Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Pierce Brosnan je car!

Pierce Brosnan je car!

Žena Pierca Brosnana je precej predebela in ko sta se poročila je bila pol bolj šlank.

[img]http://jerzygirl45.files.wordpress.com/2011/04/pierce-brosnan-61.jpg[/img]

[img]http://blogs.pointradio.com/files/2009/09/keely-shaye-smith.jpg[/img]

On je tip, ki bi ga še 20 letnica hotela. Šarmanten do konca. Res eden najbolj šarmantnih moških za moje pojme. Kar se za štirimi stenami dejansko dogaja, ne ve nihče. Ampak videt je, da ima svojo ženo rad. Navkljub temu, da ima vsaj 30 kg preveč.
Car je. Če bi bil egoističen človek, bi jo lahko vsak dan varal s suhicami, z manekenkami. Saj mogoče jo, pa ne vemo. Ampak, če je ne, je pa človek, ki se mu lahko da samo kapo dol.
Ampak na drugi strani pa ona je egoistična. Bi lahko malo skrbela zase. Saj ne pravim, da bi morala imeti idealno postavo, lahko pa bi imela bolj zdravo. Bila bolj aktivna, vitalna.
Saj nihče ne pravi, da debel človek ni dober človek. Ampak treba se je vprašat zakaj je debel. Zakaj se prekomerno zateka k hrani. Debelost ni zdrava, poleg tega tudi marsikoga ovira v vsakdanjem življenju in mu uničuje samozavest. Poleg tega je lahko za prekomerno težo kriva bolezen, ampak seveda je bolezen oz. motnja prehranjevanja zaradi določenih zadev, ki v glavi niso urejene. Na ščitnico in hormone se včasih rado izgovarja, ampak z zdravim življenjskim slogom se da tudi na to vplivat.

Kakorkoli, Pierce je car, njegova žena malo manj, glede na to, da se tako zanemarja, ampak njemu pa kapo dol.

predvidevam da si boljša partija za njega ane…

A tega, da mu je prva žena pri 43 letih umrla za rakom, da je dal vso bolezen skozi, da je videl trpljenje in njeno ugašanje, tega pa ne veš? Če da človek kaj takšnega skozi, si mislim, da se bolj zaveda, kaj je v življenju pomembno za srečo in da bistvo ni estetika.

In ti misliš da si tak zvezdnik ki se mu ženske mečejo pod noge in lahko dobi skoraj vsako, ne privošči kakih žensk za eno noč na raznih poslovnih potovanjih kamor gre sam promovirat filme oz. si ne pokliče kakšne ženske v sobo? Pol pa si res naivna…

Pač ve ločit žensko za seks in pa žensko za življenje in ima tako lahko oboje.

Mogoče pa nimajo vsi te želje. So moški, ki si raje privoščijo kaj drugega. So moški, ki bi raje kot na 60 neomejena seksa z lepoticami šli plezat na Mount Everest, kjer bi stradali seks. So moški, ki bi raje kot celo noč seksali z miss sveta celo noč bili mrtvo pijani. Ali pa igrali računalniške igrice. In dejansko so tudi moški, ki strašno in neskončno ljubijo svoje žene. Jih ni veliko, ampak so.

Tole je blo pred časom že obdelano tu gor.
In človeka nimaš rad zato, ker je suh ali debel, ampak čisto zaradi nekih drugih razlogov…


Seveda ga imaš zaradi drugih razlog. Ampak tudi debel nisi, ker nisi suh, ampak si iz drugih razlogov. Zaradi določene osebnosti. Določenih osebnostnih problemov. Lahko si lenuh, lahko požrešen, depresiven, čustva hraniš s hrano…
Ona bi se lahko imela bolj rada in lepše skrbela zase. Tako za notranjost, kot za zunanjost, ker je eno z drugim povezano.
Ljudi pa lahko imaš rad zaradi vseh možnih lastnosti, poročiš pa se z nekom med drugim tudi zato, ker te fizično privlači. In če je nekaj let kasneje 30 kil težji, verjetno fizična privlačnost ne postane še večja, lahko pa se slepiš, da je pomembna samo notranjost.

