Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Je bil kdo v zadnjem času v Vietnamu?

Je bil kdo v zadnjem času v Vietnamu?

Pozdravljeni,

če je bil kdo v zadnjem letu v Vietnamu, bi prosila za par nasvetov.

Kje ste si uredili garantno pismo, naslov 100{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} varne spletne strani bi rabila, na netu je tega ogromno in ne vem če je vsem za zaupati.

Vizo bova šla delat na Dunaj, me pa zanima koliko časa rabi veleposlaništvo na Dunaju, da to uredi, da vem, če bo treba dlje časa ostat gor. Lahko en od naju to uredi za oba ali morava biti oba prisotna? Koliko časa največ v naprej se da to uredit? Greva čez 4 mesece, je bilje počakat na zadnji trenutek ali čimprej (za to sem jaz)? In še – koliko stane viza?

Ali ste se cepili in proti čemu (resno razmišljam o hepatitisu A) in ali ste jemali antimalarike?

Zahvaljujem se za vse odgovore, nikoli še nisem potovala izven Evrope, pa sem previdna.

Lep dan vsem in hvala za kakršnekoli odgovore!

http://www.vietnamvisapro.com/

Lahko urediš preko spleta.
Cepljenje-obvezno ni nič, jaz sem cepljena proti hepatitis a in b (kombinacija), tetanus
antimalariki-NE (zelo huda zdravila, če ni nujno ne jemlji, vietnam ni kritičen).

Postavi vprašanje na STA forumu, boš dobila več kompetentnih odgovorov.

Najlepše se ti zahvaljujem za odgovore, bom poiskala še STA forum! 🙂

Malarija je povsod zunaj Evrope in Severne Amerike (ZDA, Kanada) – torej tudi v Sibiriji. Zato se je priporočljivo zaščititi… Malarija je huda stvar.

Se je za vprašat kaj je hujše malarija ali tablete proti malariji. In ne, ni kar vsepovsod prisotna. Sem prepotovala pol azije in v urbanih predelih ni nobenega problema in nisem zasledila nobenega primera malarije.
Burma-antimalariki..Še dve leti nisem smela imeti otrok. Najbrž ti to kaj pove.
Pa LP

Najlepše se ti zahvaljujem za odgovore, bom poiskala še STA forum! :)[/quote]

http://www.sta-lj.com/forum

Pa lepo potuj, vietnam je čudovit 🙂
LP

New Report

Close