Forum.Over.Net

Starševski čvek

Postavite nemogoče vprašanje in dobili boste neverjetne odgovore! Anonimno in brez registracije. Največje slovensko virtualno mesto. Če ni objavljeno v tem forumu, se ni zgodilo!

SEVERINA VČERAJ V STOŽICAH, SVAKA JI ČAST!!!

Default avatar

Slovenka..

Da me ne bo takoj kdo napadel, da navijam za Hrvatico, bila sem povabljena v vip ložo na njen koncert včeraj v Stožice in sem šla, zakaj pa ne, dobra mačka, pesmi pa so tako tako, pa so obljubljali spektakel in DOBILI SMO GA!!!

RES, SVAKA ČASZ sEVERINI, MAČKA DA DOL PADEŠ, ŠOV JE BIL PA TUDI SUPER.

Ženska je nafilala vso dvorano in vso dvorano spravila na noge, kakor sem bila v začetku skleptična ali naj sploh grem, mi ni žal.

le kaj ima ona, kar druge naše nimajo, da ne upajo nafilat te dvorane, da se razumemo, Blagnetka Stožce ne bi nikoli nafilala, če ne bi imela Dunajskih dečkov.

kaj imajo ti hrvaški pevci-pevke, ali tujci...da vedno nafilajo dvorane po Sloveniji, naši pa životarijo, vsaj tako se izražajo sami.

Torej, še kdo včeraj na Severininem koncertu, vam je bilo tudi dobro??

LP
Default avatar

kot

prvo, če že pišeš o časti, napiše se "VSAKA", ne pa "SVAKA", drugače mi pa Severina dol visi, ne rečem, da ni fejst baba, to je pa tudi vse... No ja, za tiste s plitkim glasbenim okusom je pa verjetno dobra!!
Default avatar

flu

Tudi bila, super koncert ni mi žal. Sem si želela bližje , da bi plesala, ampak tudi zgoraj se je lepo videlo. Dobra muzika, dobra predstava, maestro, izkazali so se, v glavnem vredno denarja (za 23 eur)!
Default avatar

ah joj

Ja, to je tudi meni padlo v oči. Podpišeš se kot Slovenka, pa sploh ne poznaš slovenskega jezika!
Default avatar

nageljček

meni je ona fejst baba, rojena za oder, samo njena glasba mi pa nikakor ne sede. Pač, vsak ima svoj okus.
Default avatar

jap

Všeč mi je samo njena pesem iz Petelinjega zajtrka, v Stožice pa zato res ne bi šla.
Default avatar

evi!!

Zakaj napadi je sploh važno je slovenika al ni važno je srce kakšen si.
Severina moja zemljakinja kapo dol, zna nardit žurko kot večina jugo estrada.
JE PA MAČKA.........
Default avatar

saša11

Bila na koncertu. Pela je preveč novih premirnih komadov. Ko je začela peti stare dobre pesmi in je folk začel plesat je bilo pa konec. Maestro so bili zakon, tudi ostali plesalci, Severina pa lepa lutka, ki zna iztržiti svojo karizmo. Tista dva ekrana postavljena z leve in desne sta bila čisto mimo - snemali so od daleč zelo slaba slika brez efekta. Kasneje so ju raje ugasnili. Zvočno je preveč odmevalo. Koncert je bil OK, ni pa bil nekaj za kar bi se bilo treba sekirati če te ni bilo.
Default avatar

dobre

Dobre pevke napolnijo dvorano, naredijo vzdušje in navdušijo.

Verjamem, da je bil koncert dober.
Sama sicer na koncerte ne hodim, sem bila pa povabljena na Dalmatinske klape in sem bila tudi navdušena :)
Default avatar

severina severina

Bila in bilo je super. Res zna narediti žur, izgleda pa bolje kot mariskatera dvajsetletnica. Meni ni žal niti evra. Maestro so bili enkratni in so dodali piko na i, na že tako izpiljen spektakel.

Tisri pa, ki niste bili na koncertu in se oglašate samo zato, da jo pljuvate, čeprav jo sploh ne poslušate (???), pa že enkrat utihnite. Nobenega ne zanima, da vam ni všeč. Itak jo pa ne poslušate, a ne?
Default avatar

Slovenka...

In se spet najdejo ženske, ki jim ne gre v glavo slovenščina?!

Kako je dejal že mali princ? Aha, "kdor hoče videti, mora gledati s srcem..." Torej drage moje, naj vas moja slovenščina ne ogroža tako zelo, da vam kradem čas in se z menoj preveč obremenjujete, da se vam ljubi?!

