Forum.Over.Net

Starševski čvek

Kateri slovenski blogi so zanimi za brat?

Default avatar

katem

Berem Katarino, ki je ravno prav odštekana. Brala sem Mikstone blog, ki pa je sedaj pod geslom in je treba plačati članarino. Potem imam še Bata - blog ženske, ki živi v Egiptu.

Katere bloge v slovenščini je vredno brat? Prosim predloge... A pišete tudi vi kakšen blog, ki bi bil fajn za brat?
Default avatar

FriLLox

od sebastjana erlacha, od komandirja gorenakovega vinčita, pa ex vele-ministranta turka.

to so pravi dečki, vsa širina njihove inteligence ter srčnost, ahhhh.... čisto pravi slovenci.

ubrisana

Jst občasno zaidem na blog od Sadie Bond. Otrok v ženskem telesu. Zanimiva je.
Default avatar

Tudi

Izpovedi zapravljivke
Kaalen Down Under
Default avatar

uhkolkjihje!

Fensismensi
gola hrepenenja
pepermint
bazilika
frisno novo jutro
culinary journey by me
kraska hisa
hirkani
irena sirena
nergac
od glave do pet
ideja
iva novak photography

in se in se...
Default avatar

katarina73

jaz berem svojega, drugega mi ne preostane. :) (malo heca, pri nas je spet turobno vreme)
Default avatar

zdaj pa nobenega

Mikstone, samo zdaj je za plačat.

Prej sem pa brala od Saške Einsiedler in so bili res burni in kruti odzivi. Potem je pa nehala.

Pogledala sem tudi od Katarine, ker se je tukaj propagirala, pa je ženska totalno usekana in ni za brat.
Default avatar

deževno poletje

Res je, ta ženska je totalno neodrasla in zblojena, prepričana pa je, da je najpametnejša in najsposobnejša. Ubogi njeni dve samorastnici. Ni čudno, da v nobeni službi ne zdrži, kdo jo bo pa prenašal. Samo malo težko bo zdaj, ko ji je sponzor ušel. Je izgleda ugotovil, da bo garal, denar bo pa ona zafrčkala, pa je raje odšel k rojakinji, pri kateri se ima bolje.
Default avatar

katarina73

deževno poletje je napisal/a:
a jaz česa ne vem? :) prosim, osveži moj ram.
Default avatar

Dipladenija

deževno poletje je napisal/a:
Kakšne prepovedane substance pa ti kadiš? Bo treba malo na pregled glave.
Default avatar

Honšu

Pozdravček

Jaz bi rada izpostavila Blog od tele punce, katera je stara komaj 13 let ampak... izredno pametne misli in povsem vreden ogleda. To dekle pa ima ogromno potenciala in je definitivno vredna vsake pozornosti. Dekle je res inteligentno in za moje pojme ima vsako objavo napisano z vso dušo, kar zlije ljubezen do pisanja v nekaj stavkih in naredi samcato objavo res imenitno!

Blog: http://insomnioneznosti.blogspot.com/

Lep pozdrav!