Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Vsi, ki ste imeli težave na urgenci

Vsi, ki ste imeli težave na urgenci

Lahko napišete, na katerem točno oddelku ste imeli težave? Je bila to IPP (Internistična prva pomoč), SNMP (Splošna nujna medicinska pomoč), travmatološka urgenca?

Travma urgenca SB Jesenice, po poškodbi kolena – gotova prej kot v eni uri, vsi zelo strokovni in tudi prijazni.
Urgenca SB SG, po prometni nesreči – strokovni, o prijaznosti nimam pojma, ker sem bila skoraj ves čas preiskav še nezavestna.

IPP v SB SG – za družinskega člana, strokovni, solidno prijazni tudi z nami (čeprav je bilo sredi noči), ko se je stanje umirilo, prej sem dejansko pričakovala, da se ukvarjajo z bolnikom in ne z nami.

urgenca Lj. vse pohvale, le malce več čakanja – prednost imajo nujni primeri!

Barca in “eh”, vprašanje je bilo za tiste, ki so imeli težave 🙂

Urgenca Ljubljana, sicer tri ure čakanja, nujni primeri imajo pač prednsot, ampak vse pohvale. Delo poteka tekoče, vsi se zelo trudijo.

Jesenice vse pohvale.

Ljubljana pa me je groza, ko samo pomislim. Tast napol nezavesten, hemoglobin že pod 45 prišli ob 21 ih. Vzeli so ga naprej, potem pa porinl tja v eno sobo s še petimi reveži. Pa je enga možakarja na postli prjrl na tavelko potrebo, sem prosila eno sestro, ji 4krat rekla pa še nč, tolk časa da se je gospod ornk usral, no pol pa sem bla nekej časa jaz zadovoljna, ko sem njen ksiht vidla.. Pa je imela čas, brezskrbi sem bla dva metra stran od nje. No nam je tast padel v komo, mi pa smo šli lahko domov ob 5ih zjutraj.

Upam, da je bil to zgolj slučajno tisto noč ampak skori ne verjamem

Ljubljana pod kritiko – VSI oddelki!

Jaz z napol prerezanim prstom (cirkularna žaga) sem moral čakati v čakalnici par ur, pred menoj so vzeli med drugim tudi enega nogometaša z poškodovanim kolenom, eno punco z zvinom gležnja. Jaka urgenca.
Groza.

Ljubljana – katastrofa

Ljubljana – vse pohvale

jaz sem pisala v prejšnji temi o meniskusu. Šlo je za urgentno travmatološko ambulanto..

New Report

Close