Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek slovenska podjetja

slovenska podjetja

Zakaj morajo slovenska podjetja propast, zakaj vsakega sposobnega takoj onemogočijo, zakaj?

Kateri pa so tisti sposobni, ki jih takoj onemogočijo?

zato, ker jih lastniki ali nastavljeno vodstvo izčrpava do onemoglosti. dokler gre in še čez s krediti bank, ki jih bomo mi poplačali skozi ponovno dokapitalizacijo bank. in to se pri nas dopušča….. 🙁

Zato,da se krepijo tisti južno od Slovenije.Za njih je treba poskrbeti.Vse je že vnaprej preračunano,zato odhajajo dol.

Zato, da lastniki tisti dobiček, ki bi bil namenjen zato, da podjetje obstane, vtaknejo v žep. Potem pa dobijo še en kredit od NLB in pospravijo še tistega. Potem podjetje propade, tajkunu ni treba nič vračati, saj kredit vrnemo mi.

Važno, da bomo zdaj s slabo milijardo dokapitalizirali banke, da bodo lahko še naprej financirali naše slavno gospodarstvo, ki edino ustvarja… izgube in stečaje.

Islandci so bili pametni in so pustili, da banke propadejo. Mi se pa ne znamo več organizirati.



In kakšen plačilni sistem imajo zdaj, po propadu bank? So uradna valuta školjke?



In kakšen plačilni sistem imajo zdaj, po propadu bank? So uradna valuta školjke?[/quote]

So pametni in nimajo evra. Tako bi lahko naredili tudi mi.



In kakšen plačilni sistem imajo zdaj, po propadu bank? So uradna valuta školjke?[/quote]

So pametni in nimajo evra. Tako bi lahko naredili tudi mi.[/quote]

Samo, če vse banke propadejo, potem tudi na kartice ne bo šopinga, a veš? Ne bodo obratovali bankomati in plače, pokojnine, podpore ne bodo nikamor nakazane. Cela Slovenija bo en sam blokiran Diners. Tudi mami in oči ne bosta imela kaj posodit, ker bodo njuni varčevalni računi propadli skupaj z bankami, a veš?

Kaj imata skupnega izčrpavanje podjetij s strani skorumpiranih moneyžerjev ter euro kot valuta? Ti povem, da nič. Njim je vseeno, ali pokradejo evre ali tolarje. Povem ti pa tudi, da bi v primeru lastne valute razen krize vsaj enakega obsega, kot je zdaj, imeli opraviti še z poblaznelo inflacijo. Evro nam je varovalka pred nami samimi oziroma našo ‘elito’.

Z inflacijo se da čisto v redu preživeti. Med jugoslovansko inflacijo smo še bajte gradili. Bolje več denarja v obtoku kot premalo.

So pametni in nimajo evra. Tako bi lahko naredili tudi mi.[/quote]

Samo, če vse banke propadejo, potem tudi na kartice ne bo šopinga, a veš? Ne bodo obratovali bankomati in plače, pokojnine, podpore ne bodo nikamor nakazane. Cela Slovenija bo en sam blokiran Diners. Tudi mami in oči ne bosta imela kaj posodit, ker bodo njuni varčevalni računi propadli skupaj z bankami, a veš?[/quote]

Beli zombiji…Ti si res en ZOMBI!!!

Nemci se s tem leta 1923 ne bi strinjali. Tokratne naše razmere so slabše od jugoslovanskih (ker pač plačujemo zapitek za daleč nazaj, verjetno še takratnega).

Jaz mantri ‘we can do ourselves’ ne verjamem niti najmanj.

A ste že pozabili, kako je bilo na Cipru? Kakšna panika, pa banke niso propadle, samo za teden zaprle svoja vrata. Narod v vrstah pred bankomati, poslovanje samo še z gotovino… Če bi banke propadle, ne bi bilo niti delujočih bankomatov, denar pa samo še tisti iz štunfov. Me prav zanima, kako bi se slovenčki znašli v takih razmerah, ko še v nedeljah brez šopinga ne zdržite.

Ja, kar tresimo se od strahu in raje vse več plačujmo požrešnim bankam in tajkunom, da še malo odložimo agonijo!

New Report

Close