Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek sandali, japonke

sandali, japonke

Rada bi si kupila poletne sandale oz. natikače ali japonke, ki bi bili primerni tako za vsakodnevno hojo pa tudi za na morju zvečer v mestu, skratka s katerimi lahko grem po nakupih, vendar so še vedno dovolj “lepi” . Torej da so udobni. Sem že vse preiskala, tisti ki so udobni so za stare mame (čeprav tudi jaz nisem najmlajša), tisti ki so lepi pa so neudobni in za najstnice. Pa pe da so vsaj 2 cm dvignjeni.
Če ima katera kako idejo bi bila zelo hvaležna.

Ravno pred 15 minutami sem gledala te dvoje in eni bodo ziher moji. Mislim, da bi bili tudi zate. Razen, če niso pregrdi.;)

http://www.superge.si/Teva/kayenta-w{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}27s-9323611/

http://www.superge.si/Teva/tirra-w{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}27s-9266464/

Keen so meni in še marsikomu boljši kot teva.

keen[/url]

So tudi luštni, ampak meni ne “sede” trak med prsti.

Imajo vse sorte, pa res so boljši kot teva.
Recimo keen sandali

usnjene keenke

Teh ne pošiljajo k nam.

usnjene keenke[/quote]

Tudi teh ne moraš dobiti k nam.

Teh ne pošiljajo k nam.[/quote]

Ne me držat za besedo, ampak zdi se mi da sem jih dve ali tri leta nazaj videla v Intersportu.

Midve tukaj raziskujeva sandalce, avtorica pa nič ne reče, niti, ali je imela v mislih take, ali kaj povsem drugega. 😉

He he 🙂 A veš da sem lih o tem gruntala.
Ampak res so keenke boljše za hodit kot tevike. Pa smrdijo tudi ne kot včasih kak model tevic :)))

:))

Ko bom šla gledat tevice, bom pogledala še keenke. 😉

Dobro keenkaj v poletje in lep pozdrav. 😉

usnjene keenke[/quote]

Lahko, da so udobne, ampak grde so pa ko prasica. Pa kako lahko hodite take naokol?

Jaz imam sandale Dal- meni carski!!! Kupila zaradi ortopedskih podplatov, pa še luštni so.

Ne zamerit, ker se nisem nič oglasila. Sem bila odsotna.
Glede sandal pa ne, nisem mislila takih. Vseeno bi rada malo bolj elegantne, ne toliko športne kot so te tevice ipd. Pa še imam ful drobno stopalo in mi je tovrstna obutev vsa preširoka.
Hvala vseeno vsem za pomoč.
Mogoče se oglasi še fashionista.

New Report

Close