Forum.Over.Net

Ženski in Moški čvek

Kaj menijo ženske o moških in kaj moški o ženskah? Kje tičijo razlike in kje podobnosti med spoloma? Ali smo res ženske z Venere in moški z Marsa?

Znaki, da sem mu všeč?

Default avatar

NiNaaK

Živjo, mene pa zanima če mi lahko kakšen moški da konkreten odgovor... Kakšni so prvi znaki da je neko dekle moškemu zares všeč? Kako se tak moški obnaša v njeni družbi? In ali je kakšna razlika v telesni govorici in flirtanju če gre samo za seksualno privlačnost?
Default avatar

Fotrca

NiNaaK je napisal/a:
Živjo, mene pa zanima če mi lahko kakšen moški da konkreten odgovor... Kakšni so prvi znaki da je neko dekle moškemu zares všeč? Kako se tak moški obnaša v njeni družbi? In ali je kakšna razlika v telesni govorici in flirtanju če gre samo za seksualno privlačnost?
Če se poznata, bo vedno iskoristil priložnost za pogovor, stresal bo šale in jo poskušal nasmejati, povabil jo bo na kavico... V primer da se ne poznata osebno vendar le na videz, bo prva poteza spogledovanje, strmenje vanjo ko ona to ne vidi, blag nasmeh in “iskanje” v množici med drugimi ljudmi da ja ujame njen pogled.
Na zadnje postavljeno uprašanje pa ne znam odgovoriti ...
Default avatar

Če je lesen

če je lesen nebo nič, tako da naj ga sama povabi ven na samo in potem če gresta ven kar nahitro kušne pa potipa za luleka.