Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Zakaj moškemu med seksom uplahne

Zakaj moškemu med seksom uplahne

Čutiš da ga nekaj bremza, on bi živalsko, vidi se mu da mu paše, tebi tudi. Potem pa rahlo upade, in kljub faf,deep,anala ga komaj spraviš pokonci. V čem je potem problem? Odsoten z mislimi? Celoten potek dogodkov, ambient? Mu v resnici ne paše?

Debatirale smo s prijateljicami pa ne pridemo do zaključka.

Pri živahni muci ni možno.

Slaba vest ga izda. 🙂

slaba vest? Mam občutek da prej nekaj manjka, tista čustvena bližina, povezanost zato pa pride do tega.

“Rđavemu qurcu i dlaka smeta”

Nekje pušča , naj ga da v posodo z vodo in pogleda kje gredo mehurčki zraka 😉

živčnost ? Trema ?

Psihične težave, psihična trenutna zavora,alkoholizem, druga odvisnost? Morda kak moteč vonj, ki je trenuten?

Starost, zdr. stanje (kronična ali druga bolezen), telesna kondicija in stil življenja? Če gre za moškega srednjih let, bi najprej pomislil na psihogene vzroke (stres, anksioznost, preobremenjenost, travme). Morda tudi globoki vzorci, ki jih razumsko hoče preseči, a telo tega ne zmore. Npr. konzervativni pogledi na seks iz otroštva pridejo v konflikt s “preveč razuzdanim” seksom in/ali preveč aktivno partnerko (gledano s stališča zasidranih vzorcev). Dokaj pogost je tudi strah pred neuspehom.
Prej pa je potrebno razmislit o organskih vzrokih, še sploh, če se približuje 50. Nezmožnost obdržati erekcijo je lahko en prvih simptomov kardiovaskularnih motenj in ateroskleroze. Vzrok je lahko tudi nevrološki (okvare hrbtenjače, nekatere bolezni perifernega živčevja idr.), metabolni (diabetes), hormonske (oslabljeno delovanje ščitnice, nizek testost …), redkeje ledvične, respiratorne (KOPB) ali druge bolezni. Poleg življenjskega stila (kajenje, alko, debelost – sploh centralna, premalo gibanja) vplivajo tudi nekatera zdravila (AD, antihipertenziki, antiaritmiki …). Kakšen pregled pri os. zdravniku in morda še pri urologu (vaskularne preiskave, UZ, meritve erekcije), endokrinologu bi bil kar primeren. Glede na vzrok se zdravi oz. blaži tudi motnja.

Jah, mojemu se je to parkrat zgodilo. Cez par mesecev sem izvedela da me vara! Zaradi tega sem zacela sumiti da me vara in res prisla stvari do dna.
Sem tezko ugotovila, ker me je varal med tednom, ko je bil zaradi sluzbe v tujini odsoten.

Psiha tudi pri moskih naredi svoje.

simpl: napačna bejba

-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.--.-.-.- [sup]"If you want to win you must not lose"[/sup] – [sub][i]Number One[/i][/sub]

Mogoče nudiš preveč vsega, faf, deep, analo…. Dečko/možakar se vprašuje kje si se vsega tega naučila, preblisk med sexom, ki se zgodi v njegovi glavi, kaj vse je šlo v tebe, da obvladaš vso to sceno. Tvoje avtomatizirano ravnanje oz. profesionalno, brez romantike. Ampak, če dobr zgledaš in, če nimaš kakih čudnih izpadov med sex-om, da mu sesuješ koncetracijo bi mogel korenjak stati tako kot se za gre, če pa tu pa tam malo pade pa pač malo pavze pa spet navali. Važno, da je volja.

New Report

Close