Potovanja.Over.Net

Kam in kako na počitnice

Odgovarjajo: Potovanja.Over.Net

Razprave o popotniških destinacijah, mnenja glede izbora lokacij za počitnice in ideje za popolni dopust.

Potovanja.Over.Net

Potovanja.Over.Net

LEGOLAND

Default avatar

FGDFG

Rada bi otroka peljala v LEgoland, pa mi ni najbolj jasna kombinacija kart in prenočišča.
Nekje piše, da je 69 eur cena za karto za dva dni - pa ne vem ali je to s prenočiščem ali moraš najprej nekje vzet prenočišče- , potem pa naročiš karto - a kje potem označiš kje si bukiral prenočišče .
Eh, se še nisem šla tega ,zato ne vem..
Hvala za kak nasvet :)
Default avatar

mi smo

Mi smo kampirali v njihovem kampu in imeli cenejši vstop, ki je kar iz kampa, če imate šotor priporočam
Default avatar

saasaaa

Ali smem vprašat koliko ste dali za kamp?
Default avatar

olipč

A ste rezervirali camp po netu ali tam oz skupaj s kartami ?
Default avatar

BMW 540

Pazite, da česa ne podrete...jaz sem plačal 1500€ kazni ker sem po nesrečnem slučaju zadel neko skulpturo, ki je potem padla na tla in se raztreščila...
Sem ljubitelj narave, plesa in vsega lepega, ločen po tuji krivdi, ne pijem ne kadim - 1. april...
Default avatar

creativa nepr

To je samo karta.
Default avatar

BMW 540

FGDFG je napisal/a:
Rada bi otroka peljala v LEgoland, pa mi ni najbolj jasna kombinacija kart in prenočišča.
Nekje piše, da je 69 eur cena za karto za dva dni - pa ne vem ali je to s prenočiščem ali moraš najprej nekje vzet prenočišče- , potem pa naročiš karto - a kje potem označiš kje si bukiral prenočišče .
Eh, se še nisem šla tega ,zato ne vem..
Hvala za kak nasvet :)
Ta cena vključuje prenočisšče v Hiltonu....ful penzion+masaža.
Sem ljubitelj narave, plesa in vsega lepega, ločen po tuji krivdi, ne pijem ne kadim - 1. april...
Default avatar

kampistka

saasaaa je napisal/a:
Ali smem vprašat koliko ste dali za kamp?
Kamp je poceni - sicer smo bili pred par leti in iz glave ne vem točne, definitivno ceneje kot pri nas/na Hrvaškem.
Pa urejen in fleten :).

Tukaj imaš primer cene, ni pa cenika, b.

http://www.legoland.de/LEGOLAND-Feriend ... pingplatz/

Štiričlanska družina, ena nočitev plus vstopnina dva dneva je 168 evrov, kar sta v bistvu dve vstopnici. Mal pobrskaj, meni se zdi rahlo nepregledno. Ko smo bili mi, je bil kamp posebej za plačat, dvodnevna karta je pa stala isto kot celoletna ali kako že (nekaj takega).
Default avatar

ElaS

V Legolandu imaš cel kup možnosti glede prenočišč in kart. Mi smo se odločili, da spimo v njihovih hiškah in vzamemo zraven tridnevno karto. Za 4 osebe je prišlo nekaj manj kot 500€. Rezervirali smo preko neta. Od hiške do zabaviščnega parka je 5 minut peš, tako da avto mirno pustiš v lego naselju.

Lp, ela s
Default avatar

lani maja

Mi smo bili lani čez prvomajske. Vzeli smo kar njihov šotor (grad). Rezervacijo sem uredila kar preko njihove spletne strani, kolikor se spomnim je več korakov, v katerih izbiraš kaj želiš. Mi smo vzeli šotor in karte. Spali smo 2 dni in imeli tudi karte za 2 dni, imeli so še posebno ponudbo za akvarij v Münchnu, zato smo vzeli še to. Cena: vse skupaj kar sem naštela za 2 odrasla in 3 otroke okr. 380€. Je pa bila še malo predsezona (prišli smo 27. aprila), plačala sem pa marca. Preglej vso ponudbo, ker prodajajo tudi pakete. In poskusi kar rezervirati, konec koncev lahko vse skupaj opustiš, preden vneseš št. kreditne kartice. Tik pred zdajci ni ravno poceni.

Je bilo pa lepo doživetje.

Lp
Default avatar

tako nekako

Mi smo bili prejšnji mesec. Kot so povedali ostali, imajo različne kombinacije, pakete, spletne akcije ... Nam se je takrat najugodneje izšlo, da smo hotel rezervirali posebej in kupili letne vstopnice (šli smo dva dni). Preverite na spletni strani pa malo preračunajte.
Default avatar

xyxyxyxyxyxy

Mi smo za dve nočitvi v campi in za dve celodnevni vstopnici za štiričlansko družino plačali 162€.
Camp je odličen - izredno čist, parcele so velike. Da ne omenjam množico igrišč, prvi dan smo otroke komaj prepričali, da še nismo v Legolandu - sta hotela ostali kar v campu.

Moderatorji

Potovanja.Over.Net
Potovanja.Over.Net