Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek kolk vaši moški radi hodijo na morje??…

kolk vaši moški radi hodijo na morje??…

Kolk vaši moški +40 hodijo na morje….
Moj za prvomajske 3 dni, za dopust 7 dni vrh glave :(,…jaz bi pa najmanj 10 dni…..,

Popenila bom, ker vedno znova…štukam in želim še več, njemu pa dost samo en teden, pa kakšen dan toplic in to je to……

Sem pa poslušala zdaj njegovega sodelavca, ki je rekel joj 7 dni bom spet trpel na morju…pa si mislim mater ste deci zarukani, pa ja je fajn občutek, dopust, morje, sonce…

Ali je pri vas tudi tako??

Raje kot jaz, čeprav se prilagodim tist teden, če že morem….

________ Flectere si nequeo superos, Acheronta movebo.

Žal, tudi pri nas je tako!

nova
Uredništvo priporoča

če bi šli vaši možeki na morje s svojimi pivskimi kolegi in kelnarcami, bi bilo 10 dni premalo.
kaj vse to imate doma, sori no. če je možu težko iti na morje z družino, vas pa ima res rad (ah seveda plačo pa prinese). mi komaj čakamo tisti dopust, res. mogoče imam srečo, da ima mož še raje morje kot jaz, ampak jaz grem rada z njim in upam,da gre tudi on rad z menoj kam, kamor sam ne bi šel.
ženske dvignite glavo in se ne pustit tako poniževat, naj vam plačajo dopust, pa pejte same ali s prijateljicami, če jim je tako hudo.

Odkar sem tule na monu brala, kako ene komplicirajo na dopustu, se moškim nič več ne čudim – celo razumem jih, da je to zanje trpljenje.
Pravzaprav težko razumem, da zdržijo v vsakodnevnem življenju.

Mi pa ne gremo na morje ne v toplice,ker pač ne maramo gužve ne na cestah,ne po toplicah ne na plažah.No če bi imela denar bi šla v tujino in to z avionom,pa v hotel in nekam kjer je mir.To je za nas dopust…..pa imamo dva otroka pač gremo na vsakodnevni izlet,živalski vrt,turistične kmetije,obiski jam …itd.Meni oziroma nama razen otrok seveda bi se na morju zmešalo….ne rečem mi je všeč kmalu zjutraj in pozno zvečer…poležavanje na plaži pa ne.Raje sem doma zakurim žar en radler in v senco pod lipo.Različni smo je pa težko že štartat na dopust če veš da nekomu ni za to.Srečno pa lepo vreme…

gre kadar ima čas, drugače mi ni problem it tud sami ali z otroci, to je za vikende…no, za ta glavni dopust gre vedno.

Za avtorico “ni morje problem”

Drugače moj ne zahaja v gostilne, nima pivskih prijateljev…….
Če greva na kavo ali pijačo greva skupaj, tudi v gostilno greva skupaj jest…., tako da tvoje pisanje ravno ne drži za vse povpreg, kar pisariš bedarije brez dna…

Pač saj ne rečem, gre rad kam na izlet, tudi na morje, je pa tudi rad doma,….

Jasno na vse zadnje vse uskladiva, vendar jaz bi raje kakšen dan več ;)….

preveč moških je, ki prav trpijo, ko nastopi dopust in morajo le tega preživeti v krogu familije in ni važno kje to je, trpijo, ker so drugače cele dneve odsotni, zjutrah odhajajo, zvečer prihajajo in kako bo potem na dopustu po 24 ur na dan znal uživat z družino…se je za zamislit nad takim odnosom, Verjamem, da so redki žoški, ki so res tako zaposelni po cele dneve, več je takih, ki se le delajo, kako so zaposleni, ker jim tako paše, kaj delajo celi dan pa prepuščam vaši domišljiji.

Naša družina na morju preživi en mesec in še nimamo dovolj počitnic, druženja… mi bi še, torej jaz ne morem razumet take družine, ki raje bežijo en od drugega, kot pa da bi jim bil skupni čas veselje!

Pod 2 meseca ni nič. Za 10 dni se še pakirat ne splača!

verjetno imaš feministično obnašanje. ženska moram vzdževati veselo vzdušje v družini da se dec rade volje vrača domov. če tega ni bo bil odsoten ker noben dec ne bo prenašal feminističnega obnašanja. že doma ne prenaša tvojega feminističnega vedenja pa ga bo potem na morju 7 dni japajade.

Pač nimate pravih moških, ki bi uživali z vami. To je vse. Pa ni važno kakšen dopust je. Ne zdržijo z vami. Ja sliši se kruto ampak samo to je. Samo navada takih žensk, ki imajo take odnose je, da iščejo izgovore povsod.

