Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Je zmešana ženska z golobi spet na pohodu???

Je zmešana ženska z golobi spet na pohodu???

Se sprehajam po Vodmatu, slišim čudne glasove, pogledam gor in vidim na treh oknih vsaj 50 golobov. Eno okno je bilo zaprto, tam jih je par sedelo na polici. Eno okno na pol odprto, tam so leteli noter in ven, skakali en po drugim in potem še eno na stežaj odprto okno, tam pa golob do goloba. Noter, ven leteli, skakali drug na drugega, se izpodrivali, sta dva priletela, dva odletela, pa krožila po zraku, se spet vrnila. Srhljiv pogled. Jaz česa takšnega še v življenju nisem videla. Pa smo tudi imeli par žensk v bloku, ki so hranile golobe, ampak to je bilo par golobov, tukaj pa – nimam besed, bi morali videti prizor. Naredim par krogov okoli in se vrnem na isto mesto, pod ta blok. Enak prizor, golobov toliko, da ni besed. Ampak zanimivo, nadstropje višje so bila vsa tri okna na stežaj odprta, pa niti pomotoma ni noben zletel noter ali sedel na okensko polico. Samo na tista tri okna so pikirali. Česa takšnega res še nisem videla in nisem ogla, da se ne bi spomnila tiste zmešane ženske z golobi in tistih prizorov, ki so jih takrat vrteli. Da ni ta ista spet na pohodu? Gre pa za blok na Potrčevi ulici, šesto nadstropje. Upam, da ni kakšne najemodajalec mislil, da je našel fino stranko, dobil pa bo od golobov posrano stanovanje.

vrži ji drisko v faco, polij golobe z bencinom in jih sežgi. …

***LIGHT SHOW***

…ker golob potem še nekaj časa frči po zraku če ga poliješ z bencinom in sežgeš.. preverjeno 😛

Prijavi na policijo, mogoče je pa kakšno truplo v tistem stanovanju.

Prijavi na policijo, mogoče je pa kakšno truplo v tistem stanovanju.[/quote]

Grem jutri spet na tisti konec Ljubljane in bom šla mimo. Če bo prizor isti, bom poskusila najprej kakšnega upokojenca pod blokom ogovoriti, ali je to pri njih stalna praksa ali nekaj, kar se dogaja zadnje dni. Ker če je slednje, potem mogoče res in v takšnem primeru bi res zavrtela policija. Mislim, da je ipak bolje, če vprašam, ker dejansko tiste okolice ne poznam in mogoče pa to stalna praksa.

Je mogoče to tale blok?

[img]http://shrani.si/f/2q/6h/4sASQZAY/neimenovana.png[/img]

Pogledala sem na vhod, številka 6 je pisalo, Potrčeva 6. Mislim, da tvoj zemljevid kaže naslednji blok, tisti prvi blok je, ki ima trgovino in dva lokala, ampak z druge strani, ne tista stran, kjer je šola, druga stran, proti garažam in Zaloški.

Aha, v bloku direktno nasproti šole. Tam pa nikogar ne poznam (ker v tistem s puščico imam sorodnika).

Če si v stiku s sorodniki, daj jih vprašaj glede teh treh oken. To je njim zelo blizu, mogoče pa kaj vedo.

Tja vozim otroka v vrtec. Nisem opazila nobenih golobov, ce pa se to res dogaja, me zanima, ker je potrceva 10m stran od vrtca, golobi pa so potencialni prenasalci bolezni. Ce je to res in ne mislis prijavit, bom jaz!

Pojdi jutri, ko otroka odpelješ v vrtec ali prideš iskat, pogledat. Številka 6. Šesto nadstropje. Jaz sem danes to videla. Nisem s tega konca Ljubljane, sem se vračala iz obiska v KC in se sprehajala in videla. Jutri bom spet na tistem koncu in če bo prizor enak, bom našla kakšnega soseda, da vprašam, kaj je na tem. In potem ali njim rekla da prijavijo ali sama prijavila. Ker prizor je bil srhljiv, resnično srhljiv.

OK, bom. To je na tisti strani bloka, kjer so garaže, ali na tisti, kjer je šola?

OK, bom. To je na tisti strani bloka, kjer so garaže, ali na tisti, kjer je šola?[/quote]

Kjer so garaže. Ne tista stran, kjer je cesta, šola, trgovina in lokalu. Kjer so garaže.

Kaj boš prijavila?da golobi letajo okoli vrtca???….kako ste eni lahko taki bedaki,izpiši pamža iz vrtca in ga doma čuvaj,samo potem je nevarnost,da se tvoje debilnosti naleze,ki je tudi prenoslijiva

Kaj boš prijavila?da golobi letajo okoli vrtca???….kako ste eni lahko taki bedaki,izpiši pamža iz vrtca in ga doma čuvaj,samo potem je nevarnost,da se tvoje debilnosti naleze,ki je tudi prenoslijiva

Kaj boš prijavila?da golobi letajo okoli vrtca???….kako ste eni lahko taki bedaki,izpiši pamža iz vrtca in ga doma čuvaj,samo potem je nevarnost,da se tvoje debilnosti naleze,ki je tudi prenoslijiva[/quote]

Ne vem, zakaj si nesramna do ženske, ki jo skrbi. To, kar sem jaz danes videla, absolutno ni nekaj normalnega, ni in pika. Zato sem vprašala tukaj. Ker mogoče pa je kdo s tistega konca, ki bo vedel povedati, da se to stalno dogaja ali pa da se to ne dogaja in gre za nekaj, česar prej niso nikoli opazili (v tem primeru je mogoče res truplo v stanovanju). Če pa se to stalno dogaja, je mogoče stanovanje res zasedel nekdo, ki je kot tista zmešana ženska z golobi stanovanje spremenil v golobišče. Ali je prvo ali drugo, bo nekdo ukrepati moral.

pusti ljudi pri miru. če živiš v skupnosti ljudi se privadi da so ljudje drugačni, alpa se odseli iz lj na kako vas zakotno, zgini iz lj!!!!!!

