Forum.Over.Net

Ženski in Moški čvek

Kaj menijo ženske o moških in kaj moški o ženskah? Kje tičijo razlike in kje podobnosti med spoloma? Ali smo res ženske z Venere in moški z Marsa?

Romantika po (Ž)

Default avatar

NM-3w

ženska logika dojemanja "romatike", da tip po 30 - 45 minutah seksa --- kaj je to / kako si jo domišljate?
Klasičen je "recept"
Sitacija : tip v družbi opazi bejbo, ki signalizira, da je dostopna, voljna.
pristopi k tej družbi in jo cca 10 miut zabava s floskulami kako simpatično in inteligentno družbo ima, se zanima kaj ta družba počne, predstavlja ...
Potem jo odvede v odmaknjen kot, kjer ima ona še vedno vidni kontakt s svojo družbo in pošilja "signale" o potrebi po "rešitvi" ali "pustite me" ... Tip ji naklada kako dobro je oblečena, kako simpatična je, kako bistroumno se pogovarja, ... po 15 minutah jo odpelje na samo (obala, soba, avto, šotor ..) in ji še nekaj časa naklada o tem, kako izjemna oseba da je, kako lep obraz ima, kako ženstveno deluje
zdej bi moral pa imeti v dlani občutek, da je pr.as.ica fukotoža in da, če je ne bo nasadil on se bo pa sama
-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.--.-.-.-
[sup]"If you want to win you must not lose"[/sup] – [sub]Number One[/sub]
Default avatar

Bikini_

Hehe, jaz nobenmu nisem dala po, recimo temu 45 minutah. Ima da se moški matra vsaj 45 dni.
Default avatar

NM-3w

Bikini_ je napisal/a:
Hehe, jaz nobenmu nisem dala po, recimo temu 45 minutah. Ima da se moški matra vsaj 45 dni.

a vsaj od drugih si pa vmes dobivala ☺☻♥ ****** zgonjena z dobrim PR ☺
Default avatar

Goldfish

Kam pošljem rešilca, da te prisilno hospitalizirajo za 3 tedne (vsaj)?
Default avatar

Bikini_

NM-3w je napisal/a:
Bikini_ je napisal/a:

a vsaj od drugih si pa vmes dobivala ☺☻♥ ****** zgonjena z dobrim PR ☺
Kje pa. Kljub vsemu zagovarjam recipročnost. Sem se tudi jaz matrala 45 dni. :)
Default avatar

NM-3w

Goldfish je napisal/a:
Kam pošljem rešilca, da te prisilno hospitalizirajo za 3 tedne (vsaj)?

pikica - vprašaj mamo kako je bilo, ko smo imeli telefone samo na žicah ☺
zihr je bila ena od tistih, ki so klicale frenda, da so srečale tipa - varianto za poročiti, pa, da naj jih frend pride takoj!! nategnit, da na naslednjem randiju ne bodo izpadle samo potrebne - ampak "zares" zainteresirane ☺
še kakšno blond joškarco so bile pripravljene frendu nastaviti na otepača ☺
Default avatar

Paco Moralles

Nekoliko poenostavljeno, ampak tako je.
NE RABIM POTRDILA, DA SEM NEUMEN, IMAM POTRDILO O DRŽAVLJANSTVU!
Default avatar

Calypso

NM-3w, pojdi si že konlno po napotnico za psihiatra ali še bolje - v Švici imajo zate na voljo poseben turističen tretma - 5 jurjev ziher imaš našparanih. Vsi pisci iz foruma ti bomo do svoje smrti hvaležni za tvojo poslednjo invensticijo v sebe.
Default avatar

Bikini_

Calypso je napisal/a:
NM-3w, pojdi si že konlno po napotnico za psihiatra ali še bolje - v Švici imajo zate na voljo poseben turističen tretma - 5 jurjev ziher imaš našparanih. Vsi pisci iz foruma ti bomo do svoje smrti hvaležni za tvojo poslednjo invensticijo v sebe.
Jaz sem brezpogojno proti samomoru.
Default avatar

