Najdi forum

Odpiram novo temo za novo vadbo starega znanca Shauna T, ki pride na trg 24. junija. Komaj čakam! Malo za motivacijo slikica naše stare znanke Tanie “The Machine” iz Insanityja.

[img]https://fbcdn-sphotos-f-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn2/970216_490556527683242_2833278_n.jpg[/img]

baje da pride kakšn vikend kasneje, ali par dni kasneje..ravno včeraj sem brala..bi pa tudi jaz poskušala ta program..mogoče poleg insanitija, bomo vidli kako bom s časom, z kondicijo in uzdržljivostjo 🙂 can’t wait 😉

Meni je ravno prav…takrat bom ravno končala 30 Days Shred…če ima katera namen delati, naj povem, da gre bolj za jutranjo telovadbo kot klesanje telesa. Za preganjanje maščob potrebujete bolj intenziven kardio.

A kdo kej ve koliko časa je tale Tania trenirala (verjetno ne samo en krog Insanityja?), da je tako postavco dobila?

Je bila skoraj boljša prej… Sedaj izgleda preveč moško.
In noge niso veliko bolj suhe.

Focus T25 je odlična vadba. Samo 25 min na dan, pa potem zraven še kak fitnes in je to to. V primerjavo,.. med Insanity-em sem redkokdaj tako zašvical, kot pa pri tem programu. Meni je super 😀

Js trenutno delam insanity in maribor77 če nisi nikol preveč zašvical z njim pol moreš bit al vrhunski športnik al pa neka delaš narobe…

Jap. Sem se lotila še Focusa T25 in lahko primerjam z Insanityjem … ni ravno enako, premalo intenzivno mi je. Ni lahka vadba, sploh ne, ampak ostajam zvesta Insanityju, ki je najboljši intervalni kardio, ki sem ga kdaj delala. V kombinaciji z utežmi – zdajle delam Body Beast, ki je tudi od BeachBody firme – ni da ni, super vadba iz vseh vidikov.

kje ste pa naložli focus t25? jas nikjer ne najdem 🙁

Poročaj o Body Beast rezultatih, me ful zanima 🙂 Jaz ga imam že pol leta doma, ampak nimam vse opreme, tako da še nisem delala. Mi je pa naj vadba od vseh, ker sem včasih po istem principu delala v fitnesu. Ja T25 je res veliko manj intenziven, to je tako za začetnike… Jaz ga bom zdaj delala, ker nimam časa, pa je vseeno bolje nekaj kot 0.

Poročaj o Body Beast rezultatih, me ful zanima 🙂 Jaz ga imam že pol leta doma, ampak nimam vse opreme, tako da še nisem delala. Mi je pa naj vadba od vseh, ker sem včasih po istem principu delala v fitnesu. Ja T25 je res veliko manj intenziven, to je tako za začetnike… Jaz ga bom zdaj delala, ker nimam časa, pa je vseeno bolje nekaj kot 0.[/quote]

No, da poročam, ker te je zanimalo 🙂 … zdaj delam Body Beast od začetka avgusta, sicer ne po koledarju, ker ne dajem toliko poudarka na prsi itd. ter ker kombiniram z drugimi vadbami. To je neverjetno, kakšno spremembo naredijo uteži, sploh če kombiniraš z intenzivnim kardiem – mene že kar pobira, v pasu, sp. del hrbta, notr. del stegen … tam, kjer hočem. Žal grejo malo tudi prsi, ampak delam kompromis 🙂 postava postaja bolj definirana, trebušne postajajo bolj izrazite, ritka in noge čvrstejše, roke bolj izklesane … ne morem prehvalit. Čisto vsaka ženska bi morala delati z utežmi, če hoče RES dobro postavo. Ampak se bojijo mišic, hehehe 🙂 kot da se jih tako lahko pridobi, že tipi se ubijajo za tisto kilo mesa na pol leta, kaj šele me. Ne more bit dlje od resnice – jaz, težje uteži ko dvigujem, bolj seksi je odsev v ogledalu, špehca pa vedno manj. O kakih bodibilderskih mišicah pa niti sledu, samo utrjeno in čvrsto telo. Da ne omenjam vseh zavistnih pogledov žensk in poželjivih tipov … hehe 🙂 najboljše pa je, da ne rabim štet kalorij, stradat, ločevat, se it neke butaste diete itd. Jem do sitosti, ampak samo kvalitetno hrano, ker ne maram packati telesa z junkom, kruhom, cvrtjem, cukrom in podobnim sranjem. Itak se telo prilagodi in zahteva kvalitetno gorivo, ki ga rabi za obnovo. Izboljšala se mi je koža, počutje, spanje, koncentracija, nivo energije čez dan, ma vse …

Punce, uteži v roke 🙂

Kje si dobila Body beast?maš kak torent?

