Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek A je normalno, da zdravnik ne nosi bele halje?

A je normalno, da zdravnik ne nosi bele halje?

Naš zdravnik sploh ne nosi bele halje v ambulanti, ampak je oblečen v kavbojke in srajco ali majico, sestra pa tudi oblečena v svoje obleke. Mene to malo moti saj sploh nimaš občutka, da si pri zdravniku pa tudi higijensko ni.

Marsikdaj je bela halja bolj umazana kot navadna obleka. Jaz sem tudi že večkrat naletela na zobarje ali dohtarje brez halj, pa me ni nič motilo. Otroci so pa sploh bolj sproščeni, če ni belih halj.

Pa mu ob naslednjem obisku reci, da ti si ga zelis v beli halji.

nova
Uredništvo priporoča

pizzda mate probleme

Za sindrom bele halje si že slišala?
Sicer jo moj zdravnik nosi, a bi raje kvalitetnejšega zdravnika brez bele halje.

kaj pa je to sindrom bele halje?

Saj ni čudno, da zdravstvo propada, če vsak lahko počne kar hoče.

In zakaj naj bi bila bela halja bolj čista od srajce ali majice? Sklepam, da to vsak dan menja, bele halje pa ponavadi ne…

dohtarji nosijo bele halje zato, da se lahko brez problema prekuhajo, kar je potrebno, če jih pošprica kri. (domnevam)
najbrž se tvoj dohtar ravno ne ukvarja z rezanjem in čim podobnim…

ane? Piz*a morjo met dobr lajf, da se lahko s takimi piz***ijami ukvarjajo.

Jaz še opazim ne, kaj ima kdo oblečeno, nekatere pa verjetno prav s tem namenom hodite naokoli in si ogledujete, kaj drugi počnejo in potem o tem pišete na forum, najbrž pa tudi najedate svojim bližnjim, ki vas imjao verjetno že poln kufer in zdaj vam ostane le še tale forum 🙂

Zblojene mone, vas bi mogu desc zjutrej nalomt vsak dan. Če on ne ve zakaj, ve sigurno veste :))))))

Meni se zdi pa to čisto ok. Sicer malce nekonvencionalno oz. redko vidiš zdravnika v delovnem času brez halje ali belih hlač in bele majice ali karkoli že.

Ne obremenjuj se, pomagal ti bo z belo haljo ali brez 🙂

jaz sem mojega večkrat videla v kopalkah, kot pa v beli halji 😉

Marsikje v tujini je to pogosto, in so povzeli to navado. Saj tudi osebje drugje nosi pisane uniforme.

Moja zdravnica je celo nekajkrat prišla kar v trenerki. Čisto po domače. Blo mi je mal čudn, ker prej zdravnika brez halje še nisem videla. Bila pa je zdravnica od hudiča. Dobra torej. Tako da trenirka gor al dol.

New Report

Close