Forum.Over.Net

Ženski in Moški čvek

Za ženske ki rade spoznavate nove ljudi

Default avatar

Dating

Kot sem že napisal v predhodnih postih, zanima me spoznavanje punc.

In zares neumno se mi zdi, da se ženske, ki ste samske in rade spoznavate nove ljudi ne bi javile, da se spoznamo. Gremo kam ter si izmenjamo kakšne izkušnje ipd.

Vedno je dobro poznati veliko ljudi, še posebej pa privlačnih punc je moje mnenje. Punca pride sama po sebi najbrž. Gre se za spoznavanja in navezovanja stikov, poznanstev, vez ipd. V tem je moja šibka točka, ker sem precej zadržan. Včasih premalo zgovoren. Vendar po drugi strani lahko tudi drugače, če sem v družbi pravih žensk.

Glavni interes je imeti punco. Dokler je nimaš pa je dobro, če pridobiš izkušnje. Ne pišem toliko iz svojih izkušenj, ker sem bil do sedaj zelo zadržan do žensk. Pišem pa kako se mi zdi prav in kar bi rad izboljšal. Rad bi to popravil in začel uživati spolnost. Če ne takoj ali dokler ne s svojo punco pa v avanturah. Tako, da avanture se mi zdijo koristne. Dobro se mi zdi imeti tudi veliko znank in ni treba, da imaš z vsako spolne izkušnje. Zopet pa ni dobro imeti veliko znank in prijateljic ter da potem z nobeno ne seksaš. Spolnost vsi potrebujemo, tako moški kakor ženske. Saj ste mlade ženske vse zelo potrebne, kaj bi se delale tako fine? V tem je bedarija. Sicer pa vsaka ve zase in nobeno nič ne silim. Da ne bom zašel iz teme.
Default avatar

Matkic

HAHAHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHHA
..............................................................................................
''Your time is the greatest gift you can give to someone.''
- Rick Warren
Default avatar

kolk pa

kolk pa ti let šteješ,zaupaj nam.
Default avatar

antilopa

Dating je napisal/a:

Aja, to bi ti spoznaval ženske za seks-trening? Potem bi pa tista, ki bi (končno) postala tvoja punca, morala biti neizmerno srečna, ker ima izkušenega tipa z izjemnimi posteljnimi sposobnostmi? :)
Default avatar

Sadni

Matkic je napisal/a:
"No one can make you feel inferior without your consent." - Eleanor Roosevelt.
Default avatar

Spider

Stari, chill..sem ti že zadnjič napisal. Nisi material za jebacha. Ne se trudit. Preveč razmišljaš, analiziraš. Preveč resen, zadržan, zategnjen. Nimaš občutka za ženske, misliš, da so to videoigrice.

Pač, ker si en, ki mu ni kaj dost jasno, sploh ne vem, kaj naj ti razlagam. Razen očitnega, da ti kariera šarmerja enostavno ni usojena. Nič hudega, niso vsi za vse. Tako, da ti predlagam, da začneš iskati eno in edino , po možnosti preko spletnih portalov ala ona-on in podobno.

So it goes.

- Kurt Vonnegut -
Default avatar

Sadni

Eh, saj se mu že po pisanju vidi, da ne bo daleč prilezel...
Default avatar

Paco Moralles

Glej, še dolgo ne boš našel bejbe, ki bi ti dala, ker si milo rečeno seljačina, ki misli da je trd k...c vse na kar se palijo!!
NE RABIM POTRDILA, DA SEM NEUMEN, IMAM POTRDILO O DRŽAVLJANSTVU!
Default avatar

it

Ali uživate v tem, da se iz "vsega" norčujete, da "vse" popljuvate, vsaj "vse" kar ni v skladu z vašim razmišljanjem, življenjem...

Dating
s tvojo odprto temo oz. kar si napisal, ni nič narobe. Nič, zaradi česar bi se fantovski del fomurašev "moral" norčevati. Samo nisem čisto sigurna, s kakšnim ciljem si jo odprl. Se mi zdi, da si z mislimi begal sem in tja pri pisanju, pa se je namen odprtja te teme nekako zameglil.

