Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek JON, prosim za pomoč

JON, prosim za pomoč

Jon, prosim te za pomoč. Kako kaže za moje zdravje? Jetra, žolč, želodec? So vidne kakšne težave? Kak drug organ?
1, 5, 9, 20

Najlepše ti hvala.

– zdravje bo v mejah normale, z manjšimi vzponi in padci

zanič

Preveč se obremenjujete z nepotrebnimi težavami.Pazite na svoje zdravje.Z takim tempom življenja so vidne želodčne in žolčne težave.

Ne obremenjujte se z nepotrebnim.

Hvala vsem. Prosim še za Jonov odgovor.

Ne, nimaš težav, vsaj takih, da bi bilo kaj organsko narobe. Neki te je vrglo iz tira, si žalostna in nesrečna in zato misliš, da si bolna.

Se bo pa kmalu obrnilo na bolje, nepričakovan vesel dogodek, in vse zdravstvene tegobe bodo čudežno izpuhtele.

Vsaj karte tako kažejo.

Nič hujšega ne bo, razen tega da si hipohonder.

Bi bila tudi ti hipohonder, če bi te skrbele bolečine, ki trajajo že nekaj tednov?

Bi bila tudi ti hipohonder, če bi te skrbele bolečine, ki trajajo že nekaj tednov?[/quote]

Če bi po nekaj tednih bolečin iskala mnenje “vedeževelca”, potem je odgovor nedvomno JA.
Za take primere poznamo ene hecne ljudi, ki so kar nekaj časa študirali in se učili, v delovnem času so običajno v belih oblačilih, rečemo jim pa… -tadam!- ZDRAVNIKI!

Ampak dajte mi resno razložiti, kako vraga vam pade na pamet, da trpite bolečine nekaj tednov in se obračate preko spleta na nekega neznanca, za katerega verjamete da vam bere iz kart? A ste res popolnoma omejene? In kaj bi naredila, če bi ti ta kvazi vedeževalec rekel, da ni nič? Trpela dalje in sveto verjela da ni nič, pa magari bi znotraj razpadala? Ali če bi ti rekel, da je nekaj hudi narobe, da sploh nimaš jeter? Bi zdravnike prepričevala da ti nimaš jeter?

Sram me je da sem ženska, ko obstajajo taki trapasti primerki.

Predvsem pa je bilo vprašanje namenjeno jonu in mi ni jasno kaj koji k…. ostali komentirate ?

Pa ti? Vidim, da tudi ti nisi jon…

Kolikor je meni znano, se Jon tega ne gre več.

Nas je pa še ene par takih, ki vskočimo, ko imamo čas in voljo.

Ker gre za javni forum, katerega namen je debata in izmenjava mnenj, lahko vsi komentiramo, pa če se nas tiče ali pa ne.

Pa ti? Vidim, da tudi ti nisi jon…[/quote]
a ti si tista, ki se predstavljaš s JON , daj povej v čem je fora tega lažnega predstavljanja , nimaš svojega življenja ?

Kolikor je meni znano, se Jon tega ne gre več.

Nas je pa še ene par takih, ki vskočimo, ko imamo čas in voljo.

Ker gre za javni forum, katerega namen je debata in izmenjava mnenj, lahko vsi komentiramo, pa če se nas tiče ali pa ne.[/quote]
In sedaj je prišlo tvojih 5 minut slave , tudi če je javni forum je vprašanje namenjeno točno določeni osebi .

Kolikor je meni znano, se Jon tega ne gre več.

Nas je pa še ene par takih, ki vskočimo, ko imamo čas in voljo.

Ker gre za javni forum, katerega namen je debata in izmenjava mnenj, lahko vsi komentiramo, pa če se nas tiče ali pa ne.[/quote]
In sedaj je prišlo tvojih 5 minut slave , tudi če je javni forum je vprašanje namenjeno točno določeni osebi .[/quote]

Ja in, še vedno lahko odgovorim in se oglašam, tako kot ti.

Kolikor je meni znano, se Jon tega ne gre več.

Nas je pa še ene par takih, ki vskočimo, ko imamo čas in voljo.

Ker gre za javni forum, katerega namen je debata in izmenjava mnenj, lahko vsi komentiramo, pa če se nas tiče ali pa ne.[/quote]

aja mal sem pa tud zafrustrirana ker se nihče ne pogovarja z menoj pol pa tuki izkoristim priliko .

Ne, nimaš težav, vsaj takih, da bi bilo kaj organsko narobe. Neki te je vrglo iz tira, si žalostna in nesrečna in zato misliš, da si bolna.

Se bo pa kmalu obrnilo na bolje, nepričakovan vesel dogodek, in vse zdravstvene tegobe bodo čudežno izpuhtele.

Vsaj karte tako kažejo.[/quote]

Hvala.

Kolikor je meni znano, se Jon tega ne gre več.

Nas je pa še ene par takih, ki vskočimo, ko imamo čas in voljo.

Ker gre za javni forum, katerega namen je debata in izmenjava mnenj, lahko vsi komentiramo, pa če se nas tiče ali pa ne.[/quote]

aja mal sem pa tud zafrustrirana ker se nihče ne pogovarja z menoj pol pa tuki izkoristim priliko .[/quote]

Kok je fajn nike krast …

aja mal sem pa tud zafrustrirana ker se nihče ne pogovarja z menoj pol pa tuki izkoristim priliko .[/quote]

Kok je fajn nike krast …[/quote]
uživam ko odgovarjam namesto drugega , pač odgovarjam pa , če se me tiče ali ne , ker forum je javen !

Ne, nimaš težav, vsaj takih, da bi bilo kaj organsko narobe. Neki te je vrglo iz tira, si žalostna in nesrečna in zato misliš, da si bolna.

Se bo pa kmalu obrnilo na bolje, nepričakovan vesel dogodek, in vse zdravstvene tegobe bodo čudežno izpuhtele.

Vsaj karte tako kažejo.[/quote]

Hvala.[/quote]

Ti v resnici nisi normalna! Kar tako verjameš nekomu, za katerega niti ne veš kdo je in ali si morda kar tako, iz dolgega časa ne izmišljuje?
Se strinjam, res si hipohonder ali pa nujno potrebuješ psihološko pomoč.

Hvala.[/quote]

Ti v resnici nisi normalna! Kar tako verjameš nekomu, za katerega niti ne veš kdo je in ali si morda kar tako, iz dolgega časa ne izmišljuje?
Se strinjam, res si hipohonder ali pa nujno potrebuješ psihološko pomoč.[/quote]

Ne vem zakaj to skrbi tebe? Ne poznaš me, ničesar ne veš o moji preteklosti, o mojem zdravju, o mojih nadaljnjih korakih, pa vseeno sodiš! Zase poskrbi. Pusti druge.

Ljubica, nihče te ne sodi – predstavljaš se sama. Če ti ni všeč luč, v kateri se kažeš – spremeni jo.

ž

Nimam potrebe po tem, da bi se komur koli kazala. Na javnem forumu sem postavila vprašanje točno določeni osebi. Zakaj si ti tukaj, ne vem. Se pa obremenjuješ z mano. Žalostno. Sama sem s tabo zaključila, ti pa, po želji seveda, še naprej drezaj tja, kjer ni mesta zate.

New Report

Close