Da nekdo dela paniko,ker so golobi v bližini vrtca je zame bolano!!!!
Ti pa napihuješ tako da res ni,si preveč Tednik gledala,očitno nekdo na oknu golobe hrani in to je pogost pojav,glede na to da TI NE živiš tam,ne vem zakaj to tebe moti,edini ki se lahko zgražajo nad tem,če sploh se so sosedje in verjemi,da bi že ukrepali,če bi bilo za ukrepati.

Vidla si par golobov na kupu in panika takoj na MON pisat,zakaj pa nisi pozvonila v 6.nad in vprašala kaj se grejo,če si tako radovedna?Daj pejt še mal v kakšen park v Lj,kjer hranijo golobe jih boš tud cel kup vidla,pol pa pridi nazaj in piši kje točno in koliko jih je blo….
Še boljši nasvet,pojdi jutri stat pred blok in fotoaparat s seboj,da boš imela dokaze pri prijavi:)
V Merkator si lahko greš pa vmes še malico kupit:)

Ne, nisem videla par golobov na kupu, videla abnormalno veliko golobov. Da je na enem okno praktično golob na golobu, da letajo noter in vem, obletavajo tista tri okna kot utrgani, oprosti, takšnega prizora še nikoli nisem v tem mestu videla. Ničesar niti približno temu podobnega ne. Nikoli. In ne primerjaj mi hranjenja golobov v parkih s tem, kar sem videla, ker ni primerljivo.

Glede teh letečih podgan pa še nekaj.,jaz sem pa tak grozn prizor videla na Ižanski cesti,ko jih tam ena familija futra na dvorišču,iz ceste je videti, hrano jim stresa na dvorišče,avto ima pokrit s cerado,ne znam si predstavljat kako lahko živi med tistimi dre…,ker če pojejo vso tisto hrano,ki jim meče,se pošteno seserjejo tam okoli,ma bogi sosedje. Tako da mislim da je takih obsedencev s temi letečimi podganami več kakor mislimo

slabo če bi tebe kdo polil z bencinom in zažgal, bi bil kot bakla na dveh nogah.

Tej zenski na Izanski cesti,nobeden nic ne more, ker je na svoji zemlji.So sosedi poizkusili vse in ji ne morejo nic.Grozno je za ljudi ,ki zivijo okoli njene hise!

Tipična izjava umsko prizadetega osebka!

Mit o golobih kot nevarnostih za zdravje je močno zakoreninjen med nevednimi ljudmi.

Zanimivo je, da je ta mit star manj kot 100 let. Takrat so golobe gojili za meso, jajca so tudi užitna, iztrebki so bili precej cenjeni kot gnojilo. Golobe je uporabljala tudi vojska. Med 1. in tudi 2. vojno so rešili veliko življenj, ko so vsa druga komunikacijska sredstva odpovedala in so prenesli sporočilo. Malo ljudi ve, da so prav golobi dobili največ medalj za hrabrost med živalmi.
Danes pa, navkljub vsem možnostim za infomiranje, živimo v mentalni kameni dobi in se golobov bojimo ker so baje kužni.

Potem poslušam grozljive podatke, da imajo golobi lahko okoli 60 bolezni. Ne dvomim, tudi ljudje imamo lahko take in drugačne bolezni, ne dvomim, da jih ni več kot 60. Zdrava pamet nam tudi pove, da je bakterija ali virus, ki napade človeka, verjetno bolj nevarna za drugega človeka kot pa neka reč, ki napade goloba, kajne? Ali zato ljudi imenujemo leteče podgane, golazen in tako naprej?

Ste se kdaj informirali, kaj dejansko lahko staknete od goloba, če ste človek in ne golob? Pa kaj od papige (te so že bolj “nevarne” za ljudi), pa kaj od mačk in kaj od psov? Slednje vrste prenašajo najbolj smrtonosno bolezen – steklino, za katero ni zdravila (le cepivo), pa imamo ljudje še vedno doma pse in mačke.

Če ima nekdo polno stanovanje golobov, to ni OK. Ravno tako ni OK, če ima kdo polno stanovanje mačk, psov, koz, hrčkov … Nima veze, za katero žival gre.

Prosim, nehajte delati golobom tako krivico. So naši spremljevalci v mestih, čuteča bitja, ki samo skušajo preživeti. Če bi bili res tako nevarni, kot si nekateri mislite, bi Ljubljana itak že izumrla.

slabo če bi tebe kdo polil z bencinom in zažgal, bi bil kot bakla na dveh nogah.[/quote]

sploh ne. nism debel in nebi gorel ful. mam pa tut video kako je prjatu snemu k sm polil mačka z bencinom pa sežgal.. je začel lajat. če te zanima posnetk ti ga loh pošlem, dej mi mail alpa facebook

slabo če bi tebe kdo polil z bencinom in zažgal, bi bil kot bakla na dveh nogah.[/quote]

sploh ne. nism debel in nebi gorel ful. mam pa tut video kako je prjatu snemu k sm polil mačka z bencinom pa sežgal.. je začel lajat. če te zanima posnetk ti ga loh pošlem, dej mi mail alpa facebook[/quote]

🙂

Si prijavljen, čez 3 dni dobiš pošto domov.

See ya.

New Report

Close