Verjeli ali ne, ampak dejansko se najdejo tudi ljudje, ki jim ne gre po glavi kako bodo koga ukanili, prevarali in ogoljufali. Obstajajo ljudje s tistim velikim L v začetnici. So redki, ampak obstajajo, tudi na mon.u.


Seveda ga imaš zaradi drugih razlog. Ampak tudi debel nisi, ker nisi suh, ampak si iz drugih razlogov. Zaradi določene osebnosti. Določenih osebnostnih problemov. Lahko si lenuh, lahko požrešen, depresiven, čustva hraniš s hrano…
Ona bi se lahko imela bolj rada in lepše skrbela zase. Tako za notranjost, kot za zunanjost, ker je eno z drugim povezano.
Ljudi pa lahko imaš rad zaradi vseh možnih lastnosti, poročiš pa se z nekom med drugim tudi zato, ker te fizično privlači. In če je nekaj let kasneje 30 kil težji, verjetno fizična privlačnost ne postane še večja, lahko pa se slepiš, da je pomembna samo notranjost.[/quote]

LJUDJE, KI LJUBIJO, STVARI VIDIJO DRUGAČE. KOKRAT SEM JAZ ŽE VIDELA ŽENSKE, KI BI ZA SVOJEGA TIPA UMRLE IN ŠE KOGA POBILE ZRAVEN, KER ŽIVETI BREZ NJEGA NE MOREJO. PA POGLEDAŠ, TIP ZANEMARJEN, ZAPIT, SMRDI PO ALKOHOLU, PA ŠE ČEM ZRAVEN, VIDIŠ, DA JE ALKOHOS, NIČ OD ČLOVEKA, POL ČASA ZASE NE VE, GRD KOT SMRT, AMPAK ONA BI ZANJGA UMRLA (IN ŠE KOGA POBILA ZRAVEN, KAKŠNO ŽENSKO, KI BI MU DALA). IN TO JE VSE V REDU, KER TAKŠNIH PRIMEROV JE V SLOVENIJI VEČ TISOČ, TO JE NORMALNO. NI PA NORMALNO, DA TALE BROSNAN ŠE NI PUSTIL ŽENE, KI JE PREVEČ DEBELA, TO NAS MORA PA ČUDITI.

ŠLA SEM POGUGLAT, NA VEČINI SLIK JO OBJEMA, KUŠUJE, STISKA K SEBI. TAKO DA OČITNO MU JE PRIVLAČNA.


Seveda ga imaš zaradi drugih razlog. Ampak tudi debel nisi, ker nisi suh, ampak si iz drugih razlogov. Zaradi določene osebnosti. Določenih osebnostnih problemov. Lahko si lenuh, lahko požrešen, depresiven, čustva hraniš s hrano…
Ona bi se lahko imela bolj rada in lepše skrbela zase. Tako za notranjost, kot za zunanjost, ker je eno z drugim povezano.
Ljudi pa lahko imaš rad zaradi vseh možnih lastnosti, poročiš pa se z nekom med drugim tudi zato, ker te fizično privlači. In če je nekaj let kasneje 30 kil težji, verjetno fizična privlačnost ne postane še večja, lahko pa se slepiš, da je pomembna samo notranjost.[/quote]

