Kam in kako na počitnice

Odgovarjajo: Potovanja.Over.Net

hotel Barbara Portorož

Default avatar
Ali je morda kdo že bival v hotelu Barbara v Portorožu? Kakšno je mnenje o tej nastanitvi?
Default avatar
Glede na ugodno ceno dosti soliden. Hrana ok. Plaža pa tudi par min hoda
Default avatar
Meni se zdi kar precej drago, 76 eur za 2-post.sobo/dan z vklj. zajtrkom, v juliju in avgustu pa kar 140 (rezervacija na booking.com).
Default avatar
76€ / dan za dve osebi? če je tako ni drago, če pa cena velja za eno osebo pa je kar dosti ja
Default avatar
76 eur za nočitev z zajtrkom za 2 osebi, ampak samo še do konca meseca, potem pa 140. Meni je to drago, glede na mnenja gostov na BOOKINGU, ki so precej kritična. Za tako ceno se dobi ponekod v Dalmaciji in Istri že kar dober hotel, seveda le v določenih terminih. Portorož je na splošno precej drag.
Default avatar
KlaraB. je napisal/a:
Se strinjam, JE drago. Za hotel ranga Barbara v Portorožu.
Sem malo prej gledala na bookingu cene za Poreč, hoteli 3*, 3 polpenzioni za 2 osebi 310 oziroma 340 evrov. Se pravi dobrih 50 oz. 56 evrov na dan na osebo polpenzion. S tem, da je hrana po poreških hotelih zelo dobra, da o količinah sploh ne govorim (preverjeno v 3 različnih 3* hotelih).
Jaz v Portorož ne grem niti zastonj, na tisto mivko, pa da mi pol še plažo pa ležalnike zaračunajo.
Default avatar
Saj, saj.....to je samo za mladince, ki uživajo na takih plažah in v dogajanju v Portorožu - Alaya itd.

Moderatorji

Potovanja.Over.Net
Potovanja.Over.Net