Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Ali ste pri “delanju” otroka mislili na to, v katerem znamenju bo rojen

Ali ste pri “delanju” otroka mislili na to, v katerem znamenju bo rojen

Spodnja tema o tem, v katerem letnem času je najbolje, da je otrok rojen mi je dala mislit, če si kdo načrtuje tudi v katerem znamenju bo otrok rojen. Ker jaz bi recimo imela levčka, ker so levi uspešni v življenju, dost jih je managerjev in šefov in so tudi na splošno ok po karakterju. Kakih rib pa npr. ne bi imela, ker so sluzaste, pa dvojčkov tudi ne, ker so hinavski.

Otrok kot predmet zadovoljevanja potreb staršev. A se vam vsem skupaj rahlo meša?

itak, na uro natančno, to je res izjemnega pomena.

Sem ljubitelj narave, plesa in vsega lepega, ločen po tuji krivdi, ne pijem ne kadim - 1. april...

Neumno razmišljanje, to glede tega, kakšnega značaja bo otrok po horoskopu. Tak bo, kakršnega boš vzgojila, zrcalo tebe. Če ga boš slabo vzgojila, bo prav tako dvoličen in hinavski, tudi če bo rojen v znamenju leva.

Sama bi sicer rada gledala na letni čas… npr če rodiš pomladi, lahko greš večkrat z otrokom ven v naravo, ker je topleje… Če rodiš na zimo, pa mi ni tako kul. Ampak otrok se ne rodi po naročilu. Bodi srečna, da sploh lahko zanosiš – mnogo mojih prijateljic je neplodnih.

hmmm..vsekakor ne bom razmišljala glede tega. In kaj bi naredila, če se zgodi, da bi bil otrok prej rojen in bi bil rojen v znamenju, ki ti ni všeč? Bi celo življenje živela s to mislijo, da je tvoj otrok “sluzast” ali pa “hinavski”?

Sama sem rojena v znamenju strelca, kot tudi mamina tašča (tako da predvidevam, da se tudi njej niso pletle te misli po glavi 🙂 )

Ja res, enim je tale vročina že fajn načela možgane…

Ja hvala no za sluzasto ribo, o sebi pa res nisem še tako razmišljala. Poznam veliko rib in ti povem, da smo fajn ljudje, po horoskopu tudi fajn kariere, v resničnem življenju te pa itak ne vprašajo po horoskopu najprej pa potem ti ponudijo managersko ali drugo nobel ustrezno delo, in z levi se dobro razumemo. Pa tudi z vsemi ostalimi , če niso ravno zoprni, zoprnost pa prehaja v vse nebesne znake.

In otrok ni blago po naročilu. A če se bo otrok rodil v znamenju ribe mu boš pa govorila, da je sluzast ali kaj?

Mislim da je zate bolje da si nabaviš psa. Namreč je samo žival in lahko ga prodaš, oddaš če ti predstavlja težavo, otrok bo samo trpel pri tebi.

Evo, sama sem razmišljala da ne ovna in bika….vendar na koncu bo kar bo, pa tudi če bo oven ali bik.
V familiji od mojega fanta so sami biki (vsi so se “delali” avgusta ko so imeli žegnanje pa so si “malo popili”. Je kar zanimivo, ko so vsi tete-strici rojeni maja. Točno veš, da ima vsak vikend nekdo rojstni dan.

Sem pa za:
avgust-levi (moja sestra, nečakinja)
september – devica (brat in svak)
oktober – tehnica (sem sama, poleg tega jih pa poznam še ogromno v tem znamenju in so mi “pisani na kožo”
december -strelec (mama, druga nečakinja)

Sicer se pa lahko to računanje “hitro ponesreči”….recimo sama sem bila rojena 1 mesec prej, pa moja sestra tudi toliko in dobiš iz kakšne “željene” kombinacije “nezaželjeno”.

Samo leva ne. Ne zato, ker niso fajne osebe. Samo, da pridejo do samospoštovanja traja. Ampak, če ga najdejo so pa svetovni 😉 najboljši kot je znano.

🙂 zelo smo mislili na to: in sicer sva si želela bika ali raka in jaz bika ali leva.
pa je ratalo – PDP je bil v znamenju dvojčkov.

zaradi značilnosti same nosečnosti, sva vedela, da bo porod sprožen – in sva nekako se tolažila ob vseh grožnjah o prezgodnjem porodu (konec koncev sva odgovorna starša in sva si želela, da je otroček donošen), da morda bo pa le bikec.

no, dete je za par ur ujelo znamenje dvojčka/zgrešilo znamenje bika.

in, tudi jaz sem sluzasta riba. 😉

uu se čudim … nihče (še) ni popljuval kozoroge..

Na to pa res nisem pomislila, ko se je delalo…; pa lep pozdrav od dvolicne hinavke 😉

Ja res, enim je tale vročina že fajn načela možgane…[/quote]

Se strinjam.

Avtorici pa polagam na dušo, da še malo počaka z otroki, saj še ni dovolj zrela za takšen korak.