LJUDJE, KI LJUBIJO, STVARI VIDIJO DRUGAČE. KOKRAT SEM JAZ ŽE VIDELA ŽENSKE, KI BI ZA SVOJEGA TIPA UMRLE IN ŠE KOGA POBILE ZRAVEN, KER ŽIVETI BREZ NJEGA NE MOREJO. PA POGLEDAŠ, TIP ZANEMARJEN, ZAPIT, SMRDI PO ALKOHOLU, PA ŠE ČEM ZRAVEN, VIDIŠ, DA JE ALKOHOS, NIČ OD ČLOVEKA, POL ČASA ZASE NE VE, GRD KOT SMRT, AMPAK ONA BI ZANJGA UMRLA (IN ŠE KOGA POBILA ZRAVEN, KAKŠNO ŽENSKO, KI BI MU DALA). IN TO JE VSE V REDU, KER TAKŠNIH PRIMEROV JE V SLOVENIJI VEČ TISOČ, TO JE NORMALNO. NI PA NORMALNO, DA TALE BROSNAN ŠE NI PUSTIL ŽENE, KI JE PREVEČ DEBELA, TO NAS MORA PA ČUDITI.

ŠLA SEM POGUGLAT, NA VEČINI SLIK JO OBJEMA, KUŠUJE, STISKA K SEBI. TAKO DA OČITNO MU JE PRIVLAČNA.[/quote]

Podpis!
Eh, sedaj vsaj veš zakaj je tako malo ljudi dejansko srečnih skupaj :/ , ampak so 🙂


Seveda ga imaš zaradi drugih razlog. Ampak tudi debel nisi, ker nisi suh, ampak si iz drugih razlogov. Zaradi določene osebnosti. Določenih osebnostnih problemov. Lahko si lenuh, lahko požrešen, depresiven, čustva hraniš s hrano…
Ona bi se lahko imela bolj rada in lepše skrbela zase. Tako za notranjost, kot za zunanjost, ker je eno z drugim povezano.
Ljudi pa lahko imaš rad zaradi vseh možnih lastnosti, poročiš pa se z nekom med drugim tudi zato, ker te fizično privlači. In če je nekaj let kasneje 30 kil težji, verjetno fizična privlačnost ne postane še večja, lahko pa se slepiš, da je pomembna samo notranjost.[/quote]

LJUDJE, KI LJUBIJO, STVARI VIDIJO DRUGAČE. KOKRAT SEM JAZ ŽE VIDELA ŽENSKE, KI BI ZA SVOJEGA TIPA UMRLE IN ŠE KOGA POBILE ZRAVEN, KER ŽIVETI BREZ NJEGA NE MOREJO. PA POGLEDAŠ, TIP ZANEMARJEN, ZAPIT, SMRDI PO ALKOHOLU, PA ŠE ČEM ZRAVEN, VIDIŠ, DA JE ALKOHOS, NIČ OD ČLOVEKA, POL ČASA ZASE NE VE, GRD KOT SMRT, AMPAK ONA BI ZANJGA UMRLA (IN ŠE KOGA POBILA ZRAVEN, KAKŠNO ŽENSKO, KI BI MU DALA). IN TO JE VSE V REDU, KER TAKŠNIH PRIMEROV JE V SLOVENIJI VEČ TISOČ, TO JE NORMALNO. NI PA NORMALNO, DA TALE BROSNAN ŠE NI PUSTIL ŽENE, KI JE PREVEČ DEBELA, TO NAS MORA PA ČUDITI.

ŠLA SEM POGUGLAT, NA VEČINI SLIK JO OBJEMA, KUŠUJE, STISKA K SEBI. TAKO DA OČITNO MU JE PRIVLAČNA.[/quote]
Ni se ti potrebno dret. V zgoraj opisanem primeru, pa si opisala ženske, ki se ne spoštujejo, so odvisne od odnosov, verjetno odraščale v nezdravih družinah. Takšne ne morejo ljubit, ker ne ljubijo niti sebe, si pa samo blazno želijo nekoga, ki bi jih imel rad. Ampak nevede ponavljajo vzorce iz otroštva in si izbirajo ljudi ob katerih bodo trpele. Bolestna ljubosumnost tudi ni znak ljubezni. Tako da nikakor tvoj primer ne spada sem.

