Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Tablete pri holesterolu8

Tablete pri holesterolu8

Pravijo ko pričneš jemati tablete proti povišanemu holesterolu, je to doživljensko.
Imam skupni holesterol 6,8.
Ali ste vi že pričeli jemati zdravila pri takem rezultatu?
Stara 44let.

Zanima pa me predvsem stranski učinki takih tablet, se kaj zredite po njih, ali kaj drugega?

Mogoče bi bilo treba najprej kaj drugega probat in ne takoj na tablete it.

Recimo: http://vizita.si/clanek/holesterol/10-trikov-za-znizevanje-holesterola.html

Mogoče bi bilo treba najprej kaj drugega probat in ne takoj na tablete it.

Recimo: http://vizita.si/clanek/holesterol/10-trikov-za-znizevanje-holesterola.html%5B/quote%5D
Nič od tega ne pomaga če je za povišan holesterol kriv stres , meni ga je pri 54 letih namerila 9 (skupni) no in sem dobil list papirja z navodili kako in s kakšno hrano ga znižaš, strogo sem se držal teh navodil , veliko gibal in jedel tisto žaganje in slamo ki jo najbolj priporočajo , po 8 mesecih tega matranja sem shujšal 10 kg ( super ;-)))) in skupni holesterol spravil na 8,9 ???????
Razlaga zdravnice : stres !!!!, ko boste enkrat v penziji bo holesterol padel !!, predpisala mi je tablete Tulip , nič ne vem , da bi bili kakšni stranski učinki vsaj jaz jih nisem zaznal, kljub tabletam sem imel holesterol 6,2 do 6,5 in potem čudež odhod v penzijo in po 6 mesecih padec holesterola na 5,8 , seveda tablete še vedno jemljem samo ne tako redno oz z občasnimi prekinitvami , v bistvu , ko mi jih zmanjka ne grem takoj po recept , seveda jih potem malo slišim od zdravnice ampak se ni za sekirat .

sem imela pri 40 h 8,5 znižala z omega 3v pol leta in imam že 7 let normalno,predvsem se holesterol lahko zviša tudi zaradi hormonskih motenj,potem ti omega morda ne bo pomagala,srečno.

Tulip so statini in ti med drugim uničujejo kratkoročni spomin, najprej se vidi tako, da se ne spomniš kakih imen ali pa iščeš pravo besedo, ki jo imaš na koncu jezika, pa se ne moreš spomniti. Težav ne čutiš, nič ne boli, delajo pa štalo v možganih in niso za jemat, če ni grozno nujno.


Ne me hebat :-((((( evo so že v kanti !!!


Tole bom moji zdravnici na čelo nalimu !!

Moja mami ga je znizala z omega 3. imela ga je cez 7, vceraj pa 5.08.
ampak pozor, omega 3 in aspirin se menda izkljucujeta. In se, prehrane ni spreminjala in je pod hudim stresom, v meni, stara 55. Tudi atiju so omega 3 pomagale!

sicer pa tisti, ki imate povisan holesterol – preverite scitnico!

Jaz sem tudi pila omega 3 in sem imela tak apetit, da ni za verjet, samo jedla sem in se seveda zredila. Meni je do sedaj najbolj pomagal rdeči kvasni riž, ki sem ga dobila v zdravi trgovini, v lekarni pa ga niso imeli, zato sem postala malo skeptična. Dokler sem ga pila sem imela normalen holesterol, sedaj ga imam zoper 6,5. Imela sem ga preko 8. Seveda mi je zdravnik že večkrat ponujal tablete, a se jih branim. Ma saj ne vem kaj je bolje.

New Report

Close