Calypso

Bikini_ je napisal/a:
Calypso je napisal/a:
Toda - zame to ni več samomor, kar se tam ponuja, res ne. Uporabnika nm-3w imam vrh glave in še čez, načeloma sem tudi proti, v tem primeru pa bi nad njegovim samoizbrisom navdušeno ploskala, priredila žurko in še kaj.
Default avatar

NM-3w

Calypso je napisal/a:
Bikini_ je napisal/a:
Calypso je napisal/a:
Toda - zame to ni več samomor, kar se tam ponuja, res ne. Uporabnika nm-3w imam vrh glave in še čez, načeloma sem tudi proti, v tem primeru pa bi nad njegovim samoizbrisom navdušeno ploskala, priredila žurko in še kaj.

lahko pa sama uporabiš svoje priporočilo ... po potrebi ti pomagan pri nabirki za €, če ti kaj manjka
Default avatar

Misonkka

Pacientki nobeni zvarki ne pomagajo več.Ob njeni samoodrešitvi se bom poslužila stare fraze.
"Paše,ko budali šamar" :)))
Default avatar

Sadni

Jst bom pa tako napisal, če ženska naleti na pravega nakladača, ki ve kaj počne, se mu zna prepustiti tudi še isti dan, ne glede na to koliko je nedostopna. Izredno malo je takšnih moških, večina je štorastih, tudi tisti, ki se trudijo, na koncu ne izpadejo dovolj prepričljivi, ker, well, niso dovolj talentirani za to. Podobno, kot niso vsi najboljši prodajalci, lahko vadiš na tem kolikor hočeš, rojen prodajalec, ki se za to zanima že celo življenje bo vedno za kak korak pred tabo.
"No one can make you feel inferior without your consent." - Eleanor Roosevelt.
Default avatar

Calypso

Misonkka je napisal/a:
Pacientki nobeni zvarki ne pomagajo več.Ob njeni samoodrešitvi se bom poslužila stare fraze.
Zakaj bi se trudila biti edina normalna med vami psihiči - potem bi to izpadlo kot da ste vsi ostali normalni le jaz ne.

ps: šamar si pa kar sama stisni, za dvolične krote ne zapravljam energije !
Default avatar

NM-3w

Calypso je napisal/a:
Misonkka je napisal/a:
Zakaj bi se trudila biti edina normalna med vami psihiči - potem bi to izpadlo kot da ste vsi ostali normalni le jaz ne.

to, da si navkljub napotilu še vedno tukaj, izkazuješ točno to kar "očitaš" drugim ... si pač dno greznice. lepo pozdravljena
Default avatar

Bikini_

Jaz nimam nič osebnega proti nikomu, mi je pa nivo takšnih pogovorov res malo brezvezen.
Default avatar

Calypso

NM-3w je napisal/a:
Calypso je napisal/a:
Misonkka je napisal/a:

to, da si navkljub napotilu še vedno tukaj, izkazuješ točno to kar "očitaš" drugim ... si pač dno greznice. lepo pozdravljena
Greznica so ti mama in žena in otroci in vsaka tvoja stranka, ki je pripravljan plačati tvoje gnilo gnile piškave storitve, če to sploh so.

Grdo odzravljen, hibridna spaka !
Default avatar

NM-3w

Bikini_ je napisal/a:
Jaz nimam nič osebnega proti nikomu, mi je pa nivo takšnih pogovorov res malo brezvezen.

kavelj je v tem, da ga sooblikuješ, ko postaš --- preberi si kaj je Kavelj 22 ☺
Default avatar

Bikini_

NM-3w je napisal/a:
Bikini_ je napisal/a:

kavelj je v tem, da ga sooblikuješ, ko postaš --- preberi si kaj je Kavelj 22 ☺
Seveda ga. V številu uporabljenih zmerljivk verjetno zelo nižam povprečje.

Če je nekaj prostaško, je prostaško. Pa briga mene kolikšen je iq tistega, ki to napiše.
Sori, ampak tako pač je.

Zdaj pa pljuvaj. Sem navajena. Mogoče celo od istih osebkov. :)
Default avatar

Calypso

Bikini_ je napisal/a:
To kar dobim, serviram nazaj, brez ovinkarjenja, res se nima smisla delati lepo in prijazno ter zmerno v besedah, če drugi uporabniki niso takšni in ker forum ni moderiran pa dajmo to zlorabljat na polno ! ! !