo. Kil sploh ni nujno, da maš manj, lahko celo več, ampak ti pa vse hlače postanejo preširoke.

Po kolikem času pa se je začelo poznati? Koliko časa že tečeš?

tečem 1 teden, ampak vsak dan 🙂
res pa sem tudi po teku vsak dan tudi plavala v domačem bazenu,
evo in to si govorim kot afirmacijo : sem aktivna in vitka

Potem pa dobrodošla tudi na naš tek:

http://www.soca-outdoor.com/program/tekmovalni-program/alpe-adria-tek-na-10-km/

Potem pa dobrodošla tudi na naš tek:

http://www.soca-outdoor.com/program/tekmovalni-program/alpe-adria-tek-na-10-km/%5B/quote%5D

hvala za povabilo, v kolikor bom v tistem času brez obveznosti pa mogoče le pridem, samo nikjer nisem zasledila dolžine proge, mi jo lahko zaupaš? 🙂
Hvala!

tečem 1 teden, ampak vsak dan 🙂
res pa sem tudi po teku vsak dan tudi plavala v domačem bazenu,
evo in to si govorim kot afirmacijo : sem aktivna in vitka[/quote]

No po enem tednu pa ziher ni še nobenih rezultatov.

tečem 1 teden, ampak vsak dan 🙂
res pa sem tudi po teku vsak dan tudi plavala v domačem bazenu,
evo in to si govorim kot afirmacijo : sem aktivna in vitka[/quote]

No po enem tednu pa ziher ni še nobenih rezultatov.[/quote]
Zagotovo so. Jaz sem lani morala nujno nekaj fizično delat v hudi vročini. 14 dni. Očitno sem premalo pila, čeprav se mi je zdelo, da je 3 litre vode na dan dovolj. Je šlo mnogo kg. So prišli nazaj, ko se je ohladilo.

tečem 1 teden, ampak vsak dan 🙂
res pa sem tudi po teku vsak dan tudi plavala v domačem bazenu,
evo in to si govorim kot afirmacijo : sem aktivna in vitka[/quote]

No po enem tednu pa ziher ni še nobenih rezultatov.[/quote]

Ja meni se zdi 1 teden tudi kratka doba.

Koliko pa tečeš dnevno?

Delo na vročini: ja gredo kg dol, samo ne maščoba, ampak voda. Se napiješ in imaš spet isto težo.
Tek: ne po enem tednu pa res ne moreš govorit o rezultatih. Daleč od tega. Drugače pa ni priporočljivo čisto vsak dan teči. En dan na teden rabi telo odmor. Ni nujno, da brez športa. Priporočljivo je reicmo namesto teka, kolo ali pa plavanje ali pač neko drugo gibanje.

res je da po enem tednu gre iz tebe le voda ven. Jaz tečem zdaj konjkretno že dve leti in vam povem, da se telo začne preoblikovat šele po enem letu, prej pa ne. Pa tudi tečem skoraj vsak dan.

In teči prav vsak dan v tednu tudi ni zdravo. Sicer je razlika, ker eni pretečejo po en PST dnevno, eni pa par km, pa tempo je tudi drugačen… Sama sem v svojih tekaških začetkih tudi mislila, da moram vsak dan iti tečt, 5 let pozneje grem max. 3 tedensko, pa še to ni več “pod mus”, zdaj ko je vročina, brez slabe vesti zabušavam.

tečem 1 teden, ampak vsak dan 🙂
res pa sem tudi po teku vsak dan tudi plavala v domačem bazenu,
evo in to si govorim kot afirmacijo : sem aktivna in vitka[/quote]

draga moja, nakladaj to komu drugemu! po enem tednu se ne pozna popolnoma nič!!! za preoblikovanje telesa rabiš kar nekaj mesecev.

zna bit, da ti afirmacija pomaga, trapa

btw: sem redna tekačica že dobrih 6 let, tko da ne govorim kar v tri dni.

tečem 1 teden, ampak vsak dan 🙂
res pa sem tudi po teku vsak dan tudi plavala v domačem bazenu,
evo in to si govorim kot afirmacijo : sem aktivna in vitka[/quote]

Na,pa si s tem odgovorom vse pokvarila in dokazala, da si nakladač oz. sanjač, ki svojih sanj (ti jim praviš afirmacije) ne bo nikoli zares zaživel. Enostavno povedano,farbaj koga drugega 🙂

New Report

Close