Najdi forum

Z fantom imava spolne odnose 1x tedensko.Skupaj sva leto in pol in prej sva seksala skoraj vsak dan.Na vprasanje zakaj so redkejsi spolni odnosi,mi je odgovoril,da mu je postala to rutina.Res ne vem kaj naj si mislim,ker sem izgubila voljo do seksa,ceprav si zelim seksati z njim.Pravi da sem mu privlacna in da me ima rad,ce pa seks kdaj odkloni,padem v jok,ker sem cisto nesrecna.Kaj storiti,da bo bolje?Ali se enostavno sprijazniti s tem?

jaz bi ga dala na čevelj!

Saj veš, rutina. Če gre za posteljno telovadbo, do tega pač pride. Ko bo naslednjič hotel seksat, ga pošlji kolesarit ali na fitnes.

taki topici so postal rutina, zagrenjenost pa del vsakdana

nimaš kej dost za nardit, če ne bo bolje, greš lahko samo stran.
dejstva da pa ljudje mislijo ISKLJUČNO samo nase, pa ne boš spremenila NIKOL!

prvo se zmišljujejo kaj bi radi, pol pa ko dobijo nekaj kar jim je všeš oz se zadovoljijo s tem, pa tega ne cenijo.

vsak ma pa sam s sabo največ problemov, predsodkov pa nobenih da neb drugim moril life s tem.

težko je najdt nekoga normalnega, še težje pa je da se najdeta DVA, in da sta še skupaj.

fact of life

lp

_____________________________ neumni ste in taki boste tudi ostali ! _____________________________

zakaj ljudje pišejo taka vprašanja tle gor, namesto da bi se pogovorl z partnerjem? če je dotična oseba partner…tle ne bosta našl odgovora

… posteljno zivljenje je tako zabavno, kot si ga naredis…

Midva z bivso sva tudi po vec kot 3 letih se vedno seksala kot zajcka… zihr 4-5x na teden, vcasih tudi veckrat na dan.

Tko da: ti poskrbi za kaksno spremembo, ce tip nima idej (kar je dost zalostno, ker ponavadi mamo tipi en kup idej v glavi, sam ste punce malo bolj zadrzane, pa vas je treba v kaj prepricat).

lp, M.

p.s. aja, pa nehaj z jokom, ker ne pomaga… razen ce ti rad lize solzice, k majo dober okus.

Če mu je že po 1 letu seks postal rutina, kaj bo šele čez nekaj let ???
Drugače pa, domišlija dela čudeže, naj seks ne bo rutina !

Reci mu zbogom.

Kar tako Zbogom res ni nobena prava rešitev.
Ugotovi, ali mu je seks res postala rutina, ali pa ga vleče kam drugam.
Tudi sam opažam, da mi za seks enostavno zmanjkuje časa in da še tisto kolikor ga je (čeprav več kot 1X na teden) je res bolj kot ne rutina. A če je priložnost, vseeno to z veseljem počnem, pa čeprav rutinsko, a žena pravi, da bi še večkrat. Torej ti lahko iz prve roke povem, da četudi je rutinsko, in če on nima nekega dobrega razloga za to, da ne more več kot 1X tedensko, se nebi izgovarjal na rutino. Sicer pa, če mu ni všeč, pa naj kaj spremeni, pa ne bo rutina.

drugo pa je, če se te je naveličal in ga vleče drugam.

V tem primeru pa bolje, da mu res rečeš Adijo…

LP Jack

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close