Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek bela usnjena sedežna in madež-kako odstraniti-help

bela usnjena sedežna in madež-kako odstraniti-help

Na beli usnjeni sedežni je madež od modrih jens kavbojk ki so zgleda puščale barvo, s čim naj sedaj to spravim iz usnja vn? Prosim za ponoč

Nikakor. Žal.

Nekateri pravijo da naj bi slo stran z lakom za lase. Pa tudi z acetonom, vendar ne vem kako gresta usnje in aceton skupaj… Ne vem no nisem se sama testirala

to je sranje ja, sem imela ene nove kavbojke na sebi in med obiskom večkrat roke v žepu in halooo, moje roke, nohti so bili čisto modri in gledamo kaj je zdaj to, dokler mi ne rečejo,d a je to od kavbojk…ja madona no, kako sranje to nosimo, pa sploh niso bile poceni in oprane so tudi že bile…

jaz vse velikokrat poskusim očistiti z mokrimi robčki za brisanje ritk za male dojenčke, kupujem jih v dm, tista zelena pakunga, veliko zadev sem že očistila z njimi…tudi doma brišem usnjeno sedežno, res pa je moja temne barve, poskusi na enem končku, majhen koncu, pa boš videla, samo pazi, da vse še ne poslabšaš, razmažeš, drugače pa vprašaj za nasvet koga, ki izdeluje stvari iz usnja,ali pa kako čistilnico, ki čisti usnjena oblačila, samo moraš prej vedeti kakšno usnje imaš, ker je tega več vrst! Srečno

Oooo, to se je meni zgodilo na jedilniškin stolih, uf sem mislila da me bo konec. V glavnem sem potem vzela gobico in Pril (ta bel, ki ga imam itak, ki naj bi bil nežen), namočila gobico, gor pril, malo pobrisala bolj močno in je šlo dol.
Upa, da vam uspe!

Preverjeno z baby vlažilnimi robčki! Tudi kuli sem že dol spravila, ki ga je iz usnjene sedežne nemogoče spravit dol. Jaz sem uporabila Johnsonove ali Niveine, ker so bolj kompaktni in debelejši.
Najprej položi gor robček da se malo navlaži, potem pa s krožnimi gibi zbriši dol.

Sem probala z robčki in prilom, pa ni šlo vanj, je zbledelo malo smao pozna se še veliko, še kak predlog?

Kupi čistolo Meglio, rumene barve. Pošpricaj rahlo, podrgni in temeljito speri.
Jaz sem z njim spravila kuli dol. 🙂

Poročaj!

LP

New Report

Close