Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Prijateljica oblekla BELO poročno obleko, čeprav sta šla čez njo dva avtobusa

Prijateljica oblekla BELO poročno obleko, čeprav sta šla čez njo dva avtobusa

V soboto sem bila na poroki od prijateljice. Saj je bilo vse super in je bila lepa in je imela lepo poročno obleko, ampak malo mi je bilo smešno, ker je bila obleka deviško bela. Čez njo pa vem, da sta šla najmanj dva avtobusa decov dokler ni tega tipa ujagala, pa še zdaj nisem čisto ziher, da se bo ustavila. Ta revež pa itak ne ve koga si je nakopal na grbo.
A ni to malo hinavsko potem prisegat na neko večno zvestobo in nosit deviško belo obleko? Meni je!
Po moje bi morale ženske nad 30 nosit druge barve (roza, bež), ne pa belo, ker je itak vsakomur jasno, da niso device, take, ki imajo Postonjsko jamo spodaj pa sploh ne bi smele nosit bele obleke.

če je kaj hinavsko, potem si hinavska ti, glede na to da se ob njej delaš ful oh in sploh, drugje pa jo vlačiš po zobeh. hvala za take prijatelje ! 🙂

____________________ [b]404 Not Found[/b] [i]nginx/1.6.2[/i]

In ti trdiš, da si njena PRIJATELJICA ???

Se strinjam.

Poznam eno, ki se je pri petdesetih poročila v belem. Pri tem, da je to bil že njen tretji mož. Ene so res brez takta. In zdaj je itak vesela vdova s super penzijo in vsem njegovim premoženjem (oz. polovico).

In zakaj bi bila pred takta, če se poroči v beli obleki? To, da bela obleka predstavlja nedolžnost, je itak tako starokopitno mnenje, da glava boli.
In kaj tebe briga, kakšno obliko ima kdo? Brigaj se zase, boš imela dela več kot dovolj.

bus gor, bus dol…danes so drugi časi, tut jaz bi jo, se na barve ne bi ozirala, nase bi dala kar mi je všeč.

ne mori s to puritansko “moralo” in je ne vlači po forumu če si ji res prijateljica
it´s her fucking life not your

Tvoja prijateljica ne potrebuje sovražnikov – ob takšni tako zvani prijateljici.

jaz se pa strinjam s tem razmišljanjem. samo potem ne vem, če bi katera sploh bila “upravičena” do bele obleke:) jaz je nisem imela, se mi je zdelo hinavsko, ker sva že pred poroko itak skup živela dve leti. In so me tud čudno gledal, ker sva na poroko šla skupaj, nisem šla zadnjo noč prespat k staršem domov 🙂
hm, frilox, jaz sem svoji prijateljici, ki se je v drugo poročila, ob njej že dva predšolska otroka, ona pa vztrajala pri snežni belini, povedala, da je ta belina pri njej mal mimo. Ampak kaj češ, tko si je zamislila, tko je blo.

In ti si šla na poroko, ker si pričakovala da bo oblečena v sivo? In imenuješ se prijateljica??????

Jaz pa mislim, da si jih obeh avtobusov folž:))))) al si ji moža?

Hihi, ena taka s kar ornk trebuhom in belo oblekco pred x-leti:))))

Jaz samo vem da sigurno ne bom nosila bele obleke.


lol:))
kratko in jedrnato!!
:XD

Kaj zdaj nekaj moralizirate, saj nisem povedala njenega imena in priimka. Šimfam jo čisto anonimno, nisem jo šimfala drugim,.ki jo poznajo.

Obrekuješ jo tako ali drugače. Edina hinavka si ti!

Pismo, če nisva bili medve na isti poroki 🙂

A veš, kaj? Jaz si takšne prijateljice, kot si ti, ne bi želela. Zakaj pa kar njej nisi rekla, da je z belo obleko brcnila v temo? Zakaj to na veliko sedaj oznanjaš na forumu?

Poleg tega pa , kaj ima opraviti s poroko neka barva??? Obeče naj vsak tisto, kar mu je všeč.
Bela barva res naj bi ponazarjala nedolžnost, čistost…., toda, kdo pravi, da je ne sme imeti tista, ki ima mogoče že otroka? Draga moja, bilo je nekoč, in tako kot ti ogovarjajo samo še stare babice.

Me je pa ta tvoj post spomnil na komentar moje tašče, ki je kritizirala mlad par, ki ni poročen, imata tudi otroka, pa v cerkvi gresta k obhajilu….češ, da nobenega sramu več ne znajo mladi, itd….Sem ji rekla, da ta “greh” pač nosita mlada dva, pa da to ni njena in ne naša stvar. In je skočila, da se to ne sme in pika. in sem ji lepo rekla, kako to, da so njene hčere hodile k obhajilu vsako nedeljo, ko so bile v vezi s fanti (ki so se seveda tudi menjali), pa je rekla, da niso imele otrok. “Oh, joj, kaj pa mislite, da so se samo gledali nekaj let, ko ni bilo otrok na obzorju, ali kaj?”

Očitno veljajo v naši družbi neka zahojena pravila, ki se jih nekateri držijo, kot pijanec plota, pa čeprav s kršenjem teh pravil, nikomur ne stori nihče nič hudega. Ponavadi pa “kršitve” teh pravil najbolj komentirajo tisti, ki sami hočejo prikriti svoje napake in svoje slabosti….zato pa kar lepo mahnejo po drugih…pa če se jih to kaj tiče al pa ne .

Čudaki na kvadrat.

Hm, a se ti sploh zavedaš, kakšen gnoj od človeka si?
Šla si na poroko, se tam nažirala zastonj, zdaj pa tule opravljaš?
Eni ste res totalne pizde.
In nisem vedela, da nekdo, ki je seksal ne bi smel biti v belem. Oziroma nisem vedela, da ne živimo več v srednjem veku.

A to sebe opisuješ? Poglej kako se izražaš primitivka pa potem komentiraj. Jaz sem za razliko od tebe uglajena in poleg tega ne dam nog narazen vsakemu, ki pride mimo, kar ti očitno zagovarjaš.

A to sebe opisuješ? Poglej kako se izražaš primitivka pa potem komentiraj. Jaz sem za razliko od tebe uglajena in poleg tega ne dam nog narazen vsakemu, ki pride mimo, kar ti očitno zagovarjaš.[/quote]

daš jih ne, obsojaš pa druge:)))) In kaj si pol drugega ti?

Jaz za razliklo od tebe povem v fris, kaj si mislim. In ne opravljam ljudi po forumih. Šit, a ne?

Aja, pa mene niti najmanj ne zanima, komu katera daje noge narazen in kolikokrat. Zakaj točno naj bi me?

Po tvoje bi se morale vse ženske odpovedati beli barvi po prvem seksu? Nič belih majčk, hlač, še perila ne??

Eni ljudje ste res grdi. Do konca grdi in nesramni.

Se strinjam, kot tudi z vsemi komentarji o tem, kdo je pravzaprav v tej zgodbi hinavka.

omg kakšna glupa tema!!!! Bela ne predstavlja nobene nedolžnosti in čistosti ampak je to pač PROTOKOL poroke. Črn suknjič in bela obleka so uniforma poroke., pa devištvo gor ali dol. Mogoče je to veljalo včasih ko so se ženske pri 20 poročale s prvim fantom, ki jih je razdevičil in bile z njim do groba. Vsaj v teoriji. Danes smo v modernih časih. Barva je samo barva !!!!

New Report

Close