Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Kaj vam dvigne motivacijo?

Kaj vam dvigne motivacijo?

Kaj vas dvigne, vam da motivacijo? Poleg glasbe, kjer imamo vsi svoj okus?
Mogoče kakšna dobra misel, video… ?

meni dvigne motivacijo ena hitra dinamična vožnja po AC pa Def Leppardi do fulla

Kakšna življenska brca v rit, drugače pa jutranji tek.

…vsaka stvar,ki me zanima.

Ko že rahlo bluzim,dremam ali se mi nič ne da,me kar naenkrat dvigne,oči se mi odprejo in me požene v akcijo.

Glasba,ustvarjanje,zanimiv film,zanimiva misel…

hahha ljubezen,predvsem ko mi mož reče,da me ljubi,hhhaaa,to mi je največja motivacija.

ko mi gre nekaj v redu, mi gre potem še boljše in res v tem uspem. če mi gre nekaj slabo, samo še bolj k dnu rinem.
drugače pa tek, kakšna življenjska zgodba; ko koga vidim, da je boljši od mene 🙂

Motivacijo mi dvignejo ljudje, ki jim uspe! Pa naj bo to glede zdravstvenega stališča, kariera, posameznik, mlade mamice, ki uspejo preživet otroke na minimalcu.
Vedno si rečem, če je uspelo njemu, bo nekoč tudi meni.
Motivacijo mi dvigne misel; VSE SE DA, ČE SE HOČE!!!

Meni motivacijo za pospravljanje dvigne dejstvo, da kdo prihaja na obisk 🙂

http://www.mojalbum.com/kat

Meni motivacijo za pospravljanje dvigne dejstvo, da kdo prihaja na obisk 🙂

http://www.mojalbum.com/kat%5B/quote%5D

he he he…S tem se bomo pa najbrž vse strinjale!! :-)))

čist res:)))
men jo dodatno še kak izziv, ko kdorkol misli, da mene lohk z levo roko v pinkponku sesuje

Hehe, res je 🙂 Pri pospravljanju meni tudi jeza pomaga. Vseeno kakšna, mi pospravljanje pomaga, da se skuliram.

Odvisno o čem je debata, če gre za službo bi mi najbolj dvignilo motivacijo dobro plačilo, če gre za seks s partnerjem me najbolj motivira njegova dalj časa trajajoča prijetna pozornost. Če govorimo o energiji na splošno me najbolj motivirata moja otroka, ker mi ne pustita počivati in zato imam vedno veliko energije.

Poslušam cdje Smiljana Morija!

(nene, saj se šalim – ampak drugače čisto običajna beseda MOTIVACIJA mi je ratala čudna, ker jo podzavestno povezujem s tem ultrazoprnim tipom)

Pa še odgovor na vprašanje: delovni izzivi, športni izzivi skupaj s partnerjem in vzgojni izzivi 🙂

New Report

Close