Forum.Over.Net

Ženski in Moški čvek

Fotografski prikaz pojma "urejena ženska"

Default avatar

antilopa

Evo, ker me ženske nimamo pojma kaj je za vas moške urejena in kaj nališpana ženska, vljudno prosim, da tu gor s fotografijami pokažete nam zmedenim predstavnicam "nežnejšega" spola, da bomo vedele kako se obleči, da bo vam všeč. Pri tem prosim, da upoštevate obleke za različne priložnosti, torej tudi svečano in poslovno obleko. Hvala! :))

P.S.: Ko pita, ne skita. :)
Default avatar

matjazko

Nima obleka in make-up bistvene veze z atraktivnostjo ženske. To je samo zunanja lupina.
Mojega hudiča sem prodal svoji duši.
Default avatar

antilopa

Matjažko, srček, daj prosim dovoli moškim, da nazorno prikažejo kaj jim je všeč. Me zanima kak "modni okus" imajo. :))
Default avatar

Sadni

Meni je dovolj to, da si redno brije noge, pod pazduho, brke ( če jih ima ), puli obrvi ( če ima take k Fredi Miler ), pa da se redno tušira. Ostalo je itak brezveze, če je lepa je lepa, če ni pa ni, tiste preveč naličene aka prekrito grde me pa itak nikoli niso preveč pritegnile. Za obleko se vam tudi ni potrebno sekirat. Kot, da niste še nikoli vidli hude bejbe v trenerki pa supergah, nevem kaj imajo tu veze petke pa roza rokavičke, kar nekej...
"No one can make you feel inferior without your consent." - Eleanor Roosevelt.
Default avatar

Matkic

Urejena kao business woman v mojih merilih zgleda nekako takole:

biznis punca :P

morda tudi kaj takega:

klikni me

lahko zamenja krilo s hlačami podobnim tem:

http://i01.i.aliimg.com/img/pb/550/722/ ... 50_181.jpg

definitivno pa ne sme biti naličena bolj kot tale (pa tukaj morate odmisliti najverjetnejđši photoshop lic in čela!) govorim bolj ali manj izklučno o obrvih, namazanih očeh in ustnicah!

ličila

Sadni je napisal/a:
Seveda maš prav Sadni...

dobra pička zgleda dobro v 99.9% oblek (najbolše pa itak brez) ampak še vedno najbolj seksi bejba zgleda še malo bolj seksi v pravih oblekah... včasih je manj videnega dejansko VEČ ker dela domišljija in poželenje.
..............................................................................................
''Your time is the greatest gift you can give to someone.''
- Rick Warren
Default avatar

Sadni

antilopa je napisal/a:
O tem ti bo pa matjazko aka topli brat znal napisati kaj več...
Default avatar

it

A ženske lahko tudi kaj napišemo oz. prilepimo kakšno sliko ?
Default avatar

antilopa

it je napisal/a:
It, ti kar navali in lepi gor. :))

Matkic - pohvale za tisto prvo sliko v modrem kostimčku. Druga slika - preveč pogrebno. V drugem primeru bi ženska morala imeti nek dodatek, da razbije črnino.
Default avatar

Matkic

No Antilopa jaz osebno bi še glasoval za naslednje:

kliknime

kliknime1

sicer mene osebno nebi motlo niti nič takega:

Samo verjetno tale zadnja je preveč razgaljeno seksi tudi če ji damo zgornji del sukne gor verjetno so tudi previsoke petke za biznis vode ampak bolj meji tole na to kar bi blo seksi v spalnici :P
..............................................................................................
- Rick Warren
Default avatar

Matkic

No poleti pa kaj takega: (da vam nebi blo preveč vroče v temnih :P)

kliknime1

kliknime2

in moja osebna zmagovalna v belem :

toppick

No saj če po pravici povem tale design bi bil dober tudi v ostalih odtenkih biznis barv :P
- Rick Warren
Default avatar

Sadni

Matkić, kaj si ti nek fashion designer po tanovem ?
Default avatar

antilopa

Sadni je napisal/a:
Matkic, poslovna moda ne pomeni tudi dolgočasne mode. Barve so dovoljene. :)) Samo ne sme biti kričeče ali preveč izzivalno. Glede tistih visokih petk - bognedaj, da bi ti sodelavka s to peto stopila na prste, definitivno pa bo uničila parket v firmi. :))
Default avatar

Matkic

Sadni je napisal/a:
ma ne samo dolgcajt mi je danes.... sem že odkolesaro... nobenga ni doma.... na tvju nič pametnega, v gostilno mi ni ...

in pol pač gledam ženske v kostumih haha
- Rick Warren
Default avatar

Sadni

Jst mislm, da ženske še najlepše zgledate, ko ste oblečene v rdečem.
Default avatar

Sadni

Meanwhile...

Slika

No ja, ta itak ne bi bila dolgo časa oblečena...