Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Ali je to modni trend?

Ali je to modni trend?

V zadnjem obdobju opažam, da vedno več Slovencev poroči Ukrajinke. A gre res za ljubezen ali…? Tudi moj prijatelj se je poročil z eno, pa ima iz prejšnjega zakona že enega otroka.

Kaj pa je narobe s tem, najbrž so boljše žene….

Z Ukrajinkami se poročajo tisti, ki iz različnih vzrokov ne morejo dobiti Slovenke. Bodisi iz kmetij, manjših krajev, preprosti fantje. Ukrajinke pač se po spletu ponujajo po celem svetu. So pa dobre žene, to slišim tudi od tistih, ki niti pod razno ne podpirajo teh zadev.

če je ne morejo normalno dobiti, jo pač kupijo. Morajo pa imeti dovolj denarja, ker če ga zmanjka, gre Ukrajinka boljšim možnostim naproti.

eni so nori na Moldavke drugi na Ukrajinke, spet tretji na Romunke..
pomoje gre za neko prepričanje ki se večkrat izkaže za napačno v smislu da bodo te ženske iz vzhodnih držav pa bolj zveste, krotke, dobre ljubimke in gospodinje hkrati…

Pa saj menda res so, v tem je keč! Res pa je, da če ji kaj ne bo pasalo bo spokala in šla. Kot prišla, tako šla. Pa ni nujno, da moraš biti bogat za vzhodnjakinjo, da si bo ona samo nohte lakirala. One grejo tudi na kmetijo, in tam trdo delajo. Menda so fajn ženske.

So fajn, so pridne, so zveste….
Le dobrega moškega (po duši in ne videzu) hočejo imeti in ne zapitega mehkužca.
Preverjeno!!!

Tega mojega prijatelja so res vse do zdaj zapustile in je bil zelo razočaran v ljubezni, zdaj pa si je našel to in se že po manj kot pol leta veze poročil. Sem vesel zanj, ampak kljub temu malo dvomim v to osebo, s katero se je poročil.

Predvsem so bolj ženstvene od nas Slovenk in bolje skrbijo za dom.

Ne gre za modni trend ampak čisto praktično rešitev. Če je kdo videl, kakšna revščina je na podeželju v teh državah, mu je jasno. Za ženske je to ena redkih možnosti v življenju, da pridejo na malo bolje.

__________________________________________________________ 1f u c4n r34d th1s u r34lly n33d t0 g37 l41d

pa še pohotne so precej kar jim gre v velik plus:)

…z višješolsko izobrazbo, s tremi otroki, možem in hišo.

Dobro skrbim za dom in sem zvečer zelo pohotna.

Ampak moj Slovenec spančka….

Eh, ponavadi so to grdi moški , tudi s kakšno telesno hibo, ki so mu starši zapustili neko premoženje in zdaj rabi nekoga, da to premoženje (hiša, hlev, delavnica), kolikor toliko vzdržuje. Ker sami niso zmožni, neka normalna ženska z izobrazbo in zdravo pametjo pa tega tudi ne bo počela. Ker je brez zveze.
Poleg tega je tem moškim edini dodežek v življenju to, da so sposobni imeti ob sebi nekoga, ki je kolikor toliko za pogledat. S to “ukrajinko” gredo potem med ljudi in ljudje gledajo njo, rečejo pa :”Ja, saj pa ni tako slab, če je lahko dobil tako luštno punco:”. Če bi pripeljal s sabo invalidko na vozičku ali gluhonemo žensko, bi rekli:” Ja, revež, saj druge tako ali tako ni mogel dobiti.” V glavnem, moški brez hrbtenice, duševni invalidi, odvisneži od odnosov itd.

In si zaradi tega rahlo zagrenjena, kar je “normalno” in se zatekaš na MON.
Slovenec zaspančka tudi Ukrajinki, vendar ona vsaj parkrat preveri, če se slučajno ni odkril, potem pa nadaljuje s pletenjem brezrokavnika zanj.
V pavzah prebira poezijo Tarasa Ševčenka in ukrajinske revije, ki ji pošilja sestra Oksana iz Petrykivka, “vasice” ob Dniprodzeržinsku (35 km).

In si zaradi tega rahlo zagrenjena, kar je “normalno” in se zatekaš na MON.
Slovenec zaspančka tudi Ukrajinki, vendar ona vsaj parkrat preveri, če se slučajno ni odkril, potem pa nadaljuje s pletenjem brezrokavnika zanj.
V pavzah prebira poezijo Tarasa Ševčenka in ukrajinske revije, ki ji pošilja sestra Oksana iz Petrykivka, “vasice” ob Dniprodzeržinsku (35 km).[/quote]

Ja, rabiš potem drugo mamico, ki te mirka. 🙂 Še nobena vzhodnjakinja ni zvesta, kot nekateri pravite. Ni res. Sploh, če dobro izgleda. Potem pa sploh ni šans. Jo preveč moški obletavajo. 🙂

…z višješolsko izobrazbo, s tremi otroki, možem in hišo.

Dobro skrbim za dom in sem zvečer zelo pohotna.

Ampak moj Slovenec spančka….[/quote]

enako pri meni,samo,da sem slovenka,no morda v drugem kolenu mešana z ene strani brazilija,z druge pa franzozinja,ja sem slovenka,en dedek brazilec na pol,eden na pol francoz,ćist skoktajlana.

Prvi del drži – današnji povprečni Slovenec res rabi mamico – od rojstva do smrti.
Drugi del žal ne drži – povprečna vzhodnjakinja v Sloveniji je zvesta.
In lahko stokrat dobro zgleda. Kateri miški jo bodo obletavali, če pa zvečer spijo, igrajo igrice, visijo za šankom, _________, __________, __________ (dopolni prazna polja)

se strinjam z mravljico,
pa tudi za ženske velja, da svoje moške v veliki meri primerjajo z očetom…če je tako priden, če je tako delaven…
no vsaj tisti del, ko imajo normalno familijo.

Pa Tajke in Filipinke, če ne želiš več otroka imeti so tudi zelo iskane. So bolj prijazne kot naše Slovenke.

A Tajke in Filipinke ne morejo imet otrok al kako?

Sicer pa jaz za nikogar ne vem, ki bi se poročil z Ukrajinko ali katerokoli drugo tujko sploh.
In kje se to tako množično dogaja?

Moj prijatelj se je poročil iz Ljubljane. LJ – Polje.

A Tajke in Filipinke ne morejo imet otrok al kako?

Sicer pa jaz za nikogar ne vem, ki bi se poročil z Ukrajinko ali katerokoli drugo tujko sploh.
In kje se to tako množično dogaja?[/quote]

Ja, na podeželju je tega precej.
In kot je zgoraj navedeno, število Tajk, Filipink in podobnih eksotični poševnookih žensk, se je skorajda izenačilo s število vzhodnih nevest.

mALO MEŠAŠ POJME – Ukrajinke praviloma iščejo dobro partijo, se pravi, da so doma … Slovenke pa vemo, združujemo oboje, družino in službo … tako, da na ta način vleči zaključke in primerjave …
Je pa tudi res, da ko zmanjka deanrja, si “ogledajO” boljši “teren” ….

New Report

Close