Najdi forum

prsi in moški

zivjo!

stara sem 20 let, moje prsi so minimalna kosarica ( 70A ). Zanima me, če to pri ljubezni šteje? oz ali moski ko izbira partnerico kot sopotnico v svojem zivljenju gleda tudi na velikost njenih prsi? opazam da so moskim zadnje case privlačne ženske z velikimi prsmi… ceprav sem zadnjic sprasevala prijatelja in je rekel, da velikost ni vazna, oz da je vsaka zenska po svoje privlacna- in celo, da ima raje zensko z majnimi kot velikimi… zdaj pa me zanima vase mnenje? kaj vi mislite o tem in pa o lepotni operaciji prsi?

Poglej, tisti, ki se bo vate zaljubil, se bo ne glede na velikost tvojih prsi, verjemi! Všeč mu boš prav taka,kot si. Če pa ti OSEBNO s svojimi prsi nisi zadovoljna in misliš, da bi bila bolj “srečna” z večjimi, zakaj pa ne, tudi povečanje prsi pride v poštev. Dandanes ni to nič kaj takega.
Ne sekiraj se, bodi samozavestna in bodi si všeč! Kapiš? 🙂

Evo lahko ti povem da je velikost pa res čisto nepomembna. Po navadi je tako da mati narava da glih tako velike kot ženski najbolj pašejo. Govorim kot moški ki je star glih ene tolk kot ti. Ne sekiraj se

Hoj,


Mislim, da se prsi ženske povečajo po porodu, ker se pričakuje, da bo dojila (otroka). Čez nekaj časa pa gredo menda nazaj na prvotno obliko oz. volumen.

Google -> breast implants cancer

Je pa tvoje telo in posledice za svojo neumnost in portretirano mnenje mainstream-ovskih medijev in ali neumnih, nevednih prijateljev, itn. boš nosila sama. Opozorilo/Razsvetljenje je bilo dano.

Tko ko je blo gor napisano, kdor te ma zares rad… pa sej to bi mogla ze vedet ane.

Drugac pa so nam enim tipom ful bolj usec in sploh rajcig mejhne j. tko k so enim velike. Sam ne obremenjuj pa se zavefej da si cudovita taka kt pac si!

Legalize it, yea, and i will synth3size it!

Stara novićka[/url], vendar nekako paše sem. Torej tiste “stavečjimi” so že državna nevarnost, torej razlog več, da te bodo “tipali” na letališčih, torej še večji poseg v tvojo zasebnost/intimnost.

V tem primeru je manjše boljše kot pa D košarica (npr.) 😀

Nismo daleč, nismo,… [url=http://www.southparkstudios.com/full-episodes/s16e01-reverse-cowgirl]klik[/url]

še moje mnenje, žensko namreč. Tudi sama imam majhne prsi in se zaradi tega ne obremenjujem pri svojih 28 letih. Sicer se ne bi branila če bi bile malo večje, ampak nič za to, tako pač je. Zavedam se, da imam druge kvalitete, predvsem osebnostne, in da vizualno tudi sicer ne izgledam ravno slabo :), Čeprav vem da so fantje precej vizualni tip, se moraš tudi zavedati da so pač nekaterim všeč majhne prsi, drugim pa pač večje, ampak ko gre enkrat za resno zvezo velikost prsi nima pomena,vsaj po moje…:)

ah, ženske imate z velikostjo prsi iste težave kot moški z velikostjo ti*a. pomeni, težave sploh ni. nihče te ne bo imel rajši (ali te ne bo imel rad) zaradi velikosti prsi. to je bolj vprašanje okusa in po pravici povedano (govorim zase) smo se že kar naveličali napihnjenih, nenaravnih melon, s katerimi nas mediji vsak dan bombardirajo. iskreno, meni so manjše bolj sexy (sem moški 🙂 )

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close