Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Mehika-najceneje

Mehika-najceneje

Zanima me kako najceneje v Mehiko? Preko agencije ali v lastni režiji? Ne bi šla na počitnice ampak na potovanje za 14 dni.Rada bi videla vse od karibskega otočja (Currasao), do Kube,Peruja,Lime….. Rada bi vodeno potovanje, da bi vodič razkazal znamenitosti in, da bi čimveč videla, na koncu pa uživala na kaki karibski plaži nekaj dni. Ima kakšna agencija take vrste potovanje? In prosim brez neumesnih kometranjev v smislu to je predrago itd. To si želim že leta in leta še kot najstnica sem sanjarila o mehiki, varčevala kot nora, sedaj ko sem našparala sem se odločila za potovanje. Šla pa bi v juliju ko imamo kolektivni dopust. Hvala za odgovore

Je jetb jasno, kje je mehika, kje pa lima in peru?
To niti na isti celini ni, kaj sele, da bi to v 14 dneh vse obdelala…

Hehehe, a eno je v Evropi, drugo pa v Ameriki???
Res pa je, da ni blizu.

nova
Uredništvo priporoča


Saj sem lepo naštela katere kraje bi rada videla, tako, da kaj ti ni jasno? Vprašala sem samo, če obstaja kaka agencija, ki nudi to kar si jaz želim, nikjer nisem vprašala kje je mehika?

http://www.kompas.si/potovanja-izleti/Peru/Skrivnostni-Peru-22528p65647d07.2013e14i22099
to je približno to za mehiko pa karibe pa križarka pa je 🙂 lepo se imej

Ja, obstajajo. Poglej Ravnar potovanja, Char avanture, Zvoneta Serugo, Oskarja, pa se koga.

Bo pa tezko vse v enem. Najbrz bo boljse, ce gres en dela na vodeno, potem pa pobegnes na plazo in uzivas.

Hehehe, a eno je v Evropi, drugo pa v Ameriki???
Res pa je, da ni blizu.[/quote]

Mehika je v severni ameriki, ona pa govori o južni ameriki.
Dve različni celini, kolikor jaz vem…
V 14 dneh karibe in še peru??? Jaooo

Jaz sem se tri tedne samo po mehiki šetala, pa ne mislim tisti v jużni ameriki…

Hehehe, a eno je v Evropi, drugo pa v Ameriki???
Res pa je, da ni blizu.[/quote]

Mehika je v severni ameriki, ona pa govori o južni ameriki.
Dve različni celini, kolikor jaz vem…
V 14 dneh karibe in še peru??? Jaooo

Jaz sem se tri tedne samo po mehiki šetala, pa ne mislim tisti v jużni ameriki…[/quote]

se strinjam, tega ne gre obdelati v 14 dneh.tako lahko obdeluješ kakšen grški otok, in še se moraš vračat nazaj, da ga vsaj približno obdelaš … čim več videti in potem še nekaj dni poležavati- hmmm, zamisli se malo. greš morda prvič na potovanje? potem tega ne priporočam, oz. vsaj zame bi bil to vržen denar stran, ali kulturo podrobno spoznaš ali pa je sploh ne. ne vem, sama se odloči. samo me skrbi, da preveč pričakuješ …

Wtf in kaj se ti tuki tako bunis in bahas z svojim zemljepisnim znanjem? Avtorica je lepo napisala kaj bi rada videla torej kje vidis problem? Tudi jaz sem sla preko lastne rezije v mehiko in nato z letalom do venezuele,za konec pa se na kubo v 14 dneh.Res pa je da se nisem dolgo zadrzevala v enem kraju ampak sem bila bolj “mobilna” ,ce denar ni ovira lahko vse oblavfas brez problema. Pa lepo potovanje ti zelim,ne bo ti zal ker je zares nepozabno.

Tole ne bo šlo v 14 dneh. Od srednje do južne Amerike, to bi bila ena sama vožnja. Pojdi samo v Mehiko ali pa samo v Peru oz. Kubo, že za eno samo državo je 14 dni malo.

Si pa res imela ogromno od potovanja, ni kaj. 4 dni v vsaki državi, klanjam se


He he he
Nic od tega, kar bi ona rada videla ni v mehiki, za začetek…
Ne vem, kaj bi pol delala tam?

Za Mehiko ne vem, lahko ti pa povem za Peru. Da boš sploh kaj videla, rabiš najmanj 1 mesec, pa še to bo bolj švoh.

Za najceneje ne vem, sva pa z ženo šla preko agencije http://www.enzzo.si/
Par let nazaj je bila cena 4000 za oba. Voden ogled za 14 dni po Mehiki (Od Mexico city do Cancuna).
Še srečo sva imela, ker bi morali iti z avtobusom, je pa bil preveč poln in so nama priskrbeli kar osebni avto+šofer+vodiča

Je pa 14 dni komaj dovolj po moje že za samo Mehiko.
Edino npr.. 4 dni Mexico city, 4 dni Peru, 4 dni Kube… 2 dneva zgubiš žal na poti, tudi če je vmes letalo).

Jaz sem tudi bila v Mehiki s Mister Matik potovalno agencijo. Top program in vodilč. Takoj bi šla nazaj. Pa čisto vse kar je v videu in še veliko več smo doživeli. 😀 😀 😀
https://www.youtube.com/watch?v=2SekcRU5p38

New Report

Close