Forum.Over.Net

Starševski čvek

Postavite nemogoče vprašanje in dobili boste neverjetne odgovore! Anonimno in brez registracije. Največje slovensko virtualno mesto. Če ni objavljeno v tem forumu, se ni zgodilo!

kdaj bodo dobili odškodnino

Default avatar

izbrisanka

V teh časih se spet veliko govori o odškodnini za izbrisane, ki niso hoteli biti slovenski državljani. Mene pa zanima, kdaj bodo dobili odškodnino vsi izbrisani Slovenci, ki so se morali odseliti iz svoje lastne domovine zaradi komunističnega sistema in vsi tisti Slovenci, katerih kosti brez imena še vedno ležijo v slovenski zemlji?
Default avatar

Evropsko sodišče za človekove pravice je določilo kdaj !

Evropsko sodišče za človekove pravice je določilo kdaj !
Default avatar

slovenski sodnik Matevž Krivic je velik borec za izbrisane !!

Slovenski sodnik Matevž Krivic je velik borec za izbrisane !! Vprašaj ga, če očitno nimaš kaj drugega doma za počet
Default avatar

že dobili

izbrisanka je napisal/a:
V teh časih se spet veliko govori o odškodnini za izbrisane, ki niso hoteli biti slovenski državljani. Mene pa zanima, kdaj bodo dobili odškodnino vsi izbrisani Slovenci, ki so se morali odseliti iz svoje lastne domovine zaradi komunističnega sistema in vsi tisti Slovenci, katerih kosti brez imena še vedno ležijo v slovenski zemlji?
Pa me malo, samo o tem se ne govori, ker to pa niso "ta spodni" in za njih ni škoda denarja.(sarkazem off(
Default avatar

zakaj te zanima, a nimaš svojega posla ?

zakaj te zanima no !?
Default avatar

zato ker

zakaj te zanima, a nimaš svojega posla ? je napisal/a:
zakaj te zanima no !?
Zanima jo ker je navadna naiconalistka,ki se ne zavda,da je krivice treba popravit,če se jih da ali kolikor se jih da.
Default avatar

vsaka rit ima rok trajanja na svetu

zato ker

točno tako, to so budale, ki se ne zavedajo, da smo pred grobom vsi enaki
Default avatar

zato ker

vsaka rit ima rok trajanja na svetu je napisal/a:
zato ker

točno tako, to so budale, ki se ne zavedajo, da smo pred grobom vsi enaki
take sreča realnost 5 sekund pred smrtjo ,ko zagledajo angela smrti,ki je prišel po njih,šele takrat spoznajo svojo zmoto o nadčloveku(celo življenje mislijo ubogi reveži,da so v bistvu nadljudje,domišljajo si namreč,da so neki križanci med človekom in bogom) ,ko dokončno vidijo da nebo nič z nesmrtnostjo!