Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Mestna plaža Koper

Mestna plaža Koper

Jutri bi šli s sinom ( 10 let) z vlakom v Koper na celodnevno kopanje. Zanima me , če je mestna plaža za plačilo in koliko je kaj ljudi tam preko tedna.

Hvala za prijazne odgovore

Plaža je zastonj, ljudi pa je ogrooomno in plavajo en po drugem. Ampak za 10 letnika bo ok. Tudi igrala so, pa sence je tudi kar nekaj.
Definitivno je bolje nekam it, kot bit doma. Rabi pa 10 letnik že fantovsko družbo, tako da če lahko vzamete še kakega prijateljčka s sabo…

Hvala za odgovor se že menimo za enga prijateljčka bo luštno. Mene bo le gužva motila ampak bomo že kako.

Lep sonček želim

Lahko pa najamete taxi in vas odpelje na plažo v Žusterni. Bila danes in ni pretirane gneče. Taxi pa tudi ne bo ne vem kako drag, tam cca do 5 euro.

Ni slaba ideja. Saj tudi peš ni tako daleč se mi zdi (od žel. postaje), ali se motim?

Lep dan

skoči na bus do Žusterne ena vožnja 1 evro oz 80 centov, če kupiš na postaji predplačniško.

Verjami, da bo plaža v Kopru za 10 letnika totalno ok.

Ni slaba ideja. Saj tudi peš ni tako daleč se mi zdi (od žel. postaje), ali se motim?

Lep dan[/quote]

Se da tudi peš, seveda. Proti Tuš-u, nato proti Bonifiki (nogometno igrišče), pa proti tržnici in po “promenadi” (pot ob morju) proti Žusterni.
Je pa kar kake dobre pol ure.

Ni slaba ideja. Saj tudi peš ni tako daleč se mi zdi (od žel. postaje), ali se motim?

Lep dan[/quote]

Se da tudi peš, seveda. Proti Tuš-u, nato proti Bonifiki (nogometno igrišče), pa proti tržnici in po “promenadi” (pot ob morju) proti Žusterni.
Je pa kar kake dobre pol ure.[/quote]

Hvala vsem se vidimo na Obali 🙂

New Report

Close