Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek kaj boste imeli danes za kosilo?

kaj boste imeli danes za kosilo?

pri nas bo fižol(stročji) pa krompir zabeljen z ocvirki in kislo smetano.

Nekaj na hitro. Stročji fižol imam že kuhan. Ta bo za solato. Kaj pa zraven!?;).

piščančja pita, juha, solata, lubenica

nova
Uredništvo priporoča

dušene “tinstane ” bučke in pire krompir. Že imeli 🙂

Pečenka, tenstan krompir in naravna omaka ( čebula, korenček ), veeeliiika skleda mešane solate in melona, je že skoraj pri koncu vse…
Pa dober tek vsem

Kako pa to narediš?

Krompirjev golaž in sadno bovlo, v hladilniku se že hladi jogurtova strnjenka, pravkar pasiram maline za povrh. Dober tek!

polpete, mlad krompir in solata smo skoraj že za mizo

jaz bom imela pečen krompir,pleskavica in solata :))

___________________________________________________________ http://www.facebook.com/rednnammay ___________________________________________________________

Kako pa to narediš?[/quote]

http://www.perutnina.com/recept_detail?id=000006779

Bolj boga so tale vaša kosila, stročji fižil, krompir, bučke- to so priloge ne pa kosilo.Ubogi vaši možje, ni čudno, da bežijo stran…

kotleti in krompir (verjetno pire)… več kot dovolj

Koliko kilogramov imaš? Tvoj bo pa pobegnu k eni taki, ki samo solatke je. Veš zakaj? Ker je postavna, gibčna, lahka za dvignit… No, na kosilo bo vseeno domov prišel, pa srajce bo tudi hotu zlikane ja.

Koliko kg imam ni važno, važno je, da je moj mož pravi moški, ki ima rad kaj za prijet ne mara pa kosti. Dost jasno?

polnjene bučke-ladjice in zelena solata…

Koliko kg imaš?

Ah ja, vidim, da so ti že drugi zastavili enako vprašanje.
Ja, kot sem predvidevala, sod si!
Prepričaj se, kje mož preživlja svoj čas, kadar ga ni :-p

Kakšna pa je definicija pravega moškega?
Ste kot otroci 🙂
Vsak ima svoj okus .
Sicer pa ne se tolažiti s tem,ker si ti obilna,da ima pač tvoj mož rad ta debele za prijet. Doživela na lastni koži od sosedovega moža,ki ima tudi ženo močnejšo ,da temu ni tako 🙂
Vsako osebo privlači določena stvar!!

In kaj točno manja takemu kosilu? Aja, moj trenira bb in tole z veseljem zbaše vase. Je pa res, da s sabo ne nosi 100l sodčka pira….

pozabila si napisat kaj i ti skuhala,sicer pa fižol in krompir s smetano pa ocvirki(niti ni tako lahka hrana to) je danes skuhal moj mož,torej možki ki ima pri 190cm-92 kg.Nam je ta hrana dobra,itak pa to jemo parkrat na leto,ko je pač sezona.

no da slišmo kaj si skuhala

Bi še kaj rada vedla?

Če pri kosilu ni mesa, si že čez eno lačen!

Pa lahko znečeš vase cele šefle krompirja, fižola, bučk , malancanov, belušev, brokolija in podobnih rastlin za ‘monovske manekenke’!

Klinc pa taka hrana, res!

Ja, itak. Očitno o hrani pojma nimate. Zato se pa brezoblično kotalite naokoli in panično izbirate diete :p

Zelenjavno mineštro iz sestavin, ki so malo pred kuhanjem še rasle :-).

Živi in pusti živeti

jaz nisem lačna več ur,torej teorija tvoja ne drži

mrzel odojek, črni kruh, bučna šalata in kumarična šalata…:D

New Report

Close