Potovanja.Over.Net

Kam in kako na počitnice

Odgovarjajo: Potovanja.Over.Net

parking - portorož, piran, plaža - zastonj

Default avatar

hejho67

Ali je kje v Portorožu možno zastonj parkirat za 3 dni? Pravzaprav bom v Piranu, a tam je menda vse plačljivo... Zanima me konkretno, ker nisem iz Primorske.
Kako je zdaj s plažo v Piranu? Zastonj ali ne? Marsikaj berem v novicah, me pa zanimajo konkretne izkušnje.
Sem na budžetu in se zahvaljujem za vsako informacijo.
Default avatar

Mirko2

Če nimaš denarja za na morje ostani doma.
Default avatar

drhaljjjj

ne vem, samo zadnji komentar pa...
Default avatar

Aha

Parkiras lahko v luciji, na parkingu zraven zdravstvenega doma. En je na kamenckih, kjer parkirajo avtobudsi vecinoma, eden pa je navaden parkiing ob cesti. Zraven je tudi avtobusna postaja in travika, kjer kupis karte za bus (ceneje, kot na samem avtobusu). Plaze so v piranu zastonj, oziroma morajo biti povsod zastonj (javna plaza).
Pa se to..ce hoces dobro in relativno poceni jesti ribe, predlagam kantino v portorozu zraven glavne avtobusne postaje (avditorij portoroz)!
Pa ne oziraj se na ljubosumne mone :p
Default avatar

11511

če avta tekom dopusta ne potrebuješ je najceneje z vlakom in potem iz Kopra z avtobusom.

To ni najhitrejša verzija, ali pač, če pomisliš na vzdrževalna dela na primorski avtocesti. Pa tudi gneča od Kopra do Pirana ni luštna.
Default avatar

Morski galeb

11511 je napisal/a:
Tudi jaz svetujem tole varianto.
Default avatar

Koromac

Hja, niti ni tako zelo poceni bus/vlak.
Bus Koper-Piran pride nekaj cez 3eur na osebo, plus vlak cca 9eur (ce me spomin ne vara), torej priblizno 13eur na osebo v eno smer (torej 72eur za tri osebe gor in dol)! Vlak vozi 3ure, bus iz Kopra v Piran, pa nekaj vec kot pol ure.
Velikokokrat se zgodi, da vlak iz Kopra ne pelje, temvec se gre do Divace z busom, potem pa naprej z vlakom.
Nevem, no..meni se ne zdi to ravno.......

Moderatorji

Potovanja.Over.Net
Potovanja.Over.Net