Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Ponosna in srečna, ker sem Slovenka

Ponosna in srečna, ker sem Slovenka

Ja sem in si upam to povedat na glas, dokler še lahko. Ker prišli bodo časi, ko to ne bo zaželjeno, zapomnite si to. Svojim č-jem bomo brisali pol strešice, le počakajte.

Jaz pa nisem niti ponosna, niti srečna in si upam to povedat na glas!!!!
Še huje, sram me je!!!

Mene je tut sram. A naj bomo ponosni na hlapčevstvo??
Cigani se pa vsaj znajdejo…

Babetinam tukaj v SLO nič ne manjka. Zaščitene ste, imate 1 leto porodniške – samohranilke ste sploh klasa zase.
Lahko delate, hodit v minicah, žurate, nihče vas ne žali, ker ste nezaščiteno češpljo nastavljale vsem možnim qrcem. Otrešate jezike, ko pade klofuta pa jokate policajem in dec potegne takratko.

Naravo imamo lepo, mir, varnost, šoping……………pa kaj bi še rade BABE??

RES STE LAHKO VESELE!

Duševni bolnik??

Duševni bolnik??[/quote]

Kaj ti ni jasno? Ja peesda, kaj bi pa še rade??

paranoidni nacionalizem? 🙂

Slovencem se nam ne bo nič zgodilo. Strešice bodo tudi ostale.

Sem ponosna nase, ker dejanja štejejo, pa pustimo, da se vsakemu človeku zgodi, zalomi in stori kakšen kiks. Pa čeprav sem slovenka, ne bi ponosnost nase, ker sem človek na mestu dejanj, mene morda opredeljeval v drugi narodnosti.
Dokler bo ravnanja države niso nikomur v ponos, pa se pač hvalila ne bom v tem delu, da sem ponosna na svojo domovino, glede na vse situacije, ki so se zgodile in se še dogajajo. Nisem povedala na glas, le napisala sem, brez prevelike jakosti, ker tisti ” na glas”, včasih več škode stori kot ne. Država je zelo glasna, pa kaj imate sedaj od tega?

Sicer imam šumnik sredi priimka, ampak je le moja volja, ali si bom le tega sfrizirala po svoje.

Dom je pa tam, kjer je tvoje srce, ker mačehovstvo in še kaj pač ni nekaj, na kar bi bil ponosen.

Glasni ste vedno tam, kjer si upate, ne pa tam, kjer si ne, ker vas morda niti zaradi glasnosti nihče kot prvo ne bi slišal, še manj upošteval. In se potem zato tudi tiho v s svojem trpljenju.

Duševni bolnik??[/quote]

Kdo je pa zaščiten, ko po 30 letih pristane na zavodu za zaposlovanje? Firma gre pa u k..***
Šoping? Ker nekdo že 3 mesece ni dobil plače? In nima kaj u pisker dat?
Jah, edinole opazovanje planin, pa rožic,…To je pa še zastonj..

Če imaš ti slabo izkušnjo morda s tem, da se je tvoja ženska vsem drugim dala, samo tebi ne, prosim, ne mešaj vseh v isti koš. Ker nismo krive, zato pač ne žali in pozdravi svojo rano na način, ki se nas ne bo tikal, da bo človek lahko morda tudi rekel, da slovenci sploh niso nespoštljiv narod in boš lahko ponosen zaradi vzora. Ekstremisti niso nikjer zaželjeni in v Sloveniji jih je kar veliko, glede na nestrpnost, obmetavanje z žaljivkami, pa nimamo vsaj s tvojo situacijo čisto nič.

Sem ženska in človek.

Če vam je Slovenija tako odveč kaj še delate tukaj? Če bi se mene kaj vprašalo bi vsem, ki pljuvajo čez svojo domovino odvzela pasuše in jih izbrisala kot državljane pa naj grejo tam, kjer jim bo boljše. Zato pa imamo tako kot imamo, ker ne znate cenit svojega (če ste sploh slov.)

ta je pa najbolj neumna,kar sem jih slišala.Ti časi ne bodo nikoli prišli,vidim da ti je statistika zelo daleč.

večina ne sme reči da je ponosna na Slovenijo zato, ker ima doma bosanca, albanca ali pa srba in bodo batine letele. slovenke so znane po tem, da za obrezan ku.rac marsikaj naredijo. nimajo ponosa, smeri, vizije, indintete… in še kaj se bi našlo. samo enkrat v življenju sem imel slovenko, in nikoli več. pa še ta se je prej ganjala z albancem. sramota vse skupaj.

To je naredil že Drnovšek, zdaj bomo pa plačevali.

No, daj se ustavi malo. A misliš, da če se z nečim ne strinjaš, da moraš potem pa kar pod nujno že kam iti? A res misliš, da če razglabljaš o stvareh, s katerimi nisi zadovoljen, bom šla jaz, pustila pa samovoljnost države, da počne z narodom, kar se jim zahoče? Temu se reče tudi postavljati se za svoje pravice, če veš, da imaš tudi dolžnosti, ki ti jih nalagajo. In ja, potem naj ostanem tiho kot hlapec, tlačan, država bo pa še naprej mačehovska in naj raje v tem samo trpim? In celo zaradi bežim kam drugam?

Če ti ne razumeš in če tudi svojemu možu samo kimaš in se ne znaš postaviti zase, je to tvoj problem. V vseh odnosih, ki so vzpostavljeni, je pač pogoj, da nekaj funkcionira, sodelovanje. Še nikdar se pa ni izšlo, ko je čoln vozil samo eden in ob tem prav tako sam veslal.

Ti boš raje jamrala in bentila kako drugače (tu sedaj je jasno, da ne), kot pa da bi vsaj znala povedati, kaj te moti. Ko te bo država spravila na kant, boš še vedno slepo sledila kot ovčka državi in boš vesela, da si pač v svoji domovini, ki te je pustila na robu preživetja (kot primer). Od kdaj je nestrinjanje prepovedano – a to obvladaš morda, ko si tiho in tiho trpiš še iz časov, ko si dobil hude sankcije, če si usta oprl?
Toliko sodišnih primerov v državi, ki so končno prišle na dan z nekimi dogajanji – no, ti kar bodi ponosna, pa ob tem trpi zraven, ko ti bodo pobrali še zadnje cente, sama na takšna dogajanja ne morem biti ponosna. Niti kot slovenka.
Lahko sem pa ponosna na marsikaj drugea, kar je v državi, kot je neokrnjena narava (čeprav ne povsod, na hrano, ki se razpreda tudi v svetovno javnost, pa še kaj temu podobnega).

Ponosna bom pa vedno nase kot človek, pa čeprav ne bi bila narodnosti države Slovenije. Sama vse te stvari razlikujem, ker ne sledim sleposti za vsako ceno.

In ravno zato, ker ste tiho, vsega po malem vedno več, kupujejo tudi tujci, kar naj bi bilo tisto slovensko, če morda kaj bolj razumeš.

Potem nisem niti napačno ugotovila, da mečeš vse v en koš zaradi tvoje izkušnje.

Ti potem praviš, da si slovenec, pa imaš sedaj albanko? Ker si samo enkrat imel slovenko? Kako gre to sedaj skupaj, če že koga tule “rukaš” s svojimi izjavami in nam želiš nekaj vcepiti ali prepričati, če se vidno opaža tvoja jeza izkušnje, ki jo nisi prebolel?

Če si Sovenka, potem me je pa sram, sram zaradi tebe.
Ker sem pripadnik tako primitivnega ljudstva.

….je tudi ona…tvoja mati………babetina…….?

Če si Sovenka, potem me je pa sram, sram zaradi tebe.
Ker sem pripadnik tako primitivnega ljudstva.[/quote]

Kaj bi rada? Živela zakrita v Arabiji? V Afriki, kjer bi ti izrezali ščegija? V Indiji, kjer bi lahko samo prodajala na tržnici?

Noooooo, kaj ti manjka v Sloveniji? NIČ!

In zato ste jezikave babe, ki vlečete svoje dedce na porod, jih silite pomivat in obešat cunje-……..

V Sloveniji res lahko samo srečne!

Pa še volilno pravico imate, jooooooooj babe!

Kure!!

Ah, kakšna albanka, iz severa je. Tam gor tudi živim in se tudi štejem pod gemanski narod, ker v Sloveniji ni nič več slovenkega. Nobene slovenske besede več ne slišiš, glasbe še manja… škoda besed.

Pa saj sama vidiš kako je. Poglej kako te napadejo, a ne vidijo oz ne ločijo med ljubeznijo do domovine in korupcije (zaradi česar oni niso ponosni na domovino).

Ponosna slovenka gre sedaj na kavico vi pa si naprej pravljice pripovedujte,by,by

Nehaj žaliti in stresati frustracije na nas, ki nismo krivi tvojih dogodivčin. Delaj na tem, da boš prebolel, ker tudi naslednja ob takšnem obnašanju ne bo s teboj zdržala kaj več od tega, kot si zadnjo bolečino preživel in si bo raje našla nekoga, ki bo spoštljiv do nje. Pri tvojem načinu delovanja namreč tega ni zaznati.

Zakaj se potem Slovenija ne preseli že kot cela država kar v Afriko, ker je vedno več lačnih in revnih? Spravi se v red in začni že končno misliti z zgornjo glavo. Ker te nobena ali noben človek ni dolžan prenašati s stakšnmi izpadi. Še najmanj, ker nimamo nič s tvojo izkušnjo in teboj.

Glej pa, da ne boš spet jokal, ko boš kakšno porcijo dobil nazaj, glede na tvoje obnašanje, ker nekatere ne bežimo k drugim, niti v druge države.

Ampak dokler bomo lahko ‘zaželeno’ pisali brez j, tako kot je prav, se nimamo česa bati.

Dajmo, današnji nacionalisti, a ni niti enega junaka med vami, ki bi uspel svoj velecenjeni prisepevek napisati po normah slovenskega knjižnega jezika, ki ga tako zelo ljubite? Ti si že tretja, ki je poskusila in klavrno propadla na testu pravopisnega domoljubja :-D.

Sem človek in ženska – Ne moreš bit oboje!

New Report

Close