Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek kampiranje Nizozemska

kampiranje Nizozemska

Ali mogoče kdo ve oz. ima izkušnje s kampiranjem na prostem (izven kampov) na Nizozemskem?
Se splača iti s svojim avtom ali z letalom in potem tam potovati z drugim prevozom?
Hvala.

Sigurno se ne splača letet s komplet kamping opremo.

Drugače pa malo poguglaj po tujih straneh, toliko angleško menda že znaš.

Odvisno kje, okoli mest je ogromno kempov, po vaseh na s nizozemske pa sploh ima vsak kmet tudi camp, pa se dosti cenej so kot pri nas ali sploh na hrvaskem.
Lp

nova
Uredništvo priporoča

S kamp opremo ne mislim letet.
Joj no 🙂 v tem primeru bi prišli v upoštev hostli.
Torej iti z avtom in vso kamp opremo ali leteti in spati po hostlih in se prevažat okrog z ne vem čim.
Mene so zanimale vaše izkušnje, če je morda to kdo prakticiral? In kaj po vaših izkušnjah je ceneje.

Jaz ti priporočam avto in nočitve v kampih ampak NE v šotoru, najameš bungalov ali mobilno hiško. Cenovno ugodno in udobno. Šotorjenja ti NE priporočam. Lansko leto je julija in avgusta deževalo praktično vse noči. Začelo je okoli polnoči in prenehalo zjutraj. Šotor vzameš kot rezervno opcijo-za kakšno noč vmes, če ravno ni bungalova na voljo… Namesto komplet kamp opreme vzemi raje kolo – to je res nujna oprema za Nizozemsko 🙂 Pa uživaaaj :)))

Ok hvala 🙂 Če ponoči dežuje je zoprno, ker nimaš kdaj šotora posušit.
Ti si potem spala v teh bungalovih? Kakšne so cene (nočitev za dva). Vem, da lahko pogledam na netu, ampak vprašam še tu iz prve roke 🙂
Kaj pa najem koles, približne cene?

midva sva bila 2 leti nazaj z šotorom avgusta, camp za 2 osebi elektrika + net 18 €, sva pa obredla ves sever in seveda z kolesi, super, jaz bi še šla pa nit ni tako drago gor, jedla sva kar sva si skuhala , kar je je drag bencin da prideš gor.

lp

Tudi midva bi šla po celi Nizozemski. Itak je pa tu največji strošek bencin, ampak je fajn, ker se lahko potem pelješ sam kamor želiš in tudi nisi vezan na čas. 🙂
Midva bi šla za kakšnih 10 dni. Kako dolgo sta bila vidva?

New Report

Close