Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Ali perete skupaj kuhinjske krpe in spodnje hlače?

Ali perete skupaj kuhinjske krpe in spodnje hlače?

OMG!!!!
Sestra pere skupaj na 60 stopinj…

Ali se samo meni zdi tole mal nagraužno??? Poleg tega ne lika, suši v sušilcu zloži in pospravi v omaro. OK, da bi vsaj likala…

Peremo skupaj, ampak na 90. Ne se sekirat zaradi sestre, rajši pojdi k njej na večerjo.

Perem skupaj belo perilo, od spodnjic, kuhinjskih krp, brisač, majic, belih zoknov na 95 stopinj, posušim zunaj na štriku, pozimi v sušilcu. In meni se nič ne gabi prati gate in kuhinjske skupaj. Perilo je snežno belo in dišeče, likam pa nič, direkt v omaro.

lp

Zakaj bi bilo nagravžno? Cilj pranja je, da dobiš ven čiste cunje. Če je ta cilj dosežen, je čisto vseeno, kaj skupaj pereš, ker je na koncu vse čisto.

Perem vse skupaj na 60 stop. Pa smo živi in zdravi. Pa ti?
Ne pretiravaj in ne bodi važna.

Ponavadi ne.

JAz perem brisače, plenice spodnje perilo, pižame,… skupaj na 60 st.,
kuhinjske krpe, prte ipd. pa skupaj, tudi na 60.

Nekak mi ne potegne skupaj.

Itak da perem skupaj in to na 60 stopinj. Če bi čakala, da se mi nabere za cel stroj hlačk, bi čakala nekaj mesecev.

Ali ti zalaufaš stroj za 10 spodnjic??

To, vidiš, je šele OMG.

JAz perem brisače, plenice spodnje perilo, pižame,… skupaj na 60 st.

READ ME!!!

…katastrofa, kaj tvoja sestra dela…jaz bi jo nekam prijavila! Glupa si pa ti!

Najboljše, da imaš ločena pralna stroja, da ne bo prišlo do nečistosti.

Kaj pa je takega na spodnjicah? Ne moreš verjet, nobene nimajo ostankov iztrebkov gor, ker se pač umivamo 🙂

Jaz sicer ne perem spodnjic s kuhinjskimi cotami, ker nimano belih gat, cote so pa vse svetle in se perejo z brisačami in belimi majicami na 60, VSE pisano pa dam skup na 40. Grozno, ne?

Jaz perem čisto vse kar je za oprati naenkrat. Se pravi, da se skupaj perejo bele cunje, pisane cunje, kuhinjske krpe, gate, obleke, jope,…Vse skupaj perem na programu za mešane materiale. V stroj dam še tisti list za razbarvanje in je mir. Glavno da je na koncu vse skupaj oprano tako kot mora biti. Na koliko se pere sploh ne vem, ker mi stopnij zraven sploh ne piše. Na koncu dam vse skupaj še v sušilca sušit – tako poleti kot pozimi.

Res ne vem kaj tebi ni jasno.

Seveda perem skupaj in tudi jaz iz sušilca direkt v omaro.

Živi in pusti živeti


Tebe pa obsesija daje.

Itak, da vse skupaj na 60 (intenziv): kuhinjske servete, brisače vseh barv, spodnjice vseh barv, bele mikice, bele športne nogavice. In kar živimo, in to brez vnetij, izpuščajev ali česa podobnega.

Vse skupaj. Če ni dovolj belega perila tudi mešano na 40 st. Pa še nobenih posledic

Vse belo skupaj na 90. Še vedno vsi živi.

Posebej intimno perilo , kuhinjske salvete tudi posebej , ker to ne gre prati skupaj ,in pika!

Važno, da pranje možganov uspeva.

Vedno perem vse belo skupaj in nikoli ne likam. Perilo je čisto, dišeče, mi se imamo pa fanj, ker si ne kompliciramo življena. Ti pa kar izvoli….

Jaz tudi. In sušim na stojalu, ne v sušilcu, in ne likam ne gat ne kuhinjskih krp. Že skor 30 let.
In kaj je tle tko nagraužnega?

pa kašne gate to nosite da jih perete na 95 , od vaših babic???

New Report

Close