Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek dobila bom 40,000 evrov

dobila bom 40,000 evrov

Par let se je vlekla tožba zaradi nekega motenja posesti in penalov, zdaj pa je sodišče na moje začudenje določilo, da mi mora tožena stranka plačati 40.000 evrov. Še malo pa bo zadeva pravnomočna. To se mi zdi čista znanstvena fantastika, saj tudi ne vem če ima ženska toliko denarja, imajo neko firmo, vem da sta z možem polovico lastnika, itak na ta denar ne računam preveč ker ga niati nisem pričakovala.

Zdaj pa me zanima ali bo sodišče v vsakem primeru izterjalo denar in ga nakazalo meni ali to pomeni, da se ji usedemo na račun in tudi če ga sedaj nima, ima račun toliko časa zaprt dokler jaz tega denarja ne dobim, ali enostavno če denarja nima, da ga recimo prepiše na moža ali hčere, potem ga pač jaz ne dobim….a mogoče kdo ve kako to poteka?

hvala

Za izvrsbo bos morala kar sama poskrbet. To je, ce ti ne placa, vlozit vlogo za izvrsbo na sodisce

Zelo verjetno je, da tega denarja ne boš nikoli videla. Žal.

Uh jaz pa sem mislil,da nekdo igra stave,pa je dobil 40 000 eurov.Za danes je bilo pljačka stavnic.Kake tekme so se zmagovale.

O zdravo. A nisma midva v žlahti. Sem jaz, Mačkov Pepi.

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx boljše živet v lahki diktaturi kot v težki demokraciji xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx več na blogu, http://www.fj-produkt.com/

jaz izvršbo že lahko vložim, samo me zanima če ona denar prepiše na moža ali kam drugam, ali obstaja še kakšna druga možnost da pridem do denarja ali je potem vse izgubljeno, vsa leta pravdanja…ali obstaja še kakšna druga možnost, da od nje izterjam denar.

Vem, da ima avto, ji ga potem zaplenijo ali kaj podobnega, ali se lahko izogiba do konca?

Sprašujem, če je morda tu kdo, ki je že imel izvršbo ali pa če kdo ve kako to poteka…

hvala

Lahko se znajde,pa je brezposelna,vse prepiše na moža,se “loči”,zamnja stalni naslov,…in ja brez denarja boš ostala,ker bo po določenih letih zastaralo vse skup.

hvala za odgovor.

To pa ne gre, da bi preko sodišča zahtevala, da svojega premoženja ne sme niti podariti niti prepisati…. dokler tebi ne poravna dolga?

Pojma nimam, saj zato pa sprašujem, zadeva še ni pravnomočna baje bo v enem mesecu, v tem času lahko ženska že vse prepiše in podari in prenese na drugo osebo. Potem ne bom dobila nič, to so neki gradbinci ki mučkajo in šmuglajo in tudi raznorazni inšpektorji so se kar umaknili, če sem jih omenila. Zdaj pa ne vem, ali se med seboj poznajo, podkupujejo ali kaj drugega…pojma nimam.

Preden sodišče kaj naredi bo verjetno že prepozno, jaz jo poznam, da ona premoženje prestavlja, enkrat je direktorica, drugič ni nič, ampak zdaj bodo, če niso že sodne počitnice in v tem času nimam kaj…saj zato pa sprašujem kaj bi bilo pametno naresti…moj bp odvetnik je samo rekel, naj se pozanimam kakšne nepremičnine ima in kje….ja kje naj pa to zvem, saj je ona tožena stranka in z njo nisem v stikih.

A ni neka fora, da če mož premoženje prepiše na ženo, ona se s tem strinja, da lahko potem preganjajo njo?
Najbolje bo, da vprašaš svojega odvetnika, se mi zdi, da boš mogla ta denar sama izterjat.

________ Flectere si nequeo superos, Acheronta movebo.

Popušila si, žal. V pravni državi smo.

Vzeti človeku toliko denarja je brezobrazno sploh nisi sočutna le denar vidiš.Sicer ti pa sreče ne bo prinesel postav se v svojo kožo pa si zamisli,da moraš ti nekomu izplačati tako vsoto.

Ja v čigavi koži je pa sedaj? A ni v svoji? ccc

Se ti ne zdi, da bo vzela človeku toliko denarja z razlogom???

New Report

Close