Jaz niti ne pravim, da se debelih ljudi ne bi smelo ljubiti. Pravim pa, da očitno nimajo najbolj radi sebe, če se zanemarjajo, nekaj pri njih v glavi žal ni urejeno. On mi je pa car, ker navkljub temu jo očitno ima zelo rad.

Tole si preberi @ super si napisala, nasmejala sem se od srca….
Brosnan mi je pa zdaj, ko to vem (?), še lepši.

Mogoče pa nimajo vsi te želje. So moški, ki si raje privoščijo kaj drugega. So moški, ki bi raje kot na 60 neomejena seksa z lepoticami šli plezat na Mount Everest, kjer bi stradali seks. So moški, ki bi raje kot celo noč seksali z miss sveta celo noč bili mrtvo pijani. Ali pa igrali računalniške igrice. In dejansko so tudi moški, ki strašno in neskončno ljubijo svoje žene. Jih ni veliko, ampak so.[/quote]

Kako ste neumne, ko si okoli zvezdnikov napletate neke zgodbice. O ljubezni Brosnana do njegove žene ne bom sodila, a vsekakor si dečko privošči avanture – saj si jo je celo s Slovenko. Zgodbo o ljubimkanju Brosnana s Slovenko (saj je bila celo dokaj javna, žensko so celo enkrat na nekem pop inu ali kaj intervjuvali) poznam praktično iz prve roke, zato ni nobena izmišljotina.

Itak da spi z drugimi bejbami – samo to še ne pomeni, da svoje žene nima rad. Kot pravi zgornji post – ženska kot življenjska sopotnica in ženska za seks ni eno in isto. Zato nehajte z butastimi osladnimi moralnimi zgodbicami.

Mogoče pa nimajo vsi te želje. So moški, ki si raje privoščijo kaj drugega. So moški, ki bi raje kot na 60 neomejena seksa z lepoticami šli plezat na Mount Everest, kjer bi stradali seks. So moški, ki bi raje kot celo noč seksali z miss sveta celo noč bili mrtvo pijani. Ali pa igrali računalniške igrice. In dejansko so tudi moški, ki strašno in neskončno ljubijo svoje žene. Jih ni veliko, ampak so.[/quote]

Kako ste neumne, ko si okoli zvezdnikov napletate neke zgodbice. O ljubezni Brosnana do njegove žene ne bom sodila, a vsekakor si dečko privošči avanture – saj si jo je celo s Slovenko. Zgodbo o ljubimkanju Brosnana s Slovenko (saj je bila celo dokaj javna, žensko so celo enkrat na nekem pop inu ali kaj intervjuvali) poznam praktično iz prve roke, zato ni nobena izmišljotina.

Itak da spi z drugimi bejbami – samo to še ne pomeni, da svoje žene nima rad. Kot pravi zgornji post – ženska kot življenjska sopotnica in ženska za seks ni eno in isto. Zato nehajte z butastimi osladnimi moralnimi zgodbicami.[/quote]

Lahko pa ženska kot življenjska sopotnica in ženska za seks je ena in ista. Verjemi, da se dogaja.

Ja, spomnim se štorij o Brosnanu in neki Slovenki, ampak še iz časov pred poroko z drugo ženo. A tega ne veš iz prve roke?

Tole je pa tudi zanimivo branje…

http://www.cosmopolitan.si/zvezde/pierce-brosnan-film-mu-je-obudil-bolece-spomine/

Mogoče pa nimajo vsi te želje. So moški, ki si raje privoščijo kaj drugega. So moški, ki bi raje kot na 60 neomejena seksa z lepoticami šli plezat na Mount Everest, kjer bi stradali seks. So moški, ki bi raje kot celo noč seksali z miss sveta celo noč bili mrtvo pijani. Ali pa igrali računalniške igrice. In dejansko so tudi moški, ki strašno in neskončno ljubijo svoje žene. Jih ni veliko, ampak so.[/quote]

Kako ste neumne, ko si okoli zvezdnikov napletate neke zgodbice. O ljubezni Brosnana do njegove žene ne bom sodila, a vsekakor si dečko privošči avanture – saj si jo je celo s Slovenko. Zgodbo o ljubimkanju Brosnana s Slovenko (saj je bila celo dokaj javna, žensko so celo enkrat na nekem pop inu ali kaj intervjuvali) poznam praktično iz prve roke, zato ni nobena izmišljotina.

