Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Film za zmenek

Film za zmenek

Kater film priporočate za večer v dvoje. Včeraj sem iskala kaj imam doma, pa sem ugotovila da imam samo risanke in animirane filme. Moram malo posodobit zaloge. Žanr niti ni tako zelo pomemben. Vsaka ideja je dobrodošla.

__________________________

mogoče Heavy petting (2007)?

¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨ ·uʍop əpısdn əɥʇ Obožujem rdečo zvezdo, pijem Heineken. Iä! Iä! Cthulhu fhtagn! Gosturnca u solat še ni konc sveta.

Bo kakšna kratka risanka kar v redu.
Ali pa si ga sama posnemita in nato poglejta.

nova
Uredništvo priporoča

Madona, poročene tega ne delajo!

Sem ljubitelj narave, plesa in vsega lepega, ločen po tuji krivdi, ne pijem ne kadim - 1. april...

haha, ok, rabim še nekaj za pred predigro 🙂

__________________________

Date Night – Steve Carell in Tina Fey

Ravno o poročenem paru se gre, pa še zabaven je.

A filme ne gledajo?

__________________________

A filme ne gledajo?[/quote]

Gledajo že, samo tega ne pojmujejo kot zmenek.

Sem ljubitelj narave, plesa in vsega lepega, ločen po tuji krivdi, ne pijem ne kadim - 1. april...

ja no, za risanke mi ravno ni…

__________________________

A filme ne gledajo?[/quote]

Gledajo že, samo tega ne pojmujejo kot zmenek.[/quote] Aja, pol misliš da na zmenke ne smem hodit… o tem bi se dal debatirat.

__________________________

dodano na seznam. Zaenkrat na prvem mestu.

__________________________

dodano na seznam. Zaenkrat na prvem mestu.[/quote]

kakšnega james bonda mu zavrti in pripomni, da je on kot james. ne vem, če bosta konec videla 😉

Moj najljubši 🙂

[img]http://www.hometheaterhifi.com/volume_7_2/images/movie-story-of-us.jpg[/img]

Mi smo včasih v kino hodili “filme gledat”. Ob nedeljah so vrteli kung-fu – filme in čeprav se ne spomnim vsebine, zvoki so bili super za mečkanje v zadnji klopi:))

Kaj pa kakšen v stilu Indiana Jones? Grozljivke mi ne gredo ravno, pa trilerji. drugače je pa lahko tudi kakšna akcija. Madona, vidim da sem res preveč v risankah…

__________________________

Pojdi na IMDB.com in zgoraj izberi liste najboljših filmov, nato pa lahko še ločiš po zvrsteh. Sedaj priporočiti en film, ko niti vemo ne, kaj točno bi želela gledati, je zelo težko:)

Tkole na hitro:
Love Actually
Izvorna koda
Bad Boys
Men in Black
E.T. :))))

Hvala takole na hitro. Bom še pokukala na IMDB.

__________________________

Indiana Jones je nama obema super! Takoj bi ga spet gledala 🙂

Seven pounds – Will Smith, presunljiva zgodba…toplo priporočam…

Jaz tudi!

Vojna zakoncev Rose. War of the roses, Michael Douglas in Kathleen Turner.
Obvezen ogled za vse, ki razmišljajo o tem, da bi začeli živeti skupaj. Sprva ga še ne bodo razumeli, nanj se bodo spomnili čez kakih 10 let in si ga ponovno ogledali.
[img]http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=5ebv3i_9Ltc[/img]

New Report

Close