Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Ste koga s foruma že spoznali?

Ste koga s foruma že spoznali?

Spodaj tema o tem koga bi radi spoznali, mene pa zanima če ste koga že. So bili taki kot ste si jih v glavi predstavljali?

Jaz sem samo eno forumašico, že par let nazaj. Pa imava še vedno stike. Sem si jo pa v času forumovanja čisto drugače predstavljala, to mi je bilo hecno.

Tako kot si naprimer ragljo predstavljam eno bolj debelušno z blont trajno, pa sploh ne vem na podlagi česa. Ali pa yo- kot eno visokoraslo preklo s črnimi lasmi.

pred desetimi leti, kar nekaj, luštno je bilo, še vedno imamo stike

midva z raglo sva se našla in trčila kot dve zvezdi v vesolju…

Jaz imam na opazovanju Barco. Za ene tri si mislim, da so.

Ze spoznal nekaj mon in monovcev.

¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨ ·uʍop əpısdn əɥʇ Obožujem rdečo zvezdo, pijem Heineken. Iä! Iä! Cthulhu fhtagn! Gosturnca u solat še ni konc sveta.

In? So bili taki kot si pričakoval ali te je kdo presenetil?

smo se spoznali.in po nekaj letih še vedno luštno sodelujemo

:)))
Sej veš, kdor išče, ta najde, pa tud če v vesolju….

Jp, neki jih pa poznam, kaki so,…… hja nisem vizualni tip človeka, tko da sem vedla, da dolgčas mi z nobenmu ne bo in men je sam to važn…po tolki kilometrini se ne zmotim več:)))

Jaz še nikogar. Bi bilo pa zanimivo najbrž. Se kdo javi? he he he

friloksa sem poseksala, požrite se mone ;))))))))))

Jaz sem prepoznala eno, ki je tukaj pisala. In je takoj zamenjala nick. Rada se skriva, prekinila je stike z družino, z mamo, zamenjala si je ime. Potem pa jo ena prepozna. Verjamem, da je bila besna.

Ti tudi al kaj?

si iz ajdovščne ..a ne?

to pa res ni za hvalit, tebi kriteriji niso nekaj ne?

si iz ajdovščne ..a ne?[/quote]

Za seks s Frilloxom pa res ne rabiš bit iz Ajdovščine doma 😛

to pa res ni za hvalit, tebi kriteriji niso nekaj ne?[/quote]

cepec sam sebe hvali…

to pa res ni za hvalit, tebi kriteriji niso nekaj ne?[/quote]

cepec sam sebe hvali…[/quote]

ja čisto možno

Sem ljubitelj narave, plesa in vsega lepega, ločen po tuji krivdi, ne pijem ne kadim - 1. april...

cepec sam sebe hvali…[/quote]

ja čisto možno[/quote]
itak da je.

si iz ajdovščne ..a ne?[/quote]

Za seks s Frilloxom pa res ne rabiš bit iz Ajdovščine doma :P[/quote]

He he, a ima paketno dostavi po celi Sloveniji?

frilox, hec…..

In? So bili taki kot si pričakoval ali te je kdo presenetil?[/quote]

pričakovano, sem pač že prej “poznal” prek debat ipd. vsekakor je to vedno prijetna izkušnja.

¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨ ·uʍop əpısdn əɥʇ Obožujem rdečo zvezdo, pijem Heineken. Iä! Iä! Cthulhu fhtagn! Gosturnca u solat še ni konc sveta.

nisem jih spoznala osebno jih pa imam nekaj na FB-ju in so daleč od tega za kakršne sem jih imela…………..v pozitivi seveda:)

2 alfa samca sta folž 😛
Loxica, povej mal več no :))))))

sem spoznala, seveda moške, eni ok, drugi pač ne..

Sem spoznal kar nekaj ljudi. Večinoma precej naključno.

Nihče me ni razočaral, ker si nikdar ljudi s foruma ne predstavljam oz. zamišljam kakšni so.

2 osebi in obe sta ok.

New Report

Close