Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek recept za pecivo

recept za pecivo

Prosim za recept za mehko pecivo s sadjem – češnje, višnje, ribe.Hvala.

pa kje si najdla češnje in višnje mešat?
Ajd češnje in ribe, al pa višnje in ribe, sam češnji in višnje sploh ne grejo skup!

Lej kok si se razjezila. Mišljeno je – sadje posamično – npr. češnje, višnje, ribez….. A si zadovoljna? A dobrega recepta pa nimaš?

Lej kok si se razjezila. Mišljeno je – sadje posamično – npr. češnje, višnje, ribez….. A si zadovoljna? A dobrega recepta pa nimaš?[/quote]

Mislim, da je letelo na škratka, ki ti je v prvem postu ponagajal. Pozabila si črko z pri ribezu :)))

Lahko sočno pecivo s sadjem je meni jogurtovo pecivo. Pa še sila enostavno in ga narediš mimogrede. Lahko kombiniraš tudi več vrst sadja, sam rib pa ne dodajat :))) Se hecam, ne se jezit.

Zelo dobri so tudi mafini. Tukaj se samo držiš pravila, da zmešaš najprej suhe sestavine posebej, mokre posebej in potem na hitro še skupaj.

Navaden biskvit s sadjem je tudi sočno in preprosto.

Pa seveda zavitek s češnjami. To bi jaz zdej jedla :)))

Če potrebuješ točen recept povej. Ali pa vpišeš v google ime in potem pogledaš na kulinariki.

Savrinka – ti si res enkratna.
Jaz sem mislila -‘spet en/a zafrkava’…. jaaaaaa, točno to, kar si ti pogruntala.

Ribe/z… .)))
Drugač pa nimam nasvetov, samo berem in se učim, zabavam…. LP

Lej kok si se razjezila. Mišljeno je – sadje posamično – npr. češnje, višnje, ribez….. A si zadovoljna? A dobrega recepta pa nimaš?[/quote]

Nič se ne jezim, samo hecam te nazaj, ko ti nas hecas z ribami v pecivu 😛 😛 😛

Lej kok si se razjezila. Mišljeno je – sadje posamično – npr. češnje, višnje, ribez….. A si zadovoljna? A dobrega recepta pa nimaš?[/quote]

Mislim, da je letelo na škratka, ki ti je v prvem postu ponagajal. Pozabila si črko z pri ribezu :)))

Lahko sočno pecivo s sadjem je meni jogurtovo pecivo. Pa še sila enostavno in ga narediš mimogrede. Lahko kombiniraš tudi več vrst sadja, sam rib pa ne dodajat :))) Se hecam, ne se jezit.

Zelo dobri so tudi mafini. Tukaj se samo držiš pravila, da zmešaš najprej suhe sestavine posebej, mokre posebej in potem na hitro še skupaj.

Navaden biskvit s sadjem je tudi sočno in preprosto.

Pa seveda zavitek s češnjami. To bi jaz zdej jedla :)))

Če potrebuješ točen recept povej. Ali pa vpišeš v google ime in potem pogledaš na kulinariki.[/quote]

Ja pozna ura je že pa sem se zatipkala. Se opravičujem če sem sprožila slabo voljo. Šavrinka ti si zlata. Te lahko prosim za recept za navaden biskvit. Jogurtov pa je verjetno mišljen tisti ki ima med sestavinami – moka, sladkor, olje, jogurt …. Rada bi da je sočno in rahlo. Pa mi vedno ne uspe, zato prosim za recept. Hvala.

…punce,res vas ne razumem…pa saj imate na netu petsto receptov,no…Jaz kar sama najdem vse in še več.V soboto sem naredila npr. nadevane bučke-ladjice,v nedeljo ocvrte bučke-v testu za palačinke….receptov je za vse kolikor hočeš….pa upam,da me ne boste narobe razumele,saj me sicer ne moti,če sprašujete…

Meni dobro je tudi pecivo “breskova sončnica” iz kulinarike. Ga delam z vsemi vrstami sadja. Ni tako mehko in sočno kot jogurtov biskvit, mi je pa všeč, ker je v testu skuta in malo sladkorja. Pri jogurtovem pecivu mene moti, ker je z oljem (če olje nadomestiš z maslom pa ni več tako mehak).

Včeraj sem zaspala 🙁

Biskvit s sadjem
1 jogurtov lonček sladkorja
1 jogurtov lonček mleka
½ jogurtovega lončka olja
3 jogurtove lončke moke
2-3 jogurtove lončke sadja
3 jajca
1 pecilni
1 vaniljev sladkor
Jajca, navadni sladkor in vaniljev sladkor penasto stepemo, nato postopoma dodajamo mleko in olje. Dobro premešamo in dodamo moko s pecilnim praškom. Ko maso gladko premešamo, jo zlijemo v pekač. Da se biskvit ne bo prijel, pekač naoljimo z navadnim oljem in posujemo z drobtinami.
Maso v pekaču posujemo s svežim ali zmrznjenim sadjem. Če je sadje večje (jagode, breskve …), ga predhodno narežemo na manjše kose. Če boste za posip izbrali bolj kislo sadje, ga na vrhu še dodatno posladkajte.

Jogurtovo pecivo s sadjem
1 lonček navadnega jogurta
2 jogurtova lončka moke
2 jajci
1 jogurtov lonček sladkorja
1 jogurtov lonček olja (jaz dodam le pol lončka)
1 vanilin sladkor
1 pecilni prašek
sadje
Postopek je isti kot zgoraj.

Meni sta oba odlična.

Zakaj te pa olje moti, maslo bi bilo pa ok? Jaz pečem z našim oljem in je garantirano boljša izbira od masla:)

Pa še ena varianta kjer je tudi skuta. Sem ga prvič probala za vikend in so bili vsi gostje res navdušeni.

Testo:
2 jogurtova kozarca moke
1 jogurtov kozarec sladkorja
1 pecilni prašek

Nadev:
500 dag skute
1 kisla smetana
1 jajce
Nadev
lahko :
sadje
Preliv:
1 sladka smetana
2 jajci
1 dcl mleka
1-2 vanilij sladkorja

Pekač malo namastiš in potreseš z drobtinicami. Potem pa na suho potreseš plast ”testa”, čez nadev s skuto, plast sadja, spet na suho testo in zaliješ s smetano in jajcem.
Pride zelo sočno, s sladkorjem pa po okusu. Jaz sem za goste dodala sladkor še v sadje.

Šavrinka hvala ti za recepte. Danes grem v preizkus prvega.

New Report

Close