Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Soseda nad mano hodi po parketu v visokih petkah

Soseda nad mano hodi po parketu v visokih petkah

Res je moteče. Pa ženska ful hodi gor pa dol po stanovanju. Nimam pojma, kaj počne. Je pa ogromna in že ko je bosa se sliši, kot da topota čreda slonov.
A bo bedno, če ji grem kaj rečt?

Klin se s klinom zbija, še ti začni hodit po stropu v visokih petkah, pa bo videla vraga!

[youtube]a9QITb9XDL4[/youtube]

[youtube]5XxshEdcfAM[/youtube]

Te pa ČIST RAZUMEM! Res.

Kako nas motijo sosedje………..ene bosanke posedajo pred blokom non stop. Ne moreš nikamor, da jih ne bi srečal!

Povsod so . samo v svojih stanovanjih NE!

OBUP, kako si ene par ‘ciganov’ prisvoji skupne prostore….

nova
Uredništvo priporoča

Jaz bi te napodila. Pojdi v hišo, če te moti , ali pa si naredi izolacijski strop, da ne boš poslušala. Ko se tušita te tudi moti?

Sem imela par let nazaj nad sabo tudi eno tako,sicer luštno dečvo,ki je oživela po osmi uri.V petkah je tekala gor in dol.Potem je k njej prišel na obisk en zelo znan in hiter moški,vedno je tekel gor po stopnicah.Sem jo prav lepo prosila in je učinkovalo.Lepa beseda lepo mesto najde….

Če ji boš rekla direktno, boš doživela štalo in se ji zamerila za celo življenje.

Lahko pa poskusiš malo bolj prefinjeno: Najdi razlog, da prideš makar za hip v njeno stanovanje. Potem pa samo reci: “Ja soseda, kašen popikan parket pa imate?! …. Kater kreten pa vam je to naredil?!”

______________________

Daj probaj si predstavljat, da ti non stop nad glavo nekaj tolče. Ni mi jasno, zakaj mora imet obute petke po stanovanju. To se ful sliši, ker imamo zelo zanič izolacijo. In zakaj bi jaz morala it v hišo, naj gre ona, ker je neuvidevna in očitno misli, da živi sama v bloku.

Pa zakaj mi morala imeti zaradi tebe noge zavite v vato. So ji pač štikli vseč. Zagotovo ni toliko hrupno, da to ni mogoče prenašat. A te vožnja avtomobilov tudi moti, žvrgoljenje ptičev, brenčanje čebelic …..kar eno tabletko za fiksno idejo vzemi, pa bo, če ne pa čepe v ušesa.

Ni hrupno, je pa zelo moteč zvok. In zakaj si ti tako napadalna do mene? Očitno je, da si se nesposobna vživeti v težave koga drugega in kar nekaj tečnariš in najedaš brez razloga.

Ni hrupno, je pa zelo moteč zvok. In zakaj si ti tako napadalna do mene? Očitno je, da si se nesposobna vživeti v težave koga drugega in kar nekaj tečnariš in najedaš brez razloga.[/quote]

Slovenceljsko – balkanska mentaliteta ni hujše kombinacije. Pomoje najbolje na vrata in” prijazno opozorilo”.

Preselili smo se v hišo, v stanovanje pa 4 študente dal, sosedje se sicer nekaj pritožujejo, pa sem jih le spomnil na njihovo hojo v coklih po parketu in ploščicah, pa naj dajo še oni študente v stanovanje!

Zagotovo JE tako hrupno,da je to težko prenašat.Če tega nisi doživela NE VEŠ,zato je bolje,da drugič

NE komentiraš!

to me spominja na case, ko sem mela nad sabo sosede… v stolpinic.
vsak vecer sta dedek in babica ozivela in ropotala kot da premikata pohistvo, potem se je pa slisalo kot da se frnikulata. kar naprej se je nekajn kotalilo. na sreco pa ni dolgo trajalo.
motece zelo, sploh ce se ucis.
spodaj je pa ena studentka skoraj vsako noc seksala tako naglas…. da sem misila, da jo fant maltretira. pa tko je rukalo pohistvo… ojoj… model jo je tko nabijal in to s tako htrostjo…. res… no comment…
tudi to ni tajalo dolgo 🙂

no, ena tabletka bi bolj prav prišla tebi. si že sploh kdaj slišala žvrogeliti ptice in brenčati čebelice? pa topotanje visokih pet podu in glavi? saj si res anonimna, ampak je tvoje topoumno blejanje vseeno sramotno.

Res verjamem avtorici, da jo nervira, živcira hrup!

Rasla sem v bloku – kjer naju je z bratom oče ves čas opozarjal, naj ne ropotava!! S hojo, z igranjem, z ripsanjem stolov…..

Živela sem nekaj časa v stanovanju, kjer so ‘zgornji’ zganjali lomast. Da ne govorim, da je bila ženska tako predrzna, da je obešala rjuhe po podolgem – ćez 3/4 našega okna so visele po dva dni.

NORO RES!! Eni ne znajo živet v svojem fletu!

Nimam pojma, kaj naredit proti takim parazitom. Nagajat nazaj – maš uničen cel lajf.

