Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek hetero-homo-bisexualnost?

hetero-homo-bisexualnost?

Kakšno spolno usmerjenost ima za vas recimo moški, ki je spal z drugim moškim, v tem užival sam pa trdi da je 100{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} heteroseksualec in niti podrazno ni gay ali homosexualec? Da ga ne privlačijo moški. Mislite, da se tak moški samo blefira da je v resnici gay. Verjamete v bisexualnost? Ker določeni znanstveniki pravijo da bisexualnost naj ne bi obstajala da je samo gay ali hetero.

Meni se tudi zdi, da bisexualnosti v resnici ni. Obstaja sicer experimentiranje, ampak to je nekaj drugega.

Kaj je to gay? Je morda to v slovenskem jeziku nekaj podobnega kot buzarant?

nova
Uredništvo priporoča

Tak moški je biseksualec, tisti znanstveniki (si prepričana, da sploh obstajajo in da sploh so dejansko znanstveniki), ki pravijo, da biseksualnost ne obstaja, pa se motijo.

Kako to misliš, gay ali homosexualec? A je razlika med tema dvema? Kakšna?

No, ne bomo uporabljali žaljivk kajne gay je samo angleški izraz za homoseksualca. Drugače pa tudi sama ne verjamem v bisexualnost. Težko si predstavljam, da moški ki lahko spi z drugim moškim da je hetero. Imam eno kolegico ki trdi da je bisexualka in pravi da je zelo zakomplicirano da ima obdobja ko jo privlačijo samo ženske in obdobja ko samo moški.

Ej sorry, ampak angleški izraz je tudi homosexual. Ali homoseksualec po slovensko. In fact, nobena od obeh besed ni žaljiva.

Verjetno si tudi težko predstavljaš črne luknje in Higgsov bozon in Einsteinovo relativnostno teorijo in Heisenbergovo načelo nedoločenosti, pa te zadeve kljub temu dokazano obstajajo.

Zgoraj je nekdo izjavil besedo buzarant zato sem rekla da ne bomo uporabljali žaljivk in JA vem da je gay in homosexual angleško…

Ok, nadaljujmo z debato. Zanima me predvsem glede moškega ki je spal z moškim ob tem užival in trdi da je hetero? Mislite da je hetero, gay, bisex.?

Če je užival z moškim, je v resnici 100 {04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} homo

Se opravičujem, nisem vedel, da si Angležinja. Kar dobro pišeš v našem jeziku, čestitam. Sicer uporabljaš kar precej tujk, pa vejice ti nekoliko nagajajo, ampak to se tudi nam dogaja.

Besede gay ne najdem v SSKJ-u,tista druga, ki ji ti praviš žaljivka pa je in tudi v pogovoru se dokaj pogosto uporablja.

Malo se izobrazite, pa boste izvedeli, zakaj se raje uporablja izraz gay kot homoseksualec!

Jaz mislim, da smo pravzaprav vsi biseksualni. Vsakega lahko spolno privlači ali moški ali ženska ali pa oboje. Iz narave izhaja, da je možna reprodukcija samo ob heteroseksualnemu paru, in je to nekako družba sprejela kot edino sprejemljivo. Jaz pa mislim, da smo heteroseksualni zato, ker smo bili tako vzgojeni, da je edino pravilno, če si z nasprotnim spolom.

Ta moški ni hetero, glede na to, da ni podatka o tem, ali ga privlačijo tudi ženske, pa kaj več ne moremo sklepati.

Biseksualnost 100{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} obstaja – ne glede na to, ali jo tisti, ki ljubite le osebe enega spola, priznavate ali ne.

Teli določeni znanstveniki pa so …? Mogoče bi si lahko prebrali kaj od Kinsey-a (polno ime: Alfred Charles Kinsey).

Verjetno si tudi težko predstavljaš črne luknje in Higgsov bozon in Einsteinovo relativnostno teorijo in Heisenbergovo načelo nedoločenosti, pa te zadeve kljub temu dokazano obstajajo.[/quote]

Po defaultu so moški, ki jih privlači le nasprotni spol heteroseksualci. Kaj je tu težko dojeti ne vem, aksiom ne predstavlja kvantne fizike. Tak moški torej v normalnem okolju ne bo čutil privlačnosti do drugih moških in tudi ne bo seksal z njimi. Kajti če bi to počel, v osnovi ne more biti heteroseksualen.
Seveda, še enkrat poudarjam, govorim v normalnih pogojih.