Vse ostalo je samo izgovor.

gledam na morju, kako ene babe, ne morem jim rečt drugače prav zasužnjijo svoje moške…mora delat ko en hlapec, pa še to in ono, pa daj še malega ke in nedaj bože, da ta njen dec kako dobro mačko pogleda, je takoj še večja drama…

in kako bo potem tak dec želela na morje, tud jaz ne bi šla.

dopust je možgane na pašo in uživancija, narest si lepo, brez kompliciranja, ker drugač bodi raje doma!

mal se zamisli kako ti svojega na morju sekiraš in bod poštena in ti bo takoj jasno kaj ga serješ

Moj pa komaj čaka, da gremo. Lani nismo šli, zato je letos veselje še toliko bolj večje. Imamo pa s sabo napihljiv kajak, kolesa, same takšne stvari, ki jih rad počne. Če bi moral ležati na plaži in početi nič drugega, bi se mu zmešalo.

Tudi meni ni jasno kaj vidite na tem cmarjenju na morju?
Gužva, gužva, lenarjenje in to zame ni.
Rada grem nekam, kjer ni gužve, kjer sem na polno aktivna. Recimo iz kraja v kraj. V gore. Ob kako jezero, reko.

Drage moje, ženska mora biti sužnja, brez svojih potreb, a ne. ali pa potrebe prilagoditi možu. danes so/ste ženske bolj pametne, na začetku poveste kaj hočete in to tudi dobite. me malo “starejše” in pa s “čudnim” karakterjem se pa prilagajamo, kar pa ni vedno v redu, ker vsake toliko časa izvbruhne na dan neuresničen želja.ne vem zakaj tako poveličujete te može, ker na konec koncu niso glih tako velike perle, kakor se imajo. sam poslušam, če mu ne bo všeč doma, bo šel pa drugam. alo, a za mene to pa ne velja in ali je on kaj več. zakaj so/ste nas ženske vzgojili tako, da moramo biti “pohlevne”, zakaj? jaz pravim, če bi bili moški res to za kar se imajo, zakaj moramo tudi ženske hoditi v službo, da preživimo družino, če so oni res tako in in to je pri večini primerov, dala sem samo en tak primer malikovanja nekaterih

Veš, da obstajajo tudi takšni kraji na morju, kjer ni gužve in je mir. Pašman npr.

Svoje čase smo več hodili, mogoče raje ? Zadnja leta je obema dovolj en teden. Ostalo porabiva za kakšno potovanje, izlet.

Midva si že od nekdaj narediva dopust tak, da je za oba prijeten. Če možu ne bi bilo do tega, da greva za 14 dni na morje, bi pač poiskala drugo možnost, ki bi obema odgovarjala.

Če na splošno ne bi hotel it nikamor z mano, bi bil pa to večji problem.

Moja (kolikor je še) je pa ravno obratno. Jaz bi šel, pa ona vedno najde kakšen izgovor.

Lp

Moj bi bil na morju vse poletje pa ima samo 3 tedne dopusta. Pravi, da ko bo šel v pokoj, da se bo preselil na morje. Jaz tudi.

Veš, da obstajajo tudi takšni kraji na morju, kjer ni gužve in je mir. Pašman npr.[/quote]

Še vedno me cmarjenje na morju ne prepriča. Dopusta je tako malo, da ga izkoristim za bolj pametne reči kot cmarjenje na morju. Uživanje v naravi, aktivno športanje vsak dan.

ljudje smo si različni. predstavljaj si, da bi te on vlekel na 10 dnevni dopust, kjer si bi ogledovala samo nogometne tekme. zanjga sanje, zate muka.

ljudje smo si različni. jaz bi umrla na morju, ker mi ni bistvo dopusta to, da ležim kot sneta krava 2 tedna na eni plaži. to je recimo za mene resnično muka. pač, ljudje smo si različni.

na srečo sva jaz in moj usklajena in imava oba rada isto vrsto dopusta.

vidva pa pač očitno nista…

vprašaj ga kako si on predstavlja dopust. pa če mu ni za it, pa bodite eno leto doma. mularija se lahko kopa tudi v domačem bazenu.

Moj gre z veseljem. Mora pa biti aktiven dopust, poležavanje na plaži mu ne ustreza, meni pa tudi ne. Sva že od nekdaj rada pohajala po svetu in to sedaj prenašava na otroke. Glavni dopust je običajno dolg en mesec.

Morje za marsikoga pomeni to, da se gre zjutraj v trgovino, se stoji pol ure v vrsti za tisto belo štruco, potem cokn-pokn odhod na plažo, po možnosti mora mož še prej odnest dol brisače in potem ležanje in trpljenje na plaži. Ne vem, ampak moj ne bi tako preživel niti dneva 🙂 Pri nas se vedno kaj dogaja, še sploh zadnja leta. En dan gremo na primer lovit ribe, naslednji dan vejkat ali pa smučat, potem sledi kopanje v kakšnem zalivu, proti večeru je treba ujet še kakšno hobotnico, ali pa natavhat školjke za večerjo. Aktivni dopust, bi se temu reklo 🙂 In kadar imamo s sabo kakšne prijatelje, noben ne sili domov 🙂

New Report

Close