Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Punce, kontracepcija ne bo več zastonj!

Punce, kontracepcija ne bo več zastonj!

Od septembra bodo nekatere kontracepcije plačljive. Oralno kontracepcijo bi še naprej v celoti krilo obvezno zavarovanje, za druge vrste kontracepcije bi bilo treba doplačati.

http://www.24ur.com/novice/slovenija/kontracepcija.html

saj sex nikoli ni bil in ne bo zastonj. Vsak po svoje plača

Katera kontracepcija je najbolj zanesljiva, ali veš?
Ne!
Točno!

NE!
bo še vedno zastonj!

Jaz že ves čas plačujem za kondome.

To pa nisem vedel. Davkoplačevalci ne bi smeli krit nobene kontracepcije, nobene.Sploh pa katera ženska bi dejansko še jemala tabletke če bi dejansko vedla kako uničujoče je to. Da bi vzel tableto s katero bi šel uničevat naravni hormonski cikel, groza.

še plačljiv splav, pa bo

Da bo še več nežalenih otrok.

Zastonj bo še naprej najbolj plačljiva kontracepcija, to je tablete in splav. Manj invazivne pa bo potrebno doplačat. Ciljajo na to, da bodo služili s tistimi, ki se želijo manj zastrupljat.

Ps
Za femoden sem morala aprila doplacat…

Če bi vedela, kakšne posledice bom imela zaradi KT, jih nikoli ne bi začela jemati. Samo kaj, ko sem imela 16 let, šla h ginekologu na prvi pregled in dobesedno me je prepričal, da sem jih začela jemati. Seveda takrat so se mi zdele oh in sploh, kaj boljšega, danes pa … Nikoli več!

Kakšne težave imaš zaradi KT? Kaj bi namesto tega uporabljala?

Če si greš prebrat, vidiš, da bodo tabletke še vedno zastonj.

Tabletke bodo še vedno zastonj. Če bi ratale plačljive pa naj bodo, me ne gane. Jih bom pa plačala. Ene parkrat sem jih že morala, ker so bile ene težave z kartico in sem morala nekaj plačati. Ja bilo je drago, ampak tako pač je.

Ja tabletke pa res škodujejo ja. Kako že?

Katere KT pa si uporabljala in do kakšnih zapletov je prišlo?

Sam ,da lehk seksate vsak dan budale …Sprašuje do kakšnih zapletov je prišlo…BUTARE…..

zaplet z oralno kontracepcijo, ki mi bo očitno ostal za zmeraj: migrena
zaplet, ki je moji 23-letni sorodnici ostal za zmeraj: krvni strdek, od katerega je v trenutku umrla

Tudi moja sestrična je pri 30 od strdka umrla. Jemala je 15 let tabletke.

…, da so vaši dedci vredni tega, da si uničujete življenje – zdravje. To je še en pokazatelj, kaki so moški. Gledajo samo nase in na svojo zadovoljitev. Bi bilo prav zanimivo imeti anketo, koliko moških je takih, ki bi bilo pripravljenih se zaščititi. Mislim, da tudi za njih že obstajajo neke tablete, pa seveda kondom. Ve pa se kar pustite, itak pa vas bo kmalu potem zamenjal za mlajši model. Tako je.

Zame je že od nekdaj plačljiva. Kondomov mi še nikoli niso šenkali.

v sosednji Avstriji je treba vse plačati, špirala npr. stane 500€,
očitno se naši po sosedih zgledujejo.

Jaz pa seksam zaradi sebe, ne zaradi dedca. In moj je poskrbel za zaščito, trajno.

jaz seksam le za sebe, ker mi je fajn. in mi je tudi fajn brez kondoma sploh pri resnem partnerju. ne bi rada jedla KT ampak ne vem kako drugace se naj zascitim ker mi spirala ni na voljo, saj tudi nimam namena imeti otrok.
moj partner celo pravi, da naj neham jemat zaradi vseh negativnih posledic tako da niso vsi ‘dedci’ taki. je pa moja odlocitev da nadaljujem s tem. ko bo zdravstvo dognalo neko boljso opcijo zascite pa se bom obrnila na tisto. zaenkrat se moram pac zastrupljat.

Moja sorodnica je tudi umrla zaradi strdka,pa ninikoli jemala KT.
Ampak tko to je,nekdo mora biti kriv 🙂

Moj dedec je vreden vsega,tvoj pa ni,kaj čmo kajne,
Jaz jemlje KT zato ker JAZ tako hočem.
Imaš ti kaj proti kaj kdo jemlje v svojem življenju?
To pomeni da v tvoji vezi ni nekaj ok,da s eubadaš s tem kdo/kaj .žalostno res,da si s tme uničuješ psihično zdravje

New Report

Close