ZAKAJ NE ZNATE ŽIVET KULTURNO NA SVOJEM??

zato pa jaz VEDNO iščem stanovanje čisto zgoraj, da nimam nad sabo nikogar. okej hrup od strani ali dol itak tudi obstaja ampak za moje pojme ni nič hujšega, kot da ti nekdo skače po glavi cele dneve. pa trenutno naša taspodnja ponoči (to mislim okoli 1 do 3 zjutraj) prestavlja pohištvo in skače (vsaj tako se sliši, kot da nekam vlečeš stole in mizo – po dve uri skupaj, potem pa še bobnenje kot bi nekdo skakal na tla) in to po uro do dve skupaj. to ne počne nikoli podnevi ampak vedno ponoči. če spim me itak ne zbudi, ker sem prespala že sesanje okoli moje glave dobesedno, če pa sem budna (imam otroka starega 6 mesecev) pa se fuuuuul sliši. k sreči ima otrok spanec po meni, patner pa še bolj trden tako da ni problemov s tem. če bi bili bi jo pa povprašala po zdravju. zadnjič nisem mogla spatpa se si dala slušalke na glavo in poslušala glasbo (ne potiho ampak kar na glas) pa sem slišala njeno ropotanje čez slušalke. nima pa nikogar pod sabo zaenkrat, si pa ne predstavljam kako bi moralo biti njim. jaz imam že zdaj čez 70{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} stanovanja debele tepihe, tam kjer jih ni pa pena puzzle kjer se igra otrok, tako da minče ne more moriti zaradi hrupa. goli parket je le v predsobi in ploščice v kopalnici, drugod imam povsod “oblazinjeno”, da se ne sliši toliko dol. pazim, da televizija ni prenaglas, v stanovanju smo pa itak bosi ali pa v nogavicah (pozimi še copati), mi ne pade na pamet da bi štorkljala z cokli ali špičaki. treba je bili malo uvideven in se zavedat, da nisi sam pa gre!

Živim v hiši, ampak eno leto smo bili na morju v apartmaju, kjer sem imela sosede, ki so mi šli taaak na živce. Sicer sem strpna, tudi da otrok joka razumem (ta je jokal od jutra do večera) ampak, da vsak kurčev dan 4 ure popoldne premikajo stolce gor pa dol po kuhinji to mi pa ni jasno. Res je bilo cel teden, kot da vsak dan premikajo pohištvo.

Pa pri moji teti (živi v hiši, v zgornjem nadstropju pa živi ena družina) ob 6h zjutraj začnejo ropotat pa do 8h. In srečen si, ko zadnji zapre vrata, ker imaš občutek, da se bodo tiste stopnice podrle, kako hodijo po njih. Pa še obvezno izpred vhodnih vrat:”Maaaamiiiii, daj mi prinesi xy!!!” in to se mora slišati v gornje nadstropje.

Kako poznam tole! Mi smo se zaradi rogoviljenja nad nami selili, kdor tega ni doživel, si sploh ne zna predstavljat, kako je lahko to moteče.
In smo zdaj tudi na vrhu, hrup od spodaj je manj moteč.
Se pa včasih tudi sprašujem, ko pozno zvečer/ponoči ali v nedeljo navsezgodaj poslušam drajsanje s stoli 2 nadstropji pod nami (ker vmes je prazno stanovanje), ali si ljudje res ne bi mogli nalimat česa na noge stolov? Jaz imam vse stole podložene, tudi pazim, da ni TV/radio prenaglas, se večinoma ne tuširam prav pozno zvečer, pralni stroj mi nikoli ne laufa po 22. uri. Če bi se večina tako obnašala, bi bila prava milina po blokih.
Res ne vem, a je tako težko bit malce uvideven do soljudi?

pa kje to živite, da vse to slišite. morda se res malo sliši zvok, ampak če res ornk poslušaš. saj vaši bloki menda niso iz papirja.

Starejši bloki nimajo izolacije in se res vse strašansko sliši.
Tudi jaz ne razumem ljudi, da so tako malo obzirni in ne pomislijo na druge, da jih moti hrup, ki ga povzročajo s svojim preglasnim bivanjem. Saj je tako malo treba, da se v miru živi tudi v blokih.

ja itak da. Ponoci ko ne morem spat in poslusam glasbo po slusalkah potem prisluskujem kaj sosedje pocnejo ja. Nekateri imamo zivlenje in dejansko slisimo kar pac slisimo. Ce ne bi ropotali potem ne bi slisala. Nimam casa poslusat kaj pocnejo pa to in me niti ne briga. pa glede na to da razbijajo ponoci in nisem se nic rekla si lahko ti in ona samo tiho in mi cestitata da imam tako potrpljenje. Ce bi imela bolj zajebane sosede bi ze imela policijo na vratih in to vsak dan. Tako da ne bluzi. Ja? Lahko pa prides na obisk pa prespis pa da vidimo potem pametovanja!! Najlazje je pa obsojat in pametovat o becen cemer nisi sam dozivel in nimas pojma kako je.

Naj kar hodijo po stanovanju z cokli imajo prav pa kaj če mal ropotajo in nabijajo z cokli v tla cokle so zakon saj to ni nič narobe imaš v spodnjem stanovanju malo spremljave melodije coklov klomp klomp dumf dumf dlesk dlesk….

New Report

Close