Kaj pravzaprav želiš povedat oz. kaj si želel doseči z odprtjem teme?
Default avatar

Spider

Jaz se vsekakor ne norčujem. Je pa njegovo pisanje nekoliko hudomušno, zato ni zameriti drugim forumašem, če ga nekako ne jemljejo resno. Kaj je želel sporočiti? Po vsej verjetnosti to, kar je sporočil. Da "se mu zdijo koristne" avanture in da bi rad spoznal čimveč žensk, s katerimi bi po možnosti imel avanture, če že resne zveze ne. Tako tehničarjenje in okorelo razmišljanje, ter nasploh šlampast pristop k takšni stvari, kot je spoznavanje žensk, spolnost...pač izzove smeh. Dečkotu sem že v eni podobni temi povedal, da z odpiranjem takih tem ne bo nikoli dosegel željenega cilja, da bo pač treba pokazati malo več stilskega pristopa k stvari. Ženske pač ponavadi niso ravno navdušene, ko nekdo kar direkt iz prve, še preden pove kaj o sebi, izdavi: jaz bi fu.kal. O tem, zakaj je tako, na tem mestu ne bi razpredal, ampak glede na to, da je avtor odprl že več takih tem in mu je bilo vse že razloženo, pa kljub vsemu nadaljuje po istem postopku, sklepam, da gre za nekoga, ki se mu ne da nič dopovedati, ali pa si noče dati ničesar dopovedati. Fant ima previsoke cilje za tako minimalen angažma in šlampast pristop k zadevi.

So it goes.

- Kurt Vonnegut -
Default avatar

Sadni

Ja, nič ni narobe s to temo, če ne drugega nas je pa vsaj nasmejala.
Default avatar

Pa ja

Joj, joj, tudi, če bo našel 'tapravo', se bo revica mogla boriti z njegovimi čudnimi predstavami o ženskah.
Default avatar

Sadni

Pa ja je napisal/a:
Ravno nasprotno, prilepil se ji bo na rit, kot trdovraten madež. Bo rabla še policijo poklicat, da jo pusti pri miru. Taki so največji psihiči.
Default avatar

matjazko

Dating je napisal/a:
Dater, misliš, da ženske čakajo v vrsti za avanture, namreč podobnih dedcev "ki bi", imajo na "butanje".
Za avanture se plača, če nimaš nobenih zapeljevalskih sposobnosti, če nisi postaven in nimaš šarma.
Glede, da se stvari lotevaš tako hladno tehnično, se boš po moje moral obrisati pod nosom.
Mojega hudiča sem prodal svoji duši.
Default avatar

Paja

Sadni je napisal/a:
To ne rečem, da ni res, ampak npr, če bo mlada, bo on prepričan, da bi ona kar non-stop tisto. Če ga bo imela rada, si predstavljaš njene muke, ko ga bo morala prepričevati, da pa čisto tako to ni..? Pa njegovih zmot o ženskah je 'še pa još'..
Default avatar

Spider

Dater in Dating sta dva različna uporabnika, btw. Tudi matjažka popada sindrom površnega branja?

So it goes.

- Kurt Vonnegut -
Default avatar

Matkic

Spider je napisal/a:
ali pa je matjazko uporabnik Marko v službi HAHAHAHAHA
..............................................................................................
''Your time is the greatest gift you can give to someone.''
- Rick Warren
Default avatar

skromniT

Dating je napisal/a:
Lahko pa bi imel prijateljico ljubezni, ki bi jo vprašal če jo moti, da bi zvečer šel na avanturo še k drugi prijateljici, ki ima še eno prijateljico, ki ji je všeč v troje in da potem prideš nazaj k njej, ji poveš kako luštno je blo,...pol pa bi še njo vprašal kaj si ona želi in če ji je kul tako,.....po moje te bi razumela.....čaki čaki, če te ne bo razumela, jo vprašaj zakaj je taka, da ona tebe ne razume, da se ne zna odločit kaj bi rada,.:))))))...:/
Default avatar

enTip

Pa kaj se zdaj norčujete, fant se pač trudi. Vsaj nekaj dela. Ok totalno zgrešeno, pa vendar. Nekaj dela. Za razliko od nekih, ki bi nekaj samo ne vedo kako bi, pa nimajo časa ker imajo tooooolk hobijev in podobno :)
Kar tako naprej poba, saj sčsoma boš spoznal da tukaj ni prostor za iskanje žensk, pa boš morda ubral kakšno boljšo taktiko
Default avatar

Dating

Sem kar pozabil na ta post. Toliko enih stvari služba, dopust, ostale stvari in nisem našel časa.

