Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek poglejte najlepsi druzinski album

poglejte najlepsi druzinski album

najlepsi druzinski album

pravljično…

kva so to za eni cigani?

Saj so res kot eni cigančki. Pa ful radi tekajo okoli nagi po enih lužah al pa v gatah samo. Si pa mislim, da se imajo otroci kar fino, mami pa ni treba prat toliko!:) So pa ene slike mal čudne, naprimer tista, ko sedi punca na eni pručki, ma ne vem, če bi jaz svojo odraščajočo hči tako slikala. A so mislil, da je to smešno al kaj, ne vem.

mojster. vrhunske fotke

meni se zdijo fotografije naravnost prekrasne 🙂

zelo dobro ujeti trenutki, sm se kr nasmejala… slovenceljni ki imate zmožnosti posneti samo gasilske na vsakem rojstem dnevu tule nimate nič za komentirati, cigani? ma dej spelj se v cerkev da ti bog oprosti ker tvoji otroci nikoli ne bodo srečni zaradi tvoje zadrte vzgoje, otroci BI MORALI divjati zunaj izražati svoja čustva in biti spontani, pol se pa sprašujemo zakaj gre naša država v pizdo, KER IMAMO TAKO ZADRTE DRŽAVLJANE, KI VZGAJAJO ZADRTE MATERIALISTIČNE OTROKE! PODN

aj mrš, meni so še enkrat fantastične.

Toliko srečnih oči pa že dolgo ne….. če bi bila fotografinja s takšnim talentom, kot avtor, bi lahko precej podobnih slik naredila tudi pri nas doma…… moji mulčki so ogromno zunaj, luže – blato – hišice na drevesu, gugalnice preprosto samo iz vrvi, potok – škropljenje….

….le mačke bi manjkale, ker poleg ostalih domačih, podarjenih in najdenih….kozicah, zajčkih, kobilah, krvavah, psički….še niso prišle na vrsto 🙂

Toliko srečnih oči pa že dolgo ne….. če bi bila fotografinja s takšnim talentom, kot avtor, bi lahko precej podobnih slik naredila tudi pri nas doma…… moji mulčki so ogromno zunaj, luže – blato – hišice na drevesu, gugalnice preprosto samo iz vrvi, potok – škropljenje….

….le mačke bi manjkale, ker poleg ostalih domačih, podarjenih in najdenih….kozicah, zajčkih, kobilah, kravah, psički….še niso prišle na vrsto 🙂

Hvala za spoznanje, da nismo edina ” ciganska” familija! 🙂

Ni mi žal za vse blatne noge, umazanije za nohti, lase polne semen, sline polžev po rokah, žab na glavi, vreščanja zaradi ledene vode v gorah, pasjih, mačjih in ostalih dlak, pojedenih črvov v češnjah in zemlje na sveže izruvanem korenčku.

Če mi je kaj žal, mi je zato, da nisem večkrat imela pri sebi fotoaparata….
Na srečo ga imamo sedaj na telefonu, pred leti pa…. škoda…. saj spomini ostanejo v glavi, fotka je pa le fotka.

Pozdravček

New Report

Close