Severinina glasba...o tem naj sodijo strokovnjaki, meni je všeč sem in tja kak njen komad, sem zapisala, da sem bila skleptična s povabilom in sem tudi zapisala, da mi ni žal, da sem šla, kajti žur je naredila popoln in o tem govorim, naredila je žur, NAPOLNILA DVORANO STOŽICE!!! nA KONCU LE TO ŠTEJE, ENI PAČ ZNAJO, ENI PA ZGANJAJO SAM FOFŠIJO...slovenski nacionalni šport seveda, srečno vsem!
Default avatar

DKR

saša11 je napisal/a:
Bila na koncertu. Pela je preveč novih premirnih komadov. Ko je začela peti stare dobre pesmi in je folk začel plesat je bilo pa konec. Maestro so bili zakon, tudi ostali plesalci, Severina pa lepa lutka, ki zna iztržiti svojo karizmo. Tista dva ekrana postavljena z leve in desne sta bila čisto mimo - snemali so od daleč zelo slaba slika brez efekta. Kasneje so ju raje ugasnili. Zvočno je preveč odmevalo. Koncert je bil OK, ni pa bil nekaj za kar bi se bilo treba sekirati če te ni bilo.
No, karizme te "kafanska pevačica" zagotovo nima.
Gospodična se pač "prostituira" in razkazuje na odru ter vmes odpira usta in se dela, da poje.
Za široke ljudske množice,..bi rekli nekateri....
Default avatar

nekvalitetna muska

Ne poslušam jugo glasbe glede na kvaliteto glasov si pa poglejte tole ker tole je GLAS:

http://www.youtube.com/watch?v=QsiSRSgqE4E

Ostali so pa bullshiterji no razen kakšne Mariah Carey, Dion, Whitney, Marvin Gaye, Bobby Womack in podobnih!
Default avatar

res zgleda dobro?

severina je navadna K..u r,,b --a, v glavnem,
pa saj je vsa postarana in povešena, jugo varjanta anželine
sori ampak, sem moški in 10 let starejši od nje pa sem definitivno lepši
še posebej če naju oba polijejo z vedrom vode
Default avatar

severina severina

DKR je napisal/a:
No, karizme te "kafanska pevačica" zagotovo nima.
Gospodična se pač "prostituira" in razkazuje na odru ter vmes odpira usta in se dela, da poje.
Za široke ljudske množice,..bi rekli nekateri....
A je pela na playback? Meni se ni zdelo.

Sicer pa, glasba osmisli življenje. V današnjih časih je smisel dostikrat izgubljen in uteho se da poiskati tudi v glasbi. Jaz obožujem glasbo, vedno je z mano, v službi, v avtu, doma, na ipodu...in imam smisel. Katera glasba pa meni daje smisel, je pa pač moja stvar.

Imam nekaj pripomb na njen koncert, ampak to je vedno tako, ne more biti všeč vsem 10.000 obiskovalcem. Čeprav mi pa ni jasen folk, ki hodi na koncerte glasbenikov, ki jih sploh ne zanimajo, ne poznajo njihove muzike in potem več kot dve uri stojijo na mestu in se grdo držijo.
Default avatar

Slovenka..

Smisel mojega posta je samo to, da je nafilala Stožice in lahko tule pametujete, "da je ******, da se slači, da je vsa povešena, da je bilo ozvočenje mimo, da ne zna peti in balbalbal"...nafilala je dvorano, le zakaj hudiča no, če je res v vsem tako slaba??? Mislite da je folk res tako nor,da bo dajal za eno vso povešeno babo denar, tudi po 40 evrov in več, dvomim! Potem si že raje najame kurbo, mal še doda in ima svoj šov.

Zanimalo me je le eno, zakaj ona nafila tako veliko dvorano, nekdo od Slovencev, ki zna bolje peti ali še kaj več, pa je ne??
Default avatar

ena, ki pa posluša Severino

ej, na bruhanje mi gredo vaši komentarji...se zavedate kaj eni pišete? Kako lahko za nekoga rečeš, da se prostituira, da je K....;

Pa kaj je z vami ljudje? Groza no!

Sama sem bila na koncertu v ZG pred 3 tedni...SVETOVNO je bilo!

V Stožice nebi šla samo zaradi publike, takih idiotov kot ste tu na monu...;) Zelo dober cel koncert, ne vem kaj bi vi sploh radi? Samo šinfanje vas je, sami pa ste ene navadne zgube!
Default avatar

tle imaš odgovor

A zakaj je nafilala dvorano ona in ne kakšen slovenski izvajalec? Zato ker se slovenci ne cenimo dovolj! Evo zato! Ne zato ker je tako huda in super ampak zato ker smo slovenci eni navadni hlapci in se ne cenimo dovolj, ne cenimo dovolj sebe, svojih izvajalcev ki so enako dobri kot neka Severina čene ceno boljši nekateri. Zato ker slovenci ne cenimo tudi svoje narave v Sloveniji, čudovite narave ki bi jo lahko tržili in naredili iz države super turizem. Tako pa je kot je, Cankar je imel prav večni hlapci.
Default avatar

bruh

Glasba za ljudi, ki so na offu, za nekritične mase...