Ženski in Moški čvek

menstruacija

Default avatar
zanima me, kako in kdaj punce rečete fantu, da imate m.
Je to preden se dogovorita za zmenek, že na zmenku in kako to poveste ter ali se potem vseeno zmenite ali ne? (npr. da se smatra, da bo sledil sex)? meni je to še vedno zelo nerodno povedat..?
Default avatar
včasih so imele oblečene tavelke gate, da je tip takoj, ko je segel za vrhje oblačilo vedel kako je tam spodaj ☺
-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.--.-.-.-
[sup]"If you want to win you must not lose"[/sup] – [sub]Number One[/sub]
Default avatar
NM-3w je napisal/a:
he he he, luštna
Default avatar
Ha ha, kero vprašanje.
A potem mora tip tudi vnaprej napovedati, če se ima na sumu, da bo problem s trdoto? A ko se enkrat smatra, da po zmenku sledi seks, potem se ne sme več it na zmenek kar tako? In še nagradno vprašanje - med menstruacijo se ne seksa že a priori?
Default avatar
Nekatere so med menstro še posebej pohotne... in takrat ženska garant ne more zanosit. Ima ta zadeva kar nekaj prednosti, če odmislimo packarijo :)
Default avatar
enTip je napisal/a:
ti si pa res enTip!
Default avatar
vprašanje1 je napisal/a:
Poveš šele, če bi res sledil seks. Da ga opozoriš. :)
Se boš že sčasoma navadila in ti ne bo več nerodno, če boš s kakšnim resnim tipom.
klepetulja je napisal/a:
Meni res ni užitek opazovati tiste krvi. :)
Bolje počakati tistih par dni.
Default avatar
enTip je napisal/a:
Sedi, cvek.
Default avatar
Robi reci mi kako ti to kri opazuješ? Paa ne obstajajo OB tamponi,al tvoja še kar nosi partizanske gate in ta veliko "peleno"?
Default avatar
Pusti Robita - on je tradicionalist. Tako kot On. ;) Ne bo on niti vlozkov kupoval al plenic al... wc papirja. Kaj bodo pa ljudje rekli, nooo? :))
Default avatar
krivokljun je napisal/a:
Bejž no, resno ? :))))
Default avatar
bi kar rekla ja..)
Default avatar
Misonkka je napisal/a:
Zgleda, da imaš izkušnje s takšnimi moškimi, ki jim omogočaš, da imaš med seksom še tampone noter. :)
Potem sploh ni čudno, če morate hliniti orgazme.

Govora je namreč o seksu med menstruacijo. Igračkanje s prsti, pa zame ni seks.
Default avatar
Robi... je napisal/a:
Ne veš, kaj zamujaš. Govorim o "igračkanju" s prsti. In boga tvoja.

Ne vem pa, kakšno zvezo ima tvoj komentar s tamponi, vložki in menstruacijo?
Default avatar
kaj je seks je napisal/a:
Boga ti, ki sploh ne veš kaj je seks. :)
Default avatar
Haha Robi,pa kje za božjo voljo si pa videl da je tema "sex med menstruacijo" jao hehe:)

Vidim da sem s svojim komentarjem zabila žebljiček v tvojo peto,nekaj z gatami in plenicami verjetno zadela haha,ja sory no:) Nisem vedla da sem uganila:))

Tkole bom rekla,sex med menstruacijo ni apetitlih..in ti ko praviš da ne želiš gledati krvi pa ne vem kaj,potem že drži da si ga tja neučakano tiščal...

ti bogi no...)
Default avatar
Misonkka je napisal/a:
Če ti tako praviš, pa naj bo. :)
Default avatar
Ni kej ,ni kej..:))
Default avatar
Dokler nisem imela resnega fanta sem že na zmenku dala signale, da ta večer seksa ne bo, za menstruacijo pa nisem povedala. Zdaj k imam tipa, pa je to itak del najinga življenja - se malo prilagaja dopust, izlete, ostalo. Če imam menstruacijo in vidim, da se ogreva za seks pa povem čim prej, da ne skače že s trdim okol, potli pa ugotovi, da je že s tamponom zasedeno...
Default avatar
....pa mu ga povleči:)) in ne bo mahal in odganjal muhe:)