100 PROCENTNI GEJ, niti BI ne more bit in naj si najde ” fanta ” potem

lp

Nesmisel – kako lahko uživa v odnosu z moškim, hkrati pa trdi, da ga moški ne privlači? Uživati v seksu je ubistvu čutiti močno spolno privlačnost do partnerja, drugače ne uživaš 😉

No, če je tej osebi nerodno in na tak način prikriva svojo usmerjenost, potem je logično.. ampak sam zase pa zagotovo ve, da je homoseksualec.. če bi ga enako močno privlačile ženske, bi teoretično lahko bil bi, ampak sama menim, da je to nekako nemogoče, zmeraj ena stran vsaj malo prevlada..

No, to sem pozabila še pripisati ta moški ima tudi biološkega otroka iz ene veze z žensko. Ampak kot že rečeno, sam trdi da je heteroseksualec.

NI heteroseksualec

zdaj imam pa dost te debate o tem homoseksualcu, imam svoje življenje, on pa svoje z njegovimi moški z kateri uživa

pa lep pozdrav

NI heteroseksualec

zdaj imam pa dost te debate o tem homoseksualcu, imam svoje življenje, on pa svoje z njegovimi moškimi z katerimi uživa

pa lep pozdrav

moški ki je “ugotovil” da ga privlačijo moški je speči homosexualec ali po domače …globoko zamrznjeni peder

In kljub temu si se spravil brati temo, katere ime že samo po sebi namiguje na vsebino.

Naj trdi kar hoče, resnica je lahko daleč od tega.
Mene kot žensko ženske ne privlačijo in pika. Ni ga denarja, da grem z žensko v posteljo. Heterosexualni moški pravijo enako. Če pa gredo v posteljo z istim spolom, potem so tudi iztopili iz vlaka heterosexualnosti na vlak homosexualnosti. Lahko se vrnejo nazaj na heterosexualno vlak, ampak vedno obstaja možnost, da iztopijo na vlak homosexualnosti. Ja, seveda, vse je dopustno ,vse je normalno. Homosexualci pa iščejo partnerko zato, ker rabijo krinko, ker vedo, da je homosexualci še vedno izredno stigmatizirani. Imam znanca, ki je to priznal. Namreč, da si bo našel ženo, imel z njo otroke, vedno pa bo imel moške ljubimce (kar ji bo seveda strogo prikrival).
Jaz s takim moškim, ki ima druge moške ne bi imela opravka. Homosexualci preveč menjajo partnerje, poleg tega ima preveč homosexualnih moških tudi v Sloveniji aids.

Zanimivo. Uživam tako z ženskami in kot z moškimi in pravkar sem izvedela, da sem 100{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} lezbijka.

Se malo pocakaj, bos zvedela se kaj drugega. Veleumnosti, ki jih MON sproducira, so obcasno naravnost osupljive 🙂

Kako si lahko dovoliš trditi kaj takega? Ni nobenega dokaza o tem, da smo neheteroseksualno usmerjeni ljudje manj zvesti od vas.

Kar pa se AIDS-a tiče… mnenje, da je med geji več HIV+ oseb je v javnosti res precej razširjeno, a nima prave podlage. Moški, ki imajo spolne odnose z moškimi, niso omenjenemu virusu čisto nič bolj izpostavljeni kot ti. Najbrž večina niti pomisli ne na to, da se geji morda le bolj osveščeni o spolno prenosljivih boleznih (LGBT skupnost se precej trudi na tem področju in celo organizira brezplačna testiranja) in se z manj omahovanja odpravijo na testiranje.
Če dvomiš, to teorijo preizkusi sama… vprašaj nekaj gejev, če bi se šli testirat in nekaj hetero-kolegov (ali pa morda kar svojega moža)… me prav zanima, kje bo več prostovoljcev.

New Report

Close