Če hitro preletim kar ste nekateri naflancali, so več ali manj bedarije nekih pezdetkov. Nekateri pa so dojeli post in dali nekaj spodbude. Sicer pa so kompetentne kritike tudi dobrodošle.

Vtikanje nekoga, ki je za to najmanj kompetenten je navadno pezdetsko vtikanje zdolgočasenega človeka. Normalen človek, ki je pri ženskah uspešen bi navedel kaj spodbudnega. Takih ljudi je tukaj najbrž zelo malo, ker podobno kakor jaz veliko delajo in se jim zdi pretirano izgubljanje časa za neplodne stvari neumnost. Občasno preletim ta forum, predvsem zaradi ženskih mnenj, ki jih izrazijo. Moška mnenja ne morem resno upoštavati, ker so lahko zelo napačna. Verjamem pa nekomu, ki je v uspešni vezi s privlačno žensko ali pa splošno uspešen pri veliko ženskah. Seveda so tudi ženske različne. Lahko srečam isti dan deset žensk, ki se mi zdijo privlačne zunanjosti. Nekatere me ne pogledajo, nekatere pa me pogledajo ali se mi celo nasmehnejo.

Moje mnenje je, da sem sicer vredu in sem sposoben privlačiti marsikatero privlačno žensko. Sicer to je moje mnenje in bi zopet moralo izraziti enako mnenje vsaj kakšne dvajset žensk s katerimi bi bil na zmenku. In če bi jih bilo vsaj nekaj istega mnenja je že dovoljšen dokaz, da se ne motim. Osebno spodbujam samohvalo. Ženske, ki se hvalijo, ki so zadovoljne same s sabo in so vedno optimistične zelo spoštujem. Nič spodbudnega ne vidim v ne hvaljenju samega sebe. Drugače pa pri ljudeh spoštujem predvsem optimizem in delavnost. Kdor je delaven je za moje pojme tudi vsaj dokaj vredu človek. Ali naj bolj cenim nekoga, ki igra računalniške igrice, gleda slikce žensk na internetu, obenem pa ves čas filozofira o ženskah. Bedarija, cenim ljudi, ki imajo cilje in jih skušajo doseči. Če nekdo veliko telovadi in je dobre postave, se zrihta in osvaja ženske na svojo telesno privlačnost ga spoštujem. Prav tako ženske. Zelo mi pomeni, da so žensko (lahko tudi modno) oblečene, zelo urejene in spolno zavedajoče. Potem se ob srečanju s tako žensko takoj zaveš za kaj se splača v življenju truditi in ne metati časa proč za neplodne stvari. Drugače pa imamo vsi kdaj problem, da nas zavede lenoba.

Veliko časa namenim delu in športu. Manj pa druženju z ženskami. Zdi se mi, da se premalo prodajam v tej smeri. Ta post sem sicer napisal, vendar je bolj izjema. Tako bi moral ves čas ravnati najbrž. Veliko več žensk bi rad spoznal. Vsem nisem všeč, veliko jih pa je, ki bi se jim po mojem mnenju zdel privlačen. In res je, da bi rad imel eno ženso. Vendar drug del moje osebnosti je tak, da zelo rad hodim okrog in ker sem zelo zadržan dokaj neuspešno spoznavam ženske. Ženske mi velikokrat izkažejo zanimanje, kar sem že pisal v prejšnjih postih. Potem pa sem zadržan. Nimam neke družbe zelo privlačnih žensk in pri ženskah uspešnih moških lahko tudi zraven, da bi šli kam skupaj. V tem je težava, ki bi jo rad razrešil. Mislim, da ko bi enkrat prebil led, bi bilo naprej veliko lažje.

In kot sem že napisal, toliko je žensk, ki še tako potrebujojo vsaj spolno potešenje, četudi še niso našle pravega moškega. Predvidevam, da tudi na tem forumu. Vse se mi zdi prav. Spoznavati ženske, s katerimi ni treba, da imaš spolne odnose. Ter tudi ženske s katerimi jih imaš.