Hvala za odogovr, sem vedela, da boš navdušena :)) Sem namreč včasih intenzivno obiskovala fitnes, zdaj pa mi finančno ne znese. Tudi uteži kupit ne, jih pa imam sicer kar nekaj. Bi pa delala doma, mi je to celo veliko boljše od fitnesa, ne prestopim več praga v nobenem primeru… 😛 No mogoče za kako vadbo na teden, ki je doma ne morem delat.

Imam pa ta Body Beast doma že eno leto, presnela z youtube downlowderjem, ker je nekdo dal gor vse posnetke :)) Amapk jaz to ne vem, kako poslat – verjetno zazipat, ampak trenutno me hecajo in računalnik in printer, tako da raje ne obljubim nikomur. Mogoče je na isohunt…

Je pa res – zelo zelo vidim razliko, če delam z utežmi kot pa če samo kardijo. Insanity npr. emni ni preveč všeč, F25 še manj, ampak sta pa čist v redu za zafilat nekatere dneve… Zato je men p90x tud boljši, poleg tega, da mi pri prvih dveh res ne ustreza trener, kar je pa kar dosti pomembno, ampak je treba včasih tud na to pozabit.

Mislim, na na torrentz, kjer so zbrani vsi minki. Pojma nimam, s katerega sem povlekla … pač tistega, ki je imel največ seedov takrat. Malo poglej.

BitchiBitch, takoj ko ti bo finančno zneslo, se loti 🙂 saj ne rabiš dosti. Tri različne teže ročk (najbolje nastavljive), jaz imam še štango, pa žogo, stol in podlogo za na tla. Perfekten domači fitnes, res je fajn. Pa vaditelj, Sagi, je tako HOT, da že zaradi njega lažje delam in švicam 😛

V bistvu bi res lahko začela… Jaz nimam štang, pa nimam pull up bara… Žoga je čist poceni, ročke imam pa sestavljive, v bistvu se da katerakoli teža, mislim da nekje do 12 kg sestavit, sam ne vem, če ne bi rabla še več… Mogoče da se da še več kolutov obesit – sam jaz sem pač kamot in se mi ne da sestavljat in potem je to to :)) Drugo imam v bistvu vse, res pa da sem sanjala o bench klopi… Bo pač mogla bit žoga v redu.

Potem se pa kar loti, ker lahko delaš tudi z ročkami brez problemov – tam, kjer je štanga. V videu je tudi ta varianta prikazana. Klopi ne rabiš, je žoga več kot ok.
Naredi kako vadbo, pa povej, kako se ti zdi. Meni sta daleč najljubši Build: legs in Build: shoulders, pa tudi Bulk: arms mi je zakon. Danes bom delala Build: back and biceps, komi čakam … potem pa še kak hiit kardio (s strani Fitness Blender). Uro in pol švicanja in uživanja :PP

No, pol pa bom, če praviš da se da. Ker tole res komaj čakam. Imam filmčke, gledala pa jih nisem, zato nisem vedela, da se da.

A res, za noge ti je fajn? Men so sicer za noge vaje najbolj učinkovite, to rabim, sam me jih je strah ful, ker so mi tud najtežje :))

Poročam 🙂

Oi. Mi lahko prosim povete kje se da dobiti t25? Hvala za odgovor 🙂

T25 se dobi na tem naslovu:

http://www.beachbody.com/product/fitness_programs/focus-t25-workout.do

Zdaj imam pa problem. Ne vem katere vadbe se naj lotim – po dejansko enem takem invazivnem posegu… Počutim se OK, ampak moram pazit… Imam itak srečo – sem morala ležat skoraj cel mesec in ne vem kaj je to bilo, jedla sem kot norc… in imam 2 kili manj, v pasu se mi pa prav pozna, da sem ožja, že tako me vpasu pobere takoj, toliko kot semsedaj, se pa že dolgo ne spomnim. Ampak zdaj moram pa delat nekaj časa nekaj, samo da je nekaj in ni samo ležanje, ampak ne vem kaj… Sprehod po temi, ko pridem domov, mi ni najbolj fajn varianta… Pa vseeno bi nekaj… z utežmi, sam ne smem pa pretiravat. Po mojem bom šla k starim mamam na telovadbo…

New Report

Close