Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Največji uspeh

Največji uspeh

Kaj si štejete kot največji uspeh v življenju?

Jaz ne morem izpostavit nič 🙁

prični pisat

nova
Uredništvo priporoča

….da sem po osmih letih končno zanosila po naravni poti in rodila zdravega otroka
….da sem pri 45 letih naredila magisterij

Enkrat v mladih letih spil celo kišto pira v enem dnevu. Mnogi so se hvalili, da tudi to zmorejo, ampak nihče nikoli tega pred pričami ni dokazal.

Ne morem se odličit, naj si kot največji uspeh štejem, da sem vzgojila zdravega, pravega, odgovornega sina, ki zna razmišljat s svojo glavo ali to, da sem v teh 20-ih letih ob sinu kot oseba zrastla in se iz neodgovorne razvajene žurerke spremenila v popolnoma drugo osebo.

Moj največji življenjski uspeh je definitivno – moj otrok, čudovita in krasna že skoraj polnoletna hči, to se mi zdi tudi, čeprav se sliši čustveno zlajnano in patetično, ampak je resnično zame, največji čudež in sicer, ustvariti novo življenje…Hčerka je danes optimistična, pozitivna, samostojna, prijazna, uspešna, znajdljiva….kar me iz dneva v dan bolj veseli…

Potem so pa drugi uspehi, navedeni kar tako brez pomisleka o tem kaj je več ali manj vredno od tega:

– odcepitev od staršev, mentalna in fizična (prva ne vem če mi je še uspela do konca)
– samostojnost,
– z leti čedalje manjša navezanost na materialne dobrine,
– univerzitetna izobrazba in kasneje magisterij (čustveno mi je več pomenila prva diploma kot druga)
– vozniški izpit (ker me je bilo groza in strah vožnje, zato je to zame bil veeelikanski uspeh) in uživanje vožnji
– pretečena maratona (2)
– redna (še) služba

New Report

Close