O astrologiji očitno nimaš pojma, saj je tisto, kar prebereš v rumenih revijah daleč od te starodavne vede. Kdo, ki se malo bolj spozna na to pa ti bi lahko povedal, da imajo vsa znamenja pozitivne in negativne lastnosti, katere bodo prevladale pa je odvisno od vzgoje, okolja, okoliščin odraščanja in izkušenj. Poleg tega imaš lahko otroka leva, pa bo imel mars, venero, merkur in še kaj recimo v devici ali v raku, pa bodo njegove karakteristike bolj podobne temu znamenju, poleg tega je zelo pomembno tudi znamenje, v katerem je luna (ta pa v dveh dneh obide celotni zodiak), pa da o ascendentu, položajih planetov v hišah ter njihovih medsebojnih aspektih sploh ne govorimo.

Nenazadnje pa je realnost HB takšna, da se takšnih zadev (kot tudi spol otroka) ne da planirat, naš vpliv nanje je minimalen. Kje pa piše, da boš zanosila ravno takrat, ko si boš zamislila? Lahko traja tudi pol leta ali več, otrok se lahko predčasno rodi ali pa vztraja v maternici še 15 dni po roku… Raje se osredotoči na to, da boš naredila vse, kar je v tvoji moči, da bo otroček zdrav in da mu boš nudila tisto, kar najbolj potrebuje- ljubezen.

hehe, vročina hara na polno

kot da ima horoskop kakšnen vpliv na človeka, hehe, pa daj no ne moreš konzumirat tega pofla no…

kaj res večina ni v stanju razumno razmišljat ?

URSt.d je prav lepo napisala. Nimaš pojma o astrologiji. Tudi jaz ne, a vsaj vem, da je sončni znak lahko popolnoma irelevanten.

Druga stvar, če te že zanima, poznam nekaj levov in so nič kaj drugega kot polni sami sebe arogantneži. Ne uspešni, ne prijazni, samo vedno glasni in glavni in itak imajo samo oni prav in nikakor ni možno, da bi pustili še koga do besede ali da bi jih zanimalo kaj drugega, kot oni sami.

Ne pravim, da je to odvisno samo od sončevega znamenja. Samo če že želiš leva, potem dobro definiraj, kaj in kako:) In naštimaj, da bodo vsi planeti v idealni poziciji za tvoje neverjetne želje.

ok zdej pa res vidim, da so na monu nekateri na ravni nekajletnih otrok, pa kaj res mislite, da vedno rata kot si želite oz ko si zaželite, me zanima, če bi še računala kaj bo po znamenju tvoj otrok, če ne bi mogla naravno zanosit………………še za spol bi ti bilo vseenoo, ne pa kaj bo po horoskopu

Moja teta, sestra in nečakinja so levčki, z vseh se razumem zelo dobro. No svak je pa takšen lev, kot ga je opisala avtorica zgoraj. Še nisem doživela, da bi kdaj imel kdo drugi prav. Vedno on in samo on. Prvo je on….potem dolgo nihče…potem pa če imaš srečo je še kdo drug.

In ko je ena omenila za kozoroge…sama lahko shajam z njimi (je moj ate kozorog).

Sem tudi za take že slišala, ki otrokovo rojstvo načrtujejo do minute natančno. Ko se pa ponesreči je pa vse narobe. Eni res niste čisto 100{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}-ni.

Kar se pa tiče samega horoskopa – samo levčka si ne želi. Praviš, da so levi uspešni? Kar jaz poznam levov so vsi tam nekje, brez šole, brez službe – ker oni že ne bodo delali, vsi totalno sami sebi všeč, mislijo da so vsi ostali njihovi sužnji,…res ne hvala.

Samo leva ne imet. Tile non stop neki rjovejo, poležavajo in ni nič iz njih. Važno, da vsake toliko dobijo za jest, drugo jih ne zanima.

Ob mami s takim razmišljanjem, se tvojemu bodočemu otroku nič dobrega ne piše, pa če bo po horoskopu lev al pa lesni črv.

Moj partner je škorpijon. Oh ja… In ko sem zanosila, naj bi se tudi sin rodil v znamenju škorpijona. 🙂 Me je bilo že strah, en škorpijon v hiši je več kot preveč hihi. Pa sem “na srečo” (malo v hecu) rodila en mesec prezgodaj…. pa imam eno malo tehtnico doma. 🙂 Čeprav vidim, da je trmast karakter podedoval po očiju, znamenje gor ali dol! 🙂

Kdor pa računa, v katerem znamenju hoče roditi otroka in da noče imeti rib in dvojčkov in kaj jaz vem česa….pa itak no comment….

bolani ste do amena važn da je otrok zdrav ne pa da je rak ali lev bolno resssss takim res boljš da ji bog ne da otrok bepciiii lp normalnim

Jaz za sina priznam, da je bilo načrtovano… oziroma upali smo, da bi imel takrat rojstni dan kot jaz.

Sfalili smo za vsega 4 dni 🙂

Pri hčerkici je pa… malce prehitro ušlo….Kar 4 mesece prej, da bi imela isti mesec kot mami.

Ni bil pa to seveda noben pogoj. Pri sinu je pač ratalo v prvo, ko smo se za otroka odločili. Pri hčerkici pa pač malce hitreje, kot smo upali da bo.

Aja zaščite nisva uporabljala NOBENE dokler se ni rodila zadnja – hčerkica. Sedaj jo, ker zaenkrat je 2 kar zadosti.

New Report

Close