Forum.Over.Net

Starševski čvek

(Pre)velike MALE sramne ustnice :(

Default avatar

Žalostna :(

Imam problem :(

Stara sem 24 let in imam res velike male sramne ustnice :( imela sem že nekaj fantov, vendar mi do sedaj noben še ni ničesar rekel, se pritožil, sedanji fant pa mi je včeraj v šali rekel v kopalnici: pridi, da ti poližem tvoje mesnate ustnice :O in sem bila čisto šokirana...sicer nisem slepa in vem, da nimam ravno breskvice, kot jo imajo 5.letne punčke, ampak da so tako "mesnate", pa do zdaj nisem vedela :( punce, a imate ve vse "zaprte" lulike kot majhne punčke? jaz do zdaj sploh nisem dajala pozornosti temu, včeraj je pa čisto zabilo :(
Default avatar

Erin14

Prav vsak teden je ena taka tema, tako, da je takih deklet kar nekaj, nikakor nisi edina.
Default avatar

mogoče pa

Imaš bolj polne zgornje ustnice in sploh ni letelo na spodnje....
Default avatar

p%&&&&

Žalostna :( je napisal/a:

Stara sem 24 let in imam res velike male sramne ustnice :( imela sem že nekaj fantov, vendar mi do sedaj noben še ni ničesar rekel, se pritožil, sedanji fant pa mi je včeraj v šali rekel v kopalnici: pridi, da ti poližem tvoje mesnate ustnice :O in sem bila čisto šokirana...sicer nisem slepa in vem, da nimam ravno breskvice, kot jo imajo 5.letne punčke, ampak da so tako "mesnate", pa do zdaj nisem vedela :( punce, a imate ve vse "zaprte" lulike kot majhne punčke? jaz do zdaj sploh nisem dajala pozornosti temu, včeraj je pa čisto zabilo :(

ti imaš bolj mesnat jezik, ki je še bolj nelagodondo kot male sramne. tako, da sprijazni se s tvojo "ta veliko" in ne omenjaj otrok. upam, da te nekdo res kaznuje kar se tiče tvojega bolanega namigovanja. vem, da nisi ženska, ker normalno vzgojene in dorasle ženske tega nebi nikoli napisale. torej ti bolana duša, ki ti preostane samo sanjarjenje, da ti prija, pojdi in poglej "mogoče " kako izgleda *****.!!
Default avatar

lizač

Negelede o izvirnosti članka ali je tole puca pisala ali kakšen potrebnež.

Men so velike sramne ustnice tko rajcing. Sam, kje naj jih najdem.
Default avatar

mesojedec

lizač je napisal/a:

mesnica , pa to!
Default avatar

a si ti bolan p%&&&&

p%&&&& je napisal/a:

ti imaš bolj mesnat jezik, ki je še bolj nelagodondo kot male sramne. tako, da sprijazni se s tvojo "ta veliko" in ne omenjaj otrok. upam, da te nekdo res kaznuje kar se tiče tvojega bolanega namigovanja. vem, da nisi ženska, ker normalno vzgojene in dorasle ženske tega nebi nikoli napisale. torej ti bolana duša, ki ti preostane samo sanjarjenje, da ti prija, pojdi in poglej "mogoče " kako izgleda *****.!!
kaj je s tabo narobe p%&&&&??? punca govori o svojem problemu, ti pa namiguješ na take bolane, da te res srat porine!

Žalostna, tudi moja bivša je imela malo daljše male sramne ustnice in ni boljšega, kot to! verjemi, bodi ponosna, da si lastnica le teh, ker to ne najdeš vsepovsod! stran z negativnimi mislimi! tudi tvoj partner je najbrž mislil podobno, ko je rekel to, kar je rekel :)
Default avatar

kaksne so pa mere?

Nevem, koliko cm je pa po tvoje normalno?? Bi mu pa zabila kaj nazaj glede njegovega "premozenja" ali pa povedala, da si glede tega obcutljiva, da te je uzalil in naj ne komentira vec tvojega izgleda. Nevem v c em je problem razen nekomunikaciji? Saj ti je fant a ne? Ce ti jo lahko.... lahko tudi tvoje probleme poslusa in ti jih pomaga razresit a ne? Povej mu, itak ni mislil nic slabega, samo ti si obcutljiva glede tega on potem skocis za vsako malenkost.
Default avatar

Pa kaj-

Jaz imam tudi večje...pa je mojemu zakon... tako, da po moje se ne rabiš sekirati.
Default avatar

Gledal

Daj fotko pa da vidmo.
Default avatar

lizač

mesojedec je napisal/a:
lizač je napisal/a:

mesnica , pa to!
Tam dobiš sam od mrtve teletince :(((((((

Jz bi raj take, ki so še tople......
Default avatar

nikoli in nikdar

Do sedaj v reali in v virtuali (internet) nisem še nikoli videl nobeno, ki bi imela PREvelike male sramne ustnice.
Kaj si pa ti misliš o svojih je pa le tvoj kompleks, ki nima nobene veze z realnostjo. Kaj boš storila v zvezi s tem pa je tvoja stvar.
Default avatar

BMW 540

Ves čas neke kolobocije s temi vašimi pizdami...jaoooooo
Sem ljubitelj narave, plesa in vsega lepega, ločen po tuji krivdi, ne pijem ne kadim - 1. april...
Default avatar

wd

večje kot so bolje je, dobijo se ponavadi v kompletu z žensko
Default avatar

dakota

BMW 540 je napisal/a:
lol
Default avatar

wd

BMW 540 je napisal/a: