Najdi forum

Naslovnica Forum Življenjski slog Spolnost Mladi, ljubezen in spolnost Prevarala sem fanta…

Prevarala sem fanta…

…in vsem zenskam sporocam,tistim,ki se ne vejo,da varanje ni potesitev ali podzavestno mascevanje,ali resitev,ce v zvezi nekaj manjka(seks).
Pocutim se umazano in nicvredno,ceprav sem se imela kul v seksu.
Caka me nova naloga,naloga,da zapustim fanta,ker se lahko drugace to sprevrze v rutino.Pravijo,da prvic je najtezje skociti cez plod,prav imajo,zdaj bi bilo samo se lazje.
In Vsi tisti,ki varate,ste zame umazani,tako kot sem zdaj jaz in brez hrbtenice,in brez obraza….kako lahko to delate (mo) svojemu partnerju,sploh v nedogled?!
Taksni kot jaz,niste vredni,da vas kdo pogleda,kaj sele spregovori z vami.Niste vredni zivljenja,saj zivite umazano!
Amen.

Hm?!

A na kazen si pa kr pozabila al kaj? Hitr 3x z glavo v zid, pa 10x Oče naš zmolt… Mislm… Eni (ene) ste pa res smotani, da morate z roko v ogenj poseči, da ugotovite da je vroč… Pffffff…

Reče se skok čez PLOT in ne PLOD!
Si mela prej mislt z glavo, ne pa s češpljo!
Zdej se boš pa cvrla u peklu, ti grešnica!

Preveč samoobtoževanja! Značilno za žensko!
Če bi te bil tvoj tip resnično vreden,bi bil vreden tudi tvojega telesa!
Če si si želela seksa,bi te tvoj tip moral potešiti! Tako ali drugače!
Ti igraš glavno vlogo v drami svojega življenja ! Sufliranja tu ni!

A sedaj misliš, da ti bo lažje, da te bo kdo tle tolažil?! Upam, da mu ne misliš povedati, ker boš samo vse še bolj zasrala. Lepo ga pusti, ne ga še bolj ranit.
A ti, če si takšne sorte – se pač tako obnašaj, ampak potem ne rini v kake resne zveze, bodi samska in uživaj – tako ne boš nobenega prizadela, sama pa ne boš imela moralnega mačka.

Ajd, uživi!

Kazen je ze ta,da sem to storila.

Mislim ti pa se spotikas….vsak se lahko zmoti pri tipkanju.

Ker me moj ni potesil in ga niso zanimale moje potrebe,sem zavestno skocila cez ploT.In zdaj imam.

in glede na to ti ne bom namenil niti besede.

ups..

lp asj

hehe…aj lajk d vej ju think… predlagam 10 dnevno sex odisejado s čimveč različnimi tipi, da se boš res pokorila :))

lp ajs

Ne pricakujem tolazbe,ker je nisem vredna.Kaj bom povedala mojemu,bo odvisno od situacije,saj on je tudi mene prevaral….Nisem taksne sorte,oz. nisem bila,in tudi,ce sem samska,se ne dajem dol kr z vsakim.

ja,hvala lepa,mi ni do tega,ce razumes…sam verjetno ne.

to je bil hec :)) cisto razumem, da se slabo počutiš, samo posle jebanja nema kajanja

lp ajs

se strinjam.

No p asi izpovedala bistvo posta…podzavestno klices po pomoritvi svoje vesti, ob tem pa se zgovarjas tut na fanta…Kr neki…Sej vest kmal neha pect…Pol pa spet tamalo poslus…Ni panike…Zlajhej se…Jo bos na stara leta sparala…
Pa neki ze glumit fino damo…

No, pa si le povedala bistvo. Saj ni take katastrofe, deloma si je sam kriv, čeprav ne podpiram takšnih dejanj. Samo en nasvet za drugič – preden se odločiš za skoke iz podobnih razlogov – pogovori se s fantom o svojih potrebah. Če se ne zgane – ga zapusti, in šele potem poteši svoje potrebe. Verjemi, vse to je mogoče naretidi v eni uri. Pa koliko slabih občutkov ti prihrani! In njemu bolečin. Saj si noben tega ne zasluži…

Bistvo posta je,kokr si ga vzames.In tvoje misljenje nasprotuje mojemu.Sama sem kriva,kar sem storila.In zelela sem vsem puncam povedati,ce so nezadovoljne,kako se lahko po storjenem pocutijo.Ce vest neha pect,ne vem,vem pa,da s tem ne bom mogla zivet.Ce bi glumila fino damo,bi zagovarjala sebe in druge,ki to pocnejo,zato se enkrat povdarjam,da tvoje misljenje nasprotuje mojemu.

Saj sva se pogovarjala,preveckrat,pa ni bilo nic bolje.NIsem pa imela tolk poguma,da ga zapustim.Verjetno sem morala,ko sem to storila,se sebi dokazati,da sem kaj “vredna”,ce se lahko temu tako rece…

ne sekiraj se, samo prvič je hudo…..

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close