Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek ima raka materničnega vratu

ima raka materničnega vratu

Zaljubil sem se v nekaj čez 40 let staro žensko, sam nekaj čez 50. Ona je ločena, živi z bivšim možem, zato ne morem iti nikdar k njej na obisk, ker bi s tem še bolj prizadel njenega bivšega. Še vedno ljubim tudi bivšo, s katero sva v zvezi imela velike probleme. Jočem dan za dnem. Tudi nekdanje dekle me še vedno ljubi in mi vsak dan postavlja nova vprašanja v zvezi z mojo novo ljubeznijo.

Sedaj je recimo prišla na idejo, da sem zaljubljen v morilko. Da ni nobene razlike za zdravje in življenje med virosom hiv in hpv. Nova ima namreč raka materničnega vratu, ki ga povzroča najnevarnejša oblika hpv. In ker že preden zboliš za rakom materničnega vratu veš, da imaš virus, mi nekdanja oz. še aktualna pravi, da če že iščeš seks brez obveznosti z moškimi, ki so v zvezi, uporabljaš kondom tudi za oralo, ne samo za seks, česar moja nova ljubezen ni. Nova je angel, z zlatimi dolgimi kodrastimi lasmi. Seksi telo, prijetna, nikoli me ne spravi ob živce tako kot bivše dekle. Pomagajte mi prosim razumeti, zakaj za oralo ni uporabljala kondoma. Bivša jo je preverila na netu in pravi, da išče nova poznanstva. Tudi tea ne morem verjeti, ker ima po seksu z mano strašne bolečine, zato me je drugič, ko sva se videla, samo oralno zadovoljila brez kondoma.

Se torej pri orali brez kondoma nisem mogel nalesti tega virusa, ker ga ima samo spodaj, kjer je zbolela in v ustih ni prisoten?

Ti in tvoja bivša sta za skupaj, primitivna do konca.

Kako “za oralo ni uporabljala kondoma”?
A ima poleg maternice še penis, je hemafrodit?

Ti si moraš malo urediti pojme v glavi – ti si namreč tisti, ki bi moral poskrbeti za kondome in njihovo uporabo.

Ali malo provociraš, ali pa si precej zmešan !

Torej se od nove nisem nalezel virusa samo z oralo? Kje lahko preberem o tem kaj podrobneje, na internetu sem našel samo neke splošne članke. Ali naj grem vprašat katerega zdravnika? Kje si ti zvedel/la, da je to primitivno razmišljanje?

Koliko sta stara? V srednjih letih? Ne morem verjeti…

A veš, da je možno, da je tvojo okužil njen bivši mož takrat, ko sta še bila skupaj. Pa kako se lahko o vsem tem pogovarjaš s vojo bivši. Nje to prav nič ne briga. Ti pa takšne osebne stvari razlagaš.

Da te ni sram!

Mišljena je orala meni. A ko smo že pri tem, tudi sam sem oralno njo zadovoljeval, imam zdaj ta virus v grlu? Ker sem se sedaj malo spustil v študiranje tega virusa in raka in prebral, da več ljudi umre za rakom grla zaradi virusa hpv kot zaradi kajenja.

Je čudno, da si še živ. Jaz sem zaradi raka na grlo zaradi hpv virusa umrla že pred nekaj leti.

Kje se je okužila tako nihče ne more vedeti. Sprašujem za obdobje zadnjih nekaj let (pet), ko je že vedela, da ima to življensko nevarno sorto hpv v sebi in je kljub temu imela pestro seksualno življenje z ljudmi preko neta, ker ima veliko časa, saj nima otrok.

Se bojim da tole ni trolanje… 🙁
Torej. Pravzaprav sploh ni nujno, da gre za okuženost s hpv. Bolezen se lahko pojavi tudi brez virusa. In predrakave spremembe niso enako kot rak.

Prebral sem veliko strokovnih člankov, tudi tujih. Zasledil sem podatek, da so si znanstveniki iz držav po celem svetu edini, da je edini povzročitelj virus hpv, zraven so pa potrebni še neki pogoji, da virus doseže svoj namen. Ti pogoji so pri njej izpolnjeni: pogosta vnetja, številni spolni partnerji..in še nekaj drugih. Pravzaprav je izpolnila vse posebne pogoje, le enega ne ali pa še tistega, ker tiste besedice v angleščini nisem razumel.

Ti ljubiš bivšo in jočeš vsak dan, zaljubljen si pa v eno, ki živi z bivšim možem? Taki troli, kot ste očitno, bi bilo najbolje, da se kar skupaj preselite.

Mogoče se bo oglasil kdo, ki bo vedel, kako se ta virus prenaša. Če sem zdaj okužen z njim ali ne. Čas imam do ponedelja, ko sem spet zmenjen z mojo novo.

Pojdi do zdravnika, pa naj ti naredijo bris. Če si okužen, bo test pozitiven.

Hvala! Bom jutri preden pride zvečer k meni, poklical v bolnišnico.

Prasec! Kkao lahko o moji intimi razlagaš svoji bivši in potem še na javnem forumu??? Nimam besed zate, res si pokvarjen. Upam, da te ne vidim nikoli več!!!!

Prebral sem veliko strokovnih člankov, tudi tujih. Zasledil sem podatek, da so si znanstveniki iz držav po celem svetu edini, da je edini povzročitelj virus hpv, zraven so pa potrebni še neki pogoji, da virus doseže svoj namen. Ti pogoji so pri njej izpolnjeni: pogosta vnetja, številni spolni partnerji..in še nekaj drugih. Pravzaprav je izpolnila vse posebne pogoje, le enega ne ali pa še tistega, ker tiste besedice v angleščini nisem razumel.[/quote]

Ti marsičesa ne razumeš. Dajva ponovno. Ima predrakave spremembe ali raka? Za prvo ni nujna okuženost z virusom hpv.
Sicer pa sploh ni bistveno. Tvoja bodoča bo imela veliko srečo da se te bo znebila, zato ji čimprej daj mir. Ne morem si predstavljati da takšen trol meni prekriža pot 🙁

Kaj takega sem povedal, da bi kdo koga lahko prepoznal? Tisoče žensk s predrakastimi spremebami na materničnem vratu išče seks na internetu. Moja nova ljubezen sploh ne bere tega foruma, ker je ves čas na službenih poteh, trenutno je na avionu, tako da prosim nehaj provocirat.

Torej so samo predrakave spremembe in ti zganjaš tako paniko :((( Resnično ti predlagam, da se posloviš od bodoče, bo najbolje za oba.

Prebral sem veliko strokovnih člankov, tudi tujih. Zasledil sem podatek, da so si znanstveniki iz držav po celem svetu edini, da je edini povzročitelj virus hpv, zraven so pa potrebni še neki pogoji, da virus doseže svoj namen. Ti pogoji so pri njej izpolnjeni: pogosta vnetja, številni spolni partnerji..in še nekaj drugih. Pravzaprav je izpolnila vse posebne pogoje, le enega ne ali pa še tistega, ker tiste besedice v angleščini nisem razumel.[/quote]

Ti marsičesa ne razumeš. Dajva ponovno. Ima predrakave spremembe ali raka? Za prvo ni nujna okuženost z virusom hpv.
Sicer pa sploh ni bistveno. Tvoja bodoča bo imela veliko srečo da se te bo znebila, zato ji čimprej daj mir. Ne morem si predstavljati da takšen trol meni prekriža pot :([/quote]

Pred 14 dnevi je dobila diagnozo, prej je imela pri testih samo predrakave spremembe. Za možnost raka je vedela že prej, zato bivša pravi, da je morala vedeti, da je okužena že prej. A ko ti prvič diagnosticirajo predrakave spremembe, ne greš na teste za spolno prenosljive bolezni, da ugotovijo, če imaš to najnevarnejšo sorto v sebi ali ne?

si ti star? tole je bolj retorično vprašanje – vem, da si leta napisal, ampak obnašaš se pa huje kot otrok…

si kdaj slišal za odgovornost, ja pa zvestobo? če si in bi to upošteval, bi ti bilo kaj mar, se takšnih stvari sploh nebi nikoli šel…in bi imela eno partnerko s katero bi si bila zvesta drug drugemu in bi takšne skrbi bile zmanjšane skoraj proti 0{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}…
…pa samo hpv te skrbi, kaj pa še druge spb?
zamisli se nad samo – in ja se kar strinjam z yo in še nekaterimi – prav za skupaj ste, ravno pravi ste se skup našli – skup se preselte in potem se igrajte take neodgovorne igrice med sabo in najpomembneje si bolezni trosite med sabo, ne pa na druge nedolžne ničhudega sluteče ljudi, ki bi mogoče v komu od vas pričakovali zvestega partnerja…

…pa še ta tvoja bivša, zdajšnja, ki ve za vse to – tudi ono z možekom – velja enako zanjo – očitno ji to že vse skupaj paše, če ve kaj počneš naokoli in še veselo vztraja s teboj…res za skupaj ste prav vsi…imeli ste srečo, da ste se tako enaki med sabo skupaj našli…

Mene niso poslali. Poglej, evidentno je, da nisi zrel za novo žensko. Dajta se lepo pobotati z bivšo (sicer sumim, da sta še vedno skupaj) in bo zadeva rešena. Itak si še vedno priklopljen na bivšo in jo z novo samo čustveno izsiljuješ.
In potem se ljudje čudijo, zakaj smo ženske v 40+ najrajši same.

Hvala! Bom jutri preden pride zvečer k meni, poklical v bolnišnico.[/quote]
se vidi, da zajebavaš…ker četudi, ti naredijo bris…rezulati niso takoj…
torej če zajebavaš na tako resno temo in iz takega zdravstvenega stanja…resno zate ni besed…poleg tega, da ob obnašanju, ki ga opisuje,da ga izvajate…je samoumevno, da se te je na daleč za ogniti…

…in če je ta tvoja zdrava, bila kdaj pri ginekologu potem ve, d a se ob izvidu s predrakavimi spremembani ne zve nujno kaj je povzročitelj, za virus hpv se testira posebej…

Hvala! Bom jutri preden pride zvečer k meni, poklical v bolnišnico.[/quote]
se vidi, da zajebavaš…ker četudi, ti naredijo bris…rezulati niso takoj…
torej če zajebavaš na tako resno temo in iz takega zdravstvenega stanja…resno zate ni besed…poleg tega, da ob obnašanju, ki ga opisuje,da ga izvajate…je samoumevno, da se te je na daleč za ogniti…

…in če je ta tvoja zdrava, bila kdaj pri ginekologu potem ve, d a se ob izvidu s predrakavimi spremembani ne zve nujno kaj je povzročitelj, za virus hpv se testira posebej…[/quote]

Bivša izhaja iz tega, da če se že greš swingerstvo in seks s poročenimi in ti testi pokažejo predrakave spremembe, da se pozanimaš, če imaš ta virus ali ne.

Nečesa drugega sem se spomnil, zato sem prišel nazaj. Če imam zdaj zaradi orale njej ta virus v grlu, kako varno je potem poljubljati otroke, dati ostareli mami poljub na lica, če bom prišel spet nazaj skupaj z bivšo njo poljubljati na usta, francoski poljubi, orala njej…?

Testirat se pojdi. In če si okužen, ti bodo odgovorili na vsa ta vprašanja.

New Report

Close