Itak da spi z drugimi bejbami – samo to še ne pomeni, da svoje žene nima rad. Kot pravi zgornji post – ženska kot življenjska sopotnica in ženska za seks ni eno in isto. Zato nehajte z butastimi osladnimi moralnimi zgodbicami.[/quote]

tista štorija s slovenko je prastara, iz leta 1992-93, ko je brosnan snemal film Death Train[/url] v sloveniji in na hrvaškem.
je pa res, da naši kvazi novinarji vsake toliko časa zadevo potegnejo na plan, ker ni kaj boljšega, kot da se je to zgodilo predvčerajšnjim…

kar pomeni, to je bilo kakšno leto po smrti žene in dosti dosti preden je spoznal sedanjo…

zakaj to vem?
ker je bil na to temo par stranska reportaža v stopu pred mnogo mnogo leti, ko je brosnan posnel prvega bonda 95-96 in ker mi je bil takrat zeeeelooooo všeč, sem si zadevo seveda zapomnila…

lol, cela zadeva je menda celo starejša od pop teveja oziroma od pop-ina hahaha

Ja in? Kja mislite, da če si je privoščil avanturo tedaj, da si je pa zdaj ne bi ali kaj?:)

hahaha.

Samo vem, da zdolgčoasene gospodinje brez zadovoljujočega življenja potrebujejo neke zvezde, na katere bodo lepile svoje sanje in projekcije o ‘perfect lifu’, kot si ga one zamišljajo.

Že to, da sploh veste, kdaj se je o tem pisalo in kje, je pomilovanja vredno. Jaz za zgodbo vem iz osebnih virov.

Sori, samo res ste tutke, no:)) Enega tipa, ki ga sploh ne poznate, o katerega življenju in zasebnosti ne veste NIČ, povzdigujete v zvezde, samo zato ker se slika s svojo debelo ženo:))))) lol lol lol
kot blesave najstnice, ki rabijo svoje idole:))

ampak saj ne boste dojele pointa:) škoda sape:)

nikogar ne povzdigujem nikamor. v temi sem se oglasila prvič, ker si en nepomemben dogodek interpretirala kot varanje. o brosnanu in njegovi “debeli” ženi nimam osebnega mnenja.

če veš za zadevo iz osebnih virov, bi morala tudi vedet, da ni šlo za varanje žene in da je tista ženska že verjetno tako stara, da je z eno nogo že skoraj v penziji, lol

zakaj se pa zadeve spomnim? najstniška fascinacija mi je pač ostala v spominu.

No, samo tej ženski ščitnica ni izgovor, ima resne probleme z njo, od tu njena teža.

Mogoče pa nimajo vsi te želje. So moški, ki si raje privoščijo kaj drugega. So moški, ki bi raje kot na 60 neomejena seksa z lepoticami šli plezat na Mount Everest, kjer bi stradali seks. So moški, ki bi raje kot celo noč seksali z miss sveta celo noč bili mrtvo pijani. Ali pa igrali računalniške igrice. In dejansko so tudi moški, ki strašno in neskončno ljubijo svoje žene. Jih ni veliko, ampak so.[/quote]

Je bil pred leti v reviji Jana izpoved Slovenke, celo na naslovnico se je dala slikat, ki je bila Brosnanova trofeja za strastno noč, ko je bil tukaj v Sloveniji…. Tko da…

New Report

Close