Forum.Over.Net

Starševski čvek

Postavite nemogoče vprašanje in dobili boste neverjetne odgovore! Anonimno in brez registracije. Največje slovensko virtualno mesto. Če ni objavljeno v tem forumu, se ni zgodilo!

burek na miklošičevi

Default avatar

burek jpj

legenda, stane 2,30 eur
ej, fak
Default avatar

Ahhhahha

A ne? Pa to svinjarijo vseeno jejo jeste.
Default avatar

turisti hvalijo južno kuhinjo

burek je odličen in ga jedo tudi turisti
Default avatar

štrudl1

Ahhhahha je napisal/a:
A ne? Pa to svinjarijo vseeno jejo jeste.
Potem je pa tut potica svinjarija, al kako?
Default avatar

ne za burek

Kup olja po plasteh, da se kar cedi. Ni cudno, da cedalje vec Slovencev trpi za zvisanim holesterolom in so se bolj rizicni za kap in infarkt. Tudi na racun basanja z burekom.

Pa nisem nek obsedenec s pticjepcno hrano, niti bio eko, ampak vem pa, kaj bi pomenilo, da jem burek vsaj 2x tedensko npr. dve leti kaj to pomeni za moje telo.
Default avatar

štrudl1

ne za burek je napisal/a:
Kup olja po plasteh, da se kar cedi. Ni cudno, da cedalje vec Slovencev trpi za zvisanim holesterolom in so se bolj rizicni za kap in infarkt. Tudi na racun basanja z burekom.

Pa nisem nek obsedenec s pticjepcno hrano, niti bio eko, ampak vem pa, kaj bi pomenilo, da jem burek vsaj 2x tedensko npr. dve leti kaj to pomeni za moje telo.
Ker Slovenceljni se ne hranimo z ničemer razen z burekom. Odvisno, kak burek ješ, ni nujno da mora odve

čno olje po njem tečt.. Sej kranjske klobase so pa ok, pa pohan piščanc, pa razne salame..itd..

Jejmo po pameti, pa bo! Tudi burek zapaše vsake toliko...ah ja, pa pizze....
Default avatar

majhni a nakurč........

slovencelj........ tako majhen narod , pa se tako kurčite
Default avatar

štrudl1

majhni a nakurč........ je napisal/a:
slovencelj........ tako majhen narod , pa se tako kurčite
Saj veš, kako pravijo, u malih flaškah je strup...:-)))
Default avatar

Dobrote

Jst bi pico, čeprav sem jedla že danes večkrat, prej pa 14 dni nič, bi rekel kdo, ker mi kile kar tako dol letijo. Jebemo to nepravico. Pustite tudi sladoled, bo več zame ostalo in še vse ostale dobrote.
Default avatar

Mumu

burek oz. pizza burek, mi je najboljši na Viču, tam pri merkatorju. no pa hamburgerje imajo tam tudi dobre. od vseh krajev, kjerkoli sem že jedel hamburger, ga najboljše postrežejo ravno na viču.

sicer pa kebab na čopovi, izvrsten :) ok mogoče malo drag (sej kaj pa ni danes), ampak v primerjavi z nekaterimi drugimi kar večji.
Default avatar

Dipladenija

Ne pretiravaj. Nihče ne je bureka 2 x na teden 2 leti.
Default avatar

Slabi in dobri h

Joj no. Kot da za holesterolom, tako slabim ali dobrim, trpijo samo tisti, ki so na burekih. Jej, kar ti organizem narekuje, ne kar ti sosed pravi.
Default avatar

Bilija

Dipladenija je napisal/a:

Ne pretiravaj. Nihče ne je bureka 2 x na teden 2 leti.
Točno to. Jaz obožujem burek, tisti trikoten. In jasno, da burek mora biti masten.
Samo ga jem morda 2x ali 3x letno, takrat pa toliko bolj prija.
Le kdo bi lahko jedel burek vsak dan, saj se naveličaš. Tudi dobrega se namreč preobješ.
In če kdaj človek poje kakšen burek, ga od tega ne bo konec, še holesterola nimam.
Mislim no, eni pa res pretiravate v uberture.
Default avatar

one,one

Misliš, da veš, ampak ne. Ne veš. Niti približno ne veš. Noben problem ne bi bil, če bi ljudje res jedli burek dvakrat tedensko, pa tudi ne dvakrat dnevno, sam, če ne bi vsega skupaj z ostalim preveč pojedli in nič telovadili.
Default avatar

strupenjača

Burek so ocenili kot tretjo najboljšo jed na svetu, ki jo lahko vzameš "za seboj".
In mora biti masten, meni tisti podhranjeni bureki na pol suhi sploh niso, raje